מגבר אוזניות Pico - עמוד 8 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

בו' לפה יא ש'כנזי עוד לא העיפו אותך מפה יא כרית נאדים צריך לחסל אותך ואת כל הצהובים כמוך!!

ש ת מ ו ת ו!!!

לשמוע מוזיקת פשע רשע מהפלאפון שלי עם הנגן הכי טוב שיש בפול ווליום בשביל זה עשו את מה שעשו כשעשו את מה שעשו עם הפלאפונים האלה שיש להם את הדבר הזה של המוזיקה עם ה- וכל המוזיקה הזאת של הפלאפונים יא שכנזון צהוב הומו מעאפן לך לך! לפני שתקבל איזה לבנה בראש שכנזים גם כן שומעים מוזיקה גם כן נגן כסא ארון שולחן כל מניי מילים לא קשורות ואין מצב שמישהו מבין אמרתי שלא כשאמרתי שאמרתי את מה שהוא עם ה- אמר שכנזי.

Anatoli.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3 דקות של צחוק. (שהעיר חצי מהבית)

איזה כוזר... נדפוק לך איזה לבנה בראש.. נרצכככ אותח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלו לגבי הגברה כללית אז אני עונה ...

קיבלתי את האזניות לפני כחודש , עדיין אין ברשותי מגבר אזניות וכרגע הן מחוברות לרסיבר ק"ב של pioneer nsx3 או ביציאת LINE OUT לכרטיס קול SB fatality .

מגבר הינו הקניה הבאה , אולם , לא התפניתי לזה מכיוון שגם עברתי דירה לפני שבוע . אני אקשיב לאופציה של מגבר מנורתי של darkvoice ואז אחליט אם לקנות אותו (זול יותר) או לקנות את הPICO .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים?!

אתה רוצה להגיד לי שאתה אחד מהערסים האלה שמסתובבים ברחוב ושומעים מוסיקה מהרמקולים של הפלאפון?!

אם כן, אז אתה צריך כדור בראש, לא נגן טוב יותר... החולארות האלה שחושבים שכולם צריכים לשמוע את המסמר-על-לוח שלהם זה אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי, במיוחד בנסיעות של שעתיים באוטובוס\ רכבת... :pissed:

בו' לפה יא ש'כנזי עוד לא העיפו אותך מפה יא כרית נאדים צריך לחסל אותך ואת כל הצהובים כמוך!!

ש ת מ ו ת ו!!!

לשמוע מוזיקת פשע רשע מהפלאפון שלי עם הנגן הכי טוב שיש בפול ווליום בשביל זה עשו את מה שעשו כשעשו את מה שעשו עם הפלאפונים האלה שיש להם את הדבר הזה של המוזיקה עם ה- וכל המוזיקה הזאת של הפלאפונים יא שכנזון צהוב הומו מעאפן לך לך! לפני שתקבל איזה לבנה בראש שכנזים גם כן שומעים מוזיקה גם כן נגן כסא ארון שולחן כל מניי מילים לא קשורות ואין מצב שמישהו מבין אמרתי שלא כשאמרתי שאמרתי את מה שהוא עם ה- אמר שכנזי.

Anatoli.

חחחחח....הרגת אותי אנטולי! אבל אני ממש מסכים עם IG. אני שונא את אלה שחופרים עם המוסיקה שלהם [לא משנה מי או איזו מוסיקה או באיזו איכות] במקומות ציבוריים מבלי להתחשב באחרים, שימותו כל אלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...