מגבר אוזניות Pico - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

מאז ומעולם עבורי סימן משהו אחד בלבד (נו אני חנון מחשבים) וזה עורך טקסט ענתיקה שקיים בלינוקס (ודי מאפן, משהו סטייל NOTEPAD של חלונות)

אבל,

לא אני לא טעיתי בפורום.

והיום אדבר על המכשיר החדש שקיבלתי

PICO

המכשיר המדובר הוא בעצם כמה דברים ביחד ולכן גם ביקורת צריכה להיות קצת ארוכה, אבל מכיוון שיש לי אותו רק מהבוקר, עוד לא היה לו BURN IN ולכן קשה לי לתת ביקורת מקיפה על הכל.

בוא נתחיל מהסוף - הוא מקבל ציון 10.

לעולם לא ראיתי מוצר אודיו כל כך מושלם באריזה כל כך קטנה.

כל הביקורות שקראתי עליו (מ500+ איש שכבר קנו אותו וקיבלו אותו), כולם פשוט היו עם הפה פעור מן הרגע הראשון שהוציאו אותו מהקופסא, ואחרי שחיברו אותו והשתמשו בו, הלסת באמת נפלה להם לרצפה

ותוסיפו לזה מחיר "רצפה" ותקבלו מוצר שגורם לך להרגיש כמו "אידיוט" עם כל מגברי האוזניות, DAC, שנאים מבדלים, כבלים יקרים ועוד שיש לך כדי להוציא איכות מן האוזניות שלך

קודם כל הוא מגבר .

דבר שני הוא DAC עם חיבור USB

דבר שלישי יש לו חיבור LINE IN (נניח לחבר עליו ודומיהים)

דבר רביעי הוא קטן, כמה קטן? גודל של קופסת גפרורים רק טיפ טיפונת ארוכה יותר.

תחשבו משהו כמו בין קופסת סיגריות לבין קופסת גפרורים.

והוא יפה!!

כמה יפה?!

שלי כולו בצבע שחור, כולל המתג ווליום, אבל יותר לכיון שחור פסנתר מבריק.

נראה מהמם!

יש גם צבעים נוספים שניתנים להזמנה, כמו אפור, זהב, ירוק, אדום, כחול, כחול בהיר ועוד ועוד.

כולל כל מיני קומבינות של צבעים, כמו נניח הפאנל כחול כהה, והשאר אדום ועוד כל מיני דברים.

את המוצר מכין אדם מוכשר בשם ג'סטין.

אפשר לראות פרטים על המוצר בפורום HEAD FI וגם להזמין.

יש לציין שלוקח המון המון זמן עד שמגיע המוצר!

אני הזמנתי את שלי במאי, ותסתכלו מה התאריך היום ותבינו כמה זמן לקח מרגע ההזמנה ועד שהגיע לפה.

אבל, ג'סטין לאחרונה קצת שיפר את תהליך הייצור וכו', וגם הרבה אנשים שרצו וחיכו מן ההתחלה כבר קיבלו אותו, ככה שאני מאמין שמי שיזמין עכשו יקבל אותו בחצי מן הזמן שלי לקח לקבל אותו.

אז בוא נתחיל בתיאור המוצר

המוצר מכיל כניסת (שמינית - כלומר קטנה), מתג ווליום (שגם משמש להדלקה וכיבוי), שתי נורות שאחת מציינת טעינה ואחת פעולה.

וכניסת LINE IN

ומתג לשינוי GAIN (אני משתמש תמיד בGAIN גבוהה, אבל עם קטנות כמו אלו שנכנסות לאוזן אולי תרצו GAIN נמוך)

הPICO עובד על .

ומתחבר לUSB של המחשב (ואז פועל גם בתור DAC).

החיבור היה פשוט וקל.

הוצאתי אותו מן הקופסא (דרך אגב, הוא מגיע עם כבל וחיבור לחשמל, ונרתיק קטן וחמוד), חיברתי אותו לUSB וישר התחלתי לשמוע מוסיקה

מה יותר פשוט מזה ?!

מכיוון שהוא פועל על (נטענות), אפשר גם לנייד אותו בקלות מצד אחד, וגם מצד שני אין לו בעיות של חשמל וכו' לא תקין בבית.

כלומר, הפרעות חשמל כמו קפיצות מתח לא יזיזו לו, כי הוא משתמש בסוללה, לכן מקבלים כל הזמן מתח איכותי. (פתרון מאוד יפה ואלגנטי)

כמובן שצריך להטעין את הסוללה, אני לא בדקתי לכמה זמן היא מספיקה, אבל לפי מה שאנשים בדקו, אמורה להספיק גם בעוצמה די גבוהה, לאיזה6 עד 7 שעות לפחות, זמן לא רע בכלל למגבר חזק, עם קטנטנות.

