תמיכת שפות בלינוקס. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכת שפות בלינוקס.

Alexkmr

Recommended Posts

לא רוצה להיות קטנוני אבל:

sudo apt-get install gstreamer*

ויש לך את כל הקודקים גם באובונטו... חוץ מזה התפריט התחל של מינט מגעיל :P כמו בויסטה... וחוץ מזה היא דיי סבבה העיצוב נחמד.

על טעם ועל ריח ....

ניסיתי אובנטו במשך כמה חודשים לפני שנתיים כמו את דביאן ומנדריבה ו FREEBSD

וכמו שנאמר להתקין קודקים זה לא ביג דיל , לא טענתי אחרת .

פשוט בשבילי זה יתרון בגלל שהשמוש העקרי אצלי הוא וסרטים , בפורמטים שונים ומשונים .

מאשר לגלות שהתקנת איזה חבילת קודקים מיותרת ואז לגלות שיש התנגשות קודקים כלשהי , אז להתחיל לחשוב מה להסיר\להתקין . ...

לגיקים כמוכם זה שטויות לתקן דבר כזה ואף מהנה ;) ,

אני רוצה לחסוך לי את הזמן הזה, בגלל זה מינט או כל הפצה כזאת היא בשבילי .

ד"א אני קצת קפדן בעניני ואני אעדיף שמפתחי ההפצה יבחרו בשבילי את הקודקים , מאשר שאני אעשה חיפוש בסינפטיק ואתקין איזה

חבילה של מפתח קוד פתוח צעיר ולא מנוסה\מקצוען מספיק .

ד"א

sudo apt-get install gstreamer* 

זה כל ההבדל בין אובנטו למינט ? אתה בטוח ? זה ינגן גם HD ?

באמת מענין אותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים שאין מה להתווכח על טעם ועל ריח, לא טענתי אחרת, אני לא בא להסית את כל העולם לעבור לאובנטו רק כי טוב לי, כל אחד איך שנוח לו :)

לי נוח אובנטו (ניסיתי גם פדורה ובעבר ניסיתי רד הט, מנדרייק (כשעוד הוא לא היה מנדריבה) וג'נטו).

ד"א אני קצת קפדן בעניני ואני אעדיף שמפתחי ההפצה יבחרו בשבילי את הקודקים , מאשר שאני אעשה חיפוש בסינפטיק ואתקין איזה

חבילה של מפתח קוד פתוח צעיר ולא מנוסה\מקצוען מספיק .

לא אסכים אם זה כי מפתחי ההפצות לא יושבים וזורקים קוביה ורנדומלית מכניסים תוכנות להפצה שלהם, אני מאמין שיש סלקציה נורמלית שