המלצה או דעה לגביי מצלמה - עמוד 5 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה או דעה לגביי מצלמה

sgt_flippy

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-400D הוחלפה בינתיים ע"י שני דגמים - 450D ברמה הגבוהה, 1000D ברמה היותר נמוכה. בגלל זה היא לא כל כך מוזכרת בתקופה האחרונה, אבל אם תריץ חיפוש בפורום תוכל למצוא לא מעט דיונים שבהם היא הוזכרה, וצויינו היתרונות והחסרונות שלה.

לגבי כרטיס, Sandisk III הוא כרטיס טוב, אמין ומהיר. את הגודל תבחר כבר בהתאם לתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה 400D (או 450D או 1000D), אני ממליץ לך לקנות את ה-18-55 המיוצבת (IS) ולא הרגילה. מלבד המייצב, הדגם החדש הרבה יותר איכותי מהקודם. ציוד נוסף, כמו למשל חצובה או עדשת טלה, אפשר להוסיף בהמשך. אין סיבה למהר.

אה, וכמובן במקרה שלך - מתבקש לקנות רזרבית. אם כבר להנות מהפיצ'ר הזה, אז עד הסוף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי וכל ה- DSLR היו עם סוללות AA.

ונאמר שאתה לא מסכים, בשביל זה להחליף דגם של שמתאים לך?

מלבד יתרון הזמינות העצום, יש יתרון כמו שמטען אחד מספק את צרכי הסוללות של רוב המכשירים (פנס, שעון קיר, שלטים, מצלמות וכו').

וגם הסוללות משתפרות עם השנים, הסוללה המקורית של ספציפית לא משתפרת. הקיבולת של ה- AA המודרניות מתחרה בקלות עם כל מה שיש לליתיום להציע.

היתרון היחידי שנותר לליתיום (בצורה שמיושם במצלמות DSLR ברמות הללו) זה הצורתיות.

אם ה- K200 מתאימה לך, הסוללות הן רק עוד יתרון במצלמה הזו :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה המצלמה הזאת לא טובה?

איפה ראית שכתבתי שהיא לא טובה? להיפך, כתבתי את הדברים הבאים:

סוני A200, קנון 400D

איך 2 המצלמות הללו?

טובות מאוד, אבל כמו כל יש להן יתרונות וחסרונות, ולכן הן לא בהכרח אופטימליות לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סוף סוף יש לי את המצלמה הזאת ואני ממש נהנה איתה לצלם קצת צריך להתרגל אבל נחמד האם יש המלצות (מה עוד אפשר להוסיף איזה חצובה יכולה להתאים לה או עדשה רחבה) ועוד כל מיני טיפים נחמדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...