כמו כן, מכיוון שהוא משתמש בUSB ושימוש חכם (ממיר כמו שצריך, לא זוכר את השם של טכנו' וגם מכיל BUFFER מסויים), לא צריך כרטיס קול בכלל!

וגם לא כבלים יקרים (כבלי COAX או אופטים)

ולא צריך לדאוג לJITTER וכו'.

כמו כן, כיוון שהDAC וAMP והכל נמצא ביחידה אחת, לא צריך שום כבלים ושום בטיח.

בוא נגיד, שממש יפה לראות אוזניות כמו GRADO GS1000 מחוברות למתקן שנראה יותר קטן מקופסת גפרורים והוא מחובר למחשב (גם נייד כמו AIR) באמצעות כבל פשוט.

אולי אנשים שאינם מבינים באודיו (כמו האנשים פה) יראו את זה כדבר סטנדרטי, אבל בתור אחד שכבר ראה לא מעט מערכות אודיו ואוזניות, ויודע שלרוב מגיעים לרמה שיש לך איזה 5 קופסאות נעליים גדולות שיושבות ליד המחשב, כדי להוציא צליל טוב מן האוזניות שלך, אני די מתלהב מלראות מוצר כל כך קטן שפשוט מנצח את הגדולים.

בהחלט אפשר לחשוב על זה בתור "דויד נגד גולית"

בקיצור

עוד לפי שהגענו לנושא של הסאונד - אנחנו מדברים על "שלמות"

חיבור מעולה.

סוללות מעולות

עיצוב מדהים ויפה (קטן, שחור ומבריק - אבל יש עוד צבעים כמובן לבחור מתוכם)

ומחיר טוב (לא זול, אל תצפו למוצר של 100 שקל, אבל גם לא יקר ברמות של HIGH FI בכלל, וסביר להניח שלא יותר יקר מהרבה שיצא לכם לעבוד איתן כמו נניח HD650 של סיינהיזר או GRADO או AKG K701 וכו')

והגענו לחלק המעניין - סאונד

אז

איך הוא באמת נשמע ?!?!

אז איך ה"פלא הקטן" נשמע ?!

(ומצטער שאני נשמע כזה מתלהב, אבל תבינו, לעבור ממערכת של DAC ומגבר ייעודי וגדול וכל זה, למשהו בגודל 5 ס"מ ושנותן פחות או יותר אותה איכות, זה לא פחות ממדהים)

טוב לא היה לי הרבה זמן אותו (כפי שאמרתי כבר, בערך חצי יום), כדי לתת חוות דעת ממש עמוקה.

אבל הנה זה בא:

שירים שבדקתי איתו:

Insomnia של פיטלס (אלקטרוני ובאסים עמוקים)

Eurythmics רוב השירים שלהם (אוהב אותם)

AC/DC - רוק כבד מעולה, גיטרות חשמליות איכותיות ובאסים שצריך.

Alice In Chains - הUNPLUGGED - גיטרות אקוסטיות, קול של קהל ובכלל מאוד טוב ודיסק (או תקליט) חובה.

Les Miserables בביצוע הלונדוני המפורסם - פשוט מדהים לאוהבי הסגנון של מחזמרים.

The Beatles - ציוד שלא משמיע אותם טוב, אוטמטית הולך פה לזבל, אין חוכמות

The Carpenters - האחרון שלהם, הBEST, אני אוהב אותם, ושירים כמו TICKET TO RIDE תמיד עושים לי את זה.

חוץ מזה, שיש לבחורה הזאתי קול מדהים! (ז"ל)

DIRE STRAITS - חובה גם כן להשמע טוב, מת עליהים, יש אודיופיל בעולם שלא משתמש בMONEY FOR לבדיקת מערכות?! אני חושב שצריך לצייין "אסור להשמיע או לנגן אותם" כמו לגבי STAIRWAY TO HEAVEN של לד זפלין

אז טרייבל = מדהים, ללא ספק שופע טרייבל, שומעים המון רחשים, הייתי אומר שיותר מהרבה מגברים גדולים ששמעתי, מאוד שופע, מאוד נקי (גם בגבוהים מאוד, עדיין שומר על איזון לא מתרסק) ומרגיש מאוד "אורירי" וחלק.

