סט לצלם המתחיל Pentax K200D ? - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט לצלם המתחיל Pentax K200D ?

Satlan

Recommended Posts

ממש הרגע דיבר איתי בחור נחמד מ-4h וביקשתי עדשה 70-300 לפנטקס, הוא אמר שהוא יחזור אלי עוד 15 דקות עם מחיר..

אני מאמין שהיא תהיה קניה יותר משתלמת מעדשת 50-200.

והכרטיס שמקבלים בהתחלה אני חושב שיספק.. מקסימום בעתיד אקנה חדש ומהיר יותר.

ולעדשה אני חושב שיש קייס נפרד לפי מה שהבנתי ממנו

ואני מקווה שלא אצטרך להסתבך עם היבואן כמו שאתה אומר.. כי הבנתי שעדשות טובות לפנטקס זה טמרון

עדכון -

דיברתי עם 4H והם מוכנים להביא לי את הטמרון 70-300 במחיר של 800 שקל לפנטקס. יגיע תוך 10 ימים. אני חושב שאלך על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולעדשה אני חושב שיש קייס נפרד לפי מה שהבנתי ממנו

האמת שלא. אם רוצים ללכת עם כמה עדשות, צריך תיק שמסוגל להכיל אותן ואת המצלמה. להסתובב עם כמה תיקים מתנדנדים זה ממש לא נוח.

דיברתי עם 4H והם מוכנים להביא לי את הטמרון 70-300 במחיר של 800 שקל לפנטקס. יגיע תוך 10 ימים. אני חושב שאלך על זה :)

מחיר מעולה. אם קודם היה טעם לחשוב על ה-50-200, מחיר כזה לטמרון הופך אותה למיותרת לגמרי, מלבד אולי למי שצריך עדשה קומפקטית וקלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואילו עוד עדשות עמידות בפני גשם חוץ מהDA*?

רק DA*. עדשות אחרות תצרך למגן עם ניילון.

החברה היחידה שלה יש מבחר גדול של עדשות אטומות היא אולימפוס, אבל שם הגוף היחידי שכולל איטומים (E3) עולה יותר מכפול מאשר ה-K200D. בסוני אין עדשות אטומות בכלל, והאיטומים בגופים בסיסיים בלבד וקיימים רק בשני הגופים היקרים (A700 ו-A900). בניקון וקנון יש מעט עדשות אטומות ורובן ככולן יקרות מאוד. כמו כן, רק הגופים היקרים ביותר אטומים. ה-D300 היא המצלמה הכי "זולה" שכוללת איטומים, וגם היא עולה יותר מכפול מה-K200D. בקנון האיטומים בגופים קיימים למעשה רק במצלמות מסדרה 1, שעולות אלפי דולרים. האיטומים שיש ב-40D/50D סמליים ודומה למה שיש בסוני. אי אפשר להשוות אותם לאלה של ה-K200D (שכוללת 60 איטומים לאורך ולרוחב המצלמה, ממש כמו בדגמים מקצועיים).[br]פורסם בתאריך: 29.10.2008 בשעה 16:37:46

יש לך המלצה לתיק שיתאים לצרכים? אני מאמין שיהיו בתיק 17-55, 70-300 והמצלמה עצמה

לא מומלץ לקנות תיק על עיוור. לאחר שתקבל את הציוד גש לחנות צילום עם מבחר גדול של תיקים (למשל יוגנד ברחוב בן יהודה בת"א), ותתאים לעצמך תיק שיהיה נוח לנשיאה ועם גישה נוחה לציוד. רצוי גם לבחור בתיק שיכיל מספיק מקום לציוד שאתה חושב שתרצה לרכוש בהמשך, למשל עדשה נוספת ופלאש חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק. אני בעתיד אקנה פלאש(דרך אגב - יש מומלץ לפנטקס?) וגריפ.

ברגע שיהיה לי את הכסף אלך לחנות שאמרת, ואבדוק את התיקים.

רציתי להודות לך ול-Milford Cubicle על העזרה והסבלנות. בזכותכם אהיה משתמש K200D גאה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי רשמתי לעצמי AF540 כפלאש לקניה..

אני מאמין שאקנה כזה וחצובה. יש חצובה מומלצת ? :)

עדכון קטן - דוד שלי נוסע לארה"ב בעוד שבועיים.אני כנראה אבקש ממנו את הפלאש שהמלצתם. אתם אומרים כדאי לקנות את העדשה שם גם?

זה הפלאש

http://www.bhphotovideo.com/c/product/399856-REG/Pentax_30425_AF_540_FGZ_P_TTL_Shoe.html

והינה כל העדשות של פנטקס שיש ב-B&H. אם אפשר לקבל את העדשות המומלצות בתקציב של 800 שקל,זה יהיה מעולה.

http://www.bhphotovideo.com/c/shop/6976/Pentax_Lenses.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאקנה כזה וחצובה. יש חצובה מומלצת ? :)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=307280.0

עדכון קטן - דוד שלי נוסע לארה"ב בעוד שבועיים.אני כנראה אבקש ממנו את הפלאש שהמלצתם.

תעשה חשבון אם המחיר שווה לך. אם דוד שלך יישלם מע"מ בכניסה לארץ הרווחת 100 ש"ח, אבל הפסדת את האחריות. אם הוא יעביר את הפלאש בלי לשלם מע"מ (כלומר יבריח אותו) הפלאש הרווחת 300 ש"ח, אבל גם הפסדת את האחריות וגם עברת על החוק (מה שייסבך את הסיפור במקרה שתצטרך לשלוח את הפלאש לתיקון בחו"ל).

אתם אומרים כדאי לקנות את העדשה שם גם?

החסכון בקניה בחו"ל זעום, מאבדים את האחריות, ויש סיכוי לקבל עותק לא טוב מבלי שתהיה לך אפשרות מעשית להחזיר אותו. אז מה אתה אומר, נראה לך שאני בעד קניית עדשה בחו"ל? ;)

והינה כל העדשות של פנטקס שיש ב-B&H. אם אפשר לקבל את העדשות המומלצות בתקציב של 800 שקל,זה יהיה מעולה.

אילו עדשות (בלשון רבים) אתה מצפה לקנות ב-800 שקל? זה בערך המחיר של עדשה אחת מבין שתי העדשות שעליהן אני ממליץ בנוסף לעדשת הקיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא אני רואה עכשיו שההפרש בין המחיר בארץ של העדשה למחיר בחול הוא בסה"כ 200 שקל. אבל ההפרש בין הפלאש בארץ לפלאש בחו"ח הוא 400 שקל.. וזה כבר הפרש הרבה יותר רציני. עכשיו דוד שלי הכניס מלא דברים מחו"ל יש לו כבר דוקטורט בזה. השאלה היא האם יש נפלים רציניים מפלאשים כמו בעדשות? כאילו האם אפשר ליפול על דפוק ?

ותודה רבה לגבי ההמלצה לחצובה,העניין הוא שהיא עולה 400 שקל בארץ:\ יש משהו יותר זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, 600 שקל זה הרבה כסף, אתה יכול להוסיף אחלה חצובה במחיר הזה.

גם אני רוצה לרכוש בקרוב את הטמרון בB&H וחשבתי:

1. כמה עולה אחריות בינלאומית? שבטח תהיה גם מקיפה יותר ממה שמקבלים בישראל

2. האם האחריות בישראל שווה משהו

3. ומה הסיכוי ליפול על עדשת "לימון", ומה לעזאזל זה אומר? ;D

אה, ואיזו עדשה יותר איכותית אם בכלל?

70-300 או 75-300 של טמרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...