מחפש דרכים ללמוד - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרכים ללמוד

isildur

Recommended Posts

שלום חברים, זאת פעם ראשונה שאני כותב פה בפורום ואני צריך את עזרתכם במשהו.

הייתי רוצה להתחיל ללמוד את אחת השפות הבאות: VC, C++ JAVA או דלפי. ואין לי מושג איך להתחיל ללמוד (עד היום למדתי בבית ספר אבל השנה כבר עשיתי את היחידות האחרונות כך ששנה הבאה אין לי יותר שיעורים)

האם אתם יכולים להמליץ לי איך להתחיל ללמוד את אחת או יותר מהשפות הבאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים, זאת פעם ראשונה שאני כותב פה בפורום ואני צריך את עזרתכם במשהו.

הייתי רוצה להתחיל ללמוד את אחת השפות הבאות: VC, C++ JAVA או דלפי. ואין לי מושג איך להתחיל ללמוד (עד היום למדתי בבית ספר אבל השנה כבר עשיתי את היחידות האחרונות כך ששנה הבאה אין לי יותר שיעורים)

האם אתם יכולים להמליץ לי איך להתחיל ללמוד את אחת או יותר מהשפות הבאות?

הכי טוב זה לקנות ספר טוב בשביל התחלה ההיתי מתחיל עם ספר בעברית כמו למשל הספרים של הוצאת הוד עמי שהם מאוד טובים.

ופשוט לשבת עם הספר וללמוד אפשר גם לשלב ניסוי וטעיה כלומר לקחת קוד קיים לנסות לשנות בו דברים ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכי טוב ללמוד באוברסיטה הפתוחה למרות שזה מחייב שילוב של קורס או שניים במתמטיקה לא"פ יש הרבה יותר היתרונות כמו:

1.אם את בכיתת מחוננים הקורס ממומן (50%) ע"י משרד החינוך

2.אפשר ללמוד מכיתה ט'.

3.שפע נושאים ועוד יכול לצאת מזה משהו-תואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה ספר, תתחיל לקרוא פרק-פרק ולתרגל.

יש ספרים מצוינים שמלמדים תיכנות יותר טוב מהמורים...

אני אישית יכול להמליץ לך על הספרים של הוד עמי, גם בגלל שיש שם אפשרויות לתרגול וגם בגלל העובדה שהם הרבה יותר ענייניים מספרים של הוצאות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכי טוב ללמוד באוברסיטה הפתוחה למרות שזה מחייב שילוב של קורס או שניים במתמטיקה לא"פ יש הרבה יותר היתרונות כמו:

1.אם את בכיתת מחוננים הקורס ממומן (50%) ע"י משרד החינוך

2.אפשר ללמוד מכיתה ט'.

3.שפע נושאים ועוד יכול לצאת מזה משהו-תואר

זה קצת מאוחר מידי מאחר ואני עולה לכיתה י"ב ואני צריך ללמוד מספר שפות כמה שיותר מהר כדי להתקבל לתפקיד טוב בצבא ובתקווה לעסוק בזה גם בעתיד (אני יודע C, HTML וקצת JAVA ו ASP)

תודה על העצות אני כנראה באמת אקנה איזה ספר ואתחיל ללמוד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכוון לצבא הייתי הולך חזק לכיוון של C# ו-.NET

יש מספיק ספרים טובים (רמז: נסה ב-P2P למיניהן כמו KAZZA) ואפילו עדיף, לך וקנה ספר.

למה? אני הלכתי והולך חזק עם C# וASP.NET, זה יועיל לי לצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

זה לא מה ש captaincaveman בדיוק כתב?! ;)

בעניין ה"למה", לא יודע, דווקתי חשבתי שלצבא יועיל יותר ידע ב ו java וכאלה..

ובגלל זה שאלתי את השאלה ;)

בדיוק קניתי מאמאזון כמה ספרים בנושא. תראה, אני הייתי ממליץ ללמוד C++ רק בשביל בסיס טוב ומוצק לשאר השפות, אבל אם הזמן לוחץ, רוץ עם C# ואיתו בא בעצם גם ASP.NET (שפה לפיתוח שירותי בעיקרון). קנה ספר טוב של C#, אני יודע יש משהו גדול (=טוב? לא יודע, אבל מספרים שקניתי בעבר של ההוצאה הזו הם בד"כ טובים) של הוד עמי. מקסימום, תמיד אפשר לקנות משהו של Wrox מאמאזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...