MID = לדעתי החלק החזק ביותר שלהן (יחד עם באסים), חם ונעים לאוזן, רך מאוד, מדוייק, ממש אין מילים לתאר.

BASS = אממ מעולה, אם כי לא הייתי מתנגד לטיפ טיפונת יותר, אבל אני מניח שבכל זאת קשה לצפות להכל ממכשיר כזה קטן עם הספק חשמל כמוהו.

שלא תבינו לא נכון, הבאס מעולה, מאוד פאנצי, אבל שמעתי כבר מגברים עם עוד יותר פאנצ' בבטן מאשר הPICO.

טבעיות = מאוד מאוזן, טבעי, אין עיוותים ומעביר את הסאונד בצורה מאוד נקיה וזהה למקור.

במה = SOUNDSTAGE, ענקית! ממש מדהים שכלי קטן כל כך נותן נפח ענק לסאונד.

הכל נמצא במקום,כל הכלים במוסיקה קלאסית נמצאים שם, הכל רחב נורא, ושאני מקשיב לו עם הGS1000 של GRADO, הכל נשמע ממוקם כמו שצריך ובעל נפח מסיבי.

לסיכום, קשה לי להגיד משהו רע על הPICO.

בוא נגיד שאני שומע ב"רעש מחריש אוזניים" עכשו.

והוא נמצא אי שם על שעה 10 בוולים שלו - כלומר בהחלט יכול להגיע לעוצמות מאוד חזקות!!

(כמובן, ראיתי ושמעתי חזקים יותר, אבל קשה לי להאמין שיהיה מישהו שבכונה רוצה לשרוף לעצמו אוזניות או אוזניים)

אני ממש לא יכול למצוא דבר רע במגבר הזה.

ואף יותר מזה,

אני משתמש בו עכשו (ונהנה מכל רגע)

וחושב אם הגיע הזמן להפטר מכל ה"קופסאות פח" הענקיות שיושבת לי על השולחן

מקווה שאהבתם את הביקורת, ואשמח לתגובות!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:'(

הוריי לקחו לי את המצלמה :(

ברגע שהיא תחזור אעלה כמה .

אם כי הוא נראה כל כך יותר טוב מכל התמונות שראיתי, ממש שחור פסנתר מבריק.

וקטן לאללה.

אני שם אותו עכשו ליד עכבר רייזר שלי, וזה נראה כמו הגבינה של העכבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PICO, עורך טקסט בלינוקס, פחח.. אהבתי.. :lol:

בנוגע לסקירה, נייסי נייסי. חיכיתי הרבה זמן שתקבל ת'מפלצת הקטנטנה הזו שתתן לנו סקירה על זה. נחמד נחמד! :yelclap:

וכמו שכמה חבר'ה כבר אמרו, רוצים תמונות!!! :smile1: (ואל תעבוד עלינו שאין לך עם כל הציוד הזה, אתה פשוט לא רוצה שנבוא ונגנוב לך אותו! עלינו עליך! ;D)

חג שמח! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תתחדש! :xyxthumbs:

דבר שני, ביקורת מאוד יפה! :yelclap:

אבל [סליחה שאני קצת הורס] הביקורת לא אובייקטיבית, אתה יותר מדי נרגש מהעובדה שהוא הגיע. נראה מה יהיה אחרי הברן אין, אז אני ממש אשתוקק לביקורת על המוצר המוגמר. :D

ותוסיף, ומהר, את הPICO בחתימה! חחחח....^^"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PICO, עורך טקסט בלינוקס, פחח.. אהבתי.. :lol:

בנוגע לסקירה, נייסי נייסי. חיכיתי הרבה זמן שתקבל ת'מפלצת הקטנטנה הזו שתתן לנו סקירה על זה. נחמד נחמד! :yelclap:

וכמו שכמה חבר'ה כבר אמרו, רוצים תמונות!!! :smile1: (ואל תעבוד עלינו שאין לך עם כל הציוד הזה, אתה פשוט לא רוצה שנבוא ונגנוב לך אותו! עלינו עליך! ;D)

חג שמח! ;)

תראה

אני משתמש בו עכשו עוד לפני BURN IN

ומחליף מידי פעם לAQUA(המשופר שעולה פי כמה יותר מPICO)

שהוא בעצמו מחובר לDAC חיצוני סופר איכותי ויקר (שרק הוא לבדו עולה פי כמה יותר מPICO)

ויש לי כבלים שמחברים בין כל העסק, שכל אחד מהם עולה פר מטר יותר מPICO

להגיד לך שאין הבדל?

אז יש, אבל קצת!

זה כל העניין

אולי אודיופילים "משוגעים לדבר" יגידו שכן יש הבדל וכו'.

אבל תאכלס זה הבדל מחיר.

אם היית שואל אותי היום, מה אתה מעדיף להוציא X כסף על PICO קטן ונחמד, או 10X על DAC+מגבר וכל השאר, כאשר ההבדל שתקבל יהיה אולי כמה אחוזים זניחים באיכות, מה תבחר?

ברור שהייתי בוחר בPICO

אתה היית עושה אחרת?

הוא פשוט מוצר חמוד ויפה, סקסי אפילו, שעושה מה שצריך לעשות ועושה בצורה מעולה.

אני לא חושב שזה הוגן נניח להשוות אותו למגברי כמו איזה NAIM עם ספק משופר וכו' שיעלה לך רק המגבר מעל 5 אלף! (יש גם גרסאות של 10 ויותר)

אבל בהחלט הייתי יכול לחיות איתו ואיתו בלבד בתור ציוד הגברת האוזניות שלי ולהיות מרוצה ביותר ולא להרגיש שמפסיד שום דבר.

קודם כל, תתחדש! :xyxthumbs:

דבר שני, ביקורת מאוד יפה! :yelclap:

אבל [סליחה שאני קצת הורס] הביקורת לא אובייקטיבית, אתה יותר מדי נרגש מהעובדה שהוא הגיע. נראה מה יהיה אחרי הברן אין, אז אני ממש אשתוקק לביקורת על המוצר המוגמר. :D

ותוסיף, ומהר, את הPICO בחתימה! חחחח....^^"

כן צודק, חייבים BURN IN

נחכה ונראה.

אני מריץ אותו קצת עכשו, זה יעזור.

וכן תמיד יש התרגשות ראשונית :)

צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך ללינוקס (אם זה מתוקן שם) ותרשום PICO

זה עורך טקסט.

אז אמרתי, שבעבר שאמרו לי PICO הייתי חושב על העורך טקסט הזה.

pico מת מזמן... הוא הוחלף ב- nano.

אגב, כמה עולה הצעצוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי המכס לקחו לי כ300 שקל :(

(כלבים בני כלבים!!!)

בכל מקרה

הוא עולה כ510 דולר בגרסה שכוללת DAC

יש גרסה בלי DAC שעולה כ300 או משהו כזה (לא יודע במדוייק) וממש לא שווה לקנות (DAC עושה אותו ממש כייפי!)

חוץ מזה משלוח עולה עוד כ25 דולר

ומכס עולה כפי שציינתי (לצערי!), אולי לכם יקחו קצת פחות.

ואני חושב שהוא שווה כל שקל.

אל תשכחו שאפשרי להזמין במלא צבעים שונים, אני ראיתי קומבינות של כחול ממש יפות גם כן)

ועוד תמונות:

pico2.jpg

397119961_YhCQR-XL.jpg

397119891_2UEoQ-XL.jpg

397119825_9JF9L-XL.jpg

397119712_N28nH-XL.jpg

יש רק לציין שאלו לא שלי(לא אני עשיתי אותן, לקחתי מן הרשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לך הרבה הנאה עם חברך הקטן החדש!

ואני שמתי לב שהוספת אותו לחתימה :D

אני גם אקנה כזה~~~~~!!!!!!!!!! :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

נ.ב.

ה-PICO לא באמת כזה קטן!

http://gilmore.chem.northwestern.edu/pico2.jpg

או הגרסה הגדולה במיוחד

http://gilmore.chem.northwestern.edu/pico1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה יודע מה באמת מבאס בו ?!?!?!

בצורה נוראית אפילו??

שאני מרגיש טמבל ששילמתי על שאר הציוד אודיו שלי אלפים של שקלים שיש את הPICO

:lol:

ואני לא מגזים!

שאלת איך הוא לעומת הAQUA עם הDAC וכו' ?!

אני שומע עכשו Vanessa Mae וזה נשמע פשוט מדהים!

הכינור לעולם לא נשמע כזה טוב אצלי בGS1000

פשוט יש לו מיד וגבוהים מדהימים.

באסים טיפ טיפונת צריך לשפר, אבל באמת שלא משהו רציני (עדיין באסים מעולים!! פשוט לא כמו במגבר ייעודי סופר חזק)

כמו שאמרתי, אני בקלות יכול לחיות איתו ורק איתו במקום כל שאר הציוד שיש לי, עד כדי כך טוב.

ומי שלא מאמין

מוזמן לבוא ולשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...