Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי

huhxd

Recommended Posts

• תגובות 337
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

hmm interesting

זה אכן בגלל הרווח :s07:

יאללה מי בא לסקירמיש? לא שיחקתי בזה עדיין :P

למעשה, עשיתי רק 2 משימות בקמפיין של הסובייטים :P

דרך אגב, חזרתי עכשיו מCODWAW - נוראי - הטעינות יותר מPURE והFPS בקושי 15 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריינר רק לסקירימיש כי בברוטאל הכסף לא מספיק גם שהיו לי 9 מכרות הוא אמר לי אין כסף ובחוברת רשום שבברואטל הכסף של המחשב שווה יותר או משו כזה יש לו יותר משאבים והוא בונה בפחות זמן ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא משתמש עליי בציטים יש לו יתרון ,אפשרי לנצח אותו רק עם אתה עושה 2 על 2 כאילו אתה ועוד נגד 2 צבאות מחשב ואת שם את עצמך רחוק במפה וזה נותן לך זמן בנתיים שהם מפרקים לשותף שלך את הצורה יש לך זמן להיתארגן אתה רוצה להגיד לי שאתה מצליח לנצח בברוטאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקושי שיחקתי במשחק, אבל אחרי כמה משחקים, ואחרי תקופה מסויימת - כן אני אנצח ברוטאל :nixweiss:

ולמחשב אין צ'יטים, למחשב יש יתרון, זה כל הקטע של הרמה המתקדמת.

אם אתה לא יכול לנצח ברוטאל, אז למה שלא תשחק נגד ברוטאל? אתה בסך הכל מרמה את עצמך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו לי לא שאני בעד פירטיות אבל יש לי גם מקורי וגם ***!!! אני יכול לצלם למי שרוצה הוכחה את הדיסק עטיפה וספר ...ובנוסף לצלם את כל הנפילות שיש בדיסק המקורי מלא באגים גם עם פאטצ' וגם בלי כמה פעמים יצא לי המישחק באמצע מערכה ... והגירסה ה**** עובדת הרבה יותר טוב ויציב ולא נופלת לי בשום מערכה ,ועוד משו כל הטריינרים עוברים רק ב**** ללא נפילות לא כלום מישהוא יכול להסביר לי את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...