תרד לתושבי רחובות בעלי זכות הצבעה לרשויות המקומיות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרד לתושבי רחובות בעלי זכות הצבעה לרשויות המקומיות

zorgi

Recommended Posts

רציתי לדעת למי אתם חושבים שכדאי להצביע. (למי מכם שזה מעניין אותו)

אני כולי תיקווה שראש העיר הבא שיבחר, ימגר את השחיתות והחמולה ששולטת שם בעירייה על כול העיר.

ההמלצה שלי היא: עוזי סלנט.

הסיבות: הוא היה מנכ"ל קופת חולים מאוחדת במשך 28 שנה ואלוף מישנה בצבא. ביחס לכולם הוא נראה הכי רציני.

כמובן שאני לא יודע באמת מה יקרה אם וכאשר הוא ייבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי זכות הצבעה אבל אני תומך ב:

חנניה וייברגר

סתם, אני תומך בשוקי פורר לראש עיר, ובמנחם קליין למועצה.

סיבות:

שוקי פורר אומנם קצת מושחת, אבל הוא עושה את העבודה(ויותר טוב מ4 ראשי העיר שלפניו בהרבה. הוא גם פחות מושחת מהם)

אני אביא דוגמא. הייתה תקופה שמשום מה נהגו להוציא את הפחים אצלי ברחוב זמן רב לפני הפינוי(לפעמים זה הגיע ליומיים). שלחנו פקס בנושא לשוקי פורר והנושא הסתדר.

ובענין כללי יותר, בשנים האחרונות מאז שהוא נהיה ראש עיר, העיר השתדרגה בצורה רצינית. כל הקטע החיצוני והתשתיות של העיר השתפרו בהרבה בשנים האחרונות.

מנחם קליין עושה עבודה מעולה מאז שהוא קיבל את תיק הכספים. לדוגמא בזכותו לכל תנועות הנוער יש או עומדים להיות סניפים.

הוא מאוד קידם את הנושא של הגינון-הצמחייה בעוקף מאוד קודמה על ידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת למי אתם חושבים שכדאי להצביע. (למי מכם שזה מעניין אותו)

אני כולי תיקווה שראש העיר הבא שיבחר, ימגר את השחיתות והחמולה ששולטת שם בעירייה על כול העיר.

ההמלצה שלי היא: עוזי סלנט.

הסיבות: הוא היה מנכ"ל קופת חולים מאוחדת במשך 28 שנה ואלוף מישנה בצבא. ביחס לכולם הוא נראה הכי רציני.

כמובן שאני לא יודע באמת מה יקרה אם וכאשר הוא ייבחר.

נו באמת. רזומה עבר לא נחשב. יעקב טרנר היה מפכ"ל המשטרה, תת אלוף ומפקד טייסת. ותראה מה נהיה מהמקום שנקרא באר-שבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה רוצה ליבחור את ראש העיר? כשיש כמה מועמדים, שגם ככה אני לא מכיר אותם יותר מידי, הקריטריונים היחידים שעומדים לרשותי הםהרקורד והניסיון שלהם.

חוץ מיזה גם כתבתי שאי אפשר יהיה לדעת באמת מה יקרה כשהוא ייבחר.

שוקי פורר אומנם קצת מושחת, אבל הוא עושה את העבודה(ויותר טוב מ4 ראשי העיר שלפניו בהרבה. הוא גם פחות מושחת מהם)

אני אביא דוגמא. הייתה תקופה שמשום מה נהגו להוציא את הפחים אצלי ברחוב זמן רב לפני הפינוי(לפעמים זה הגיע ליומיים). שלחנו פקס בנושא לשוקי פורר והנושא הסתדר.

ובענין כללי יותר, בשנים האחרונות מאז שהוא נהיה ראש עיר, העיר השתדרגה בצורה רצינית. כל הקטע החיצוני והתשתיות של העיר השתפרו בהרבה בשנים האחרונות.

בקשר לשוקי פורר, זה נכון שהוא עשה לא מעט שיפוצים בזמן האחרון, ובעיקר כי ידע שהבחירות מתקרבות, אבל מי אנחנו שניתלונן. באמת סוף סוף יש מידרכות לידרוך עליהם בעיר הזאת( בלי להגזים יותר מידי).

אבל גם על תישכח שברחובות משלמים את הארנונה בין הגבוהות בארץ (מקום שלישי או שני נראה לי) ולמרות זאת נס ציונה עוקפת אותנו בהליכה בכול מה שקשור לאיכות החיים בעיר. מזל שיש לנו את מכון ויצמן שמשאיר לנו קצת כבוד.

עריכה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3618196,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנחם קליין עושה עבודה מעולה מאז שהוא קיבל את תיק הכספים. לדוגמא בזכותו לכל תנועות הנוער יש או עומדים להיות סניפים.

הוא מאוד קידם את הנושא של הגינון-הצמחייה בעוקף מאוד קודמה על ידו.

רק חבל שהוא לא דואג באמת לכל תנועות הנוער, למשל לצופים הדתיים ברחובות אין סניף ולא יהיה, והם נראה לי יותר גדולים מכמה תנועות שכן קיבלו סניף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקי פורר ממש לא "קצת" מושחת..

והשחיתות לא נגמרת שם, אתם פשוט לא מבינים עד איזה רמות מגיעה השחיתות בעיריה הזו כולה.

על כל הפרוייקטים שהוא עשה, כל כך הרבה אנשים גזרו קופון..

גם אם לדעתכם הוא פתח הרבה גנים, ספורטק וכו', אם הוא ישאר, השחיתות הזו שהולכת בעיריה לא תופסק.

צריך מישהו חדש, טרי, שעוד לא נכנס לשחיתות, כדי לפחות לנסות לצמצם אותה.

אני בחרתי בעוזי סלנט לראשות העיר ושוקי קרומר למועצה.

ולבחור שאמר שרזומה לא נחשב:

אז מה כן? ברוב מקומות העבודה מבקשים קורות חיים. מה זה אם לא רזומה?

נכון שגם יש ראיון אישי - אבל עשרות חוגי הבית שמקיימים המועמדים לראשות העיר, הם כמו ראיונות אישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאף אחד לא יודע על השחיתויות שלו? אני אגב באופן אישי ראיתי איך משפצים כביש בעיר הזאת.איזור כביש של 15 מטר על 10 מטר שופץ 4 פעמים תוך 3 חודש ,כאשר כול פעם מפורק וניבנה מחדש בטענה שלא בנו אותו טוב. אז אם לא בנו אותו טוב בפעם הראשונה למה המשיכו לתת לאותו קבלן ליבנות אותו 4 פעמים ?!

יצא לי גם במו עניי ליראות איך עבריין שבונה באופן בלתי חוקי בית שדופק את החיים לרחוב שלם, ואת העבריין מאיים על כול הרחוב, וכאשר הגיעו מהערייה, במקום לנסות להוציא לו צו הריסה מידי, הם נתנו לו חיבוקים וכיפים(תרתי משמע).

אז אם בחרו בפורר יותר מ 30% בסיבוב הראשון. או שזה אנשים ממש מפגרים, או שזה החברים שלו ושל חברי הערייה שיודעים שכדאי שהוא יישאר שם. אני באופן אישי לא מבין איך אפשר ליבחור בבן אדם שהורשע בבית משפט רק בחודש האחרון.

:bash: :bash: :bash:

אבל אם זה מה שתושבי רחובות רוצים, שיאכלו את הדייסה שהם בישלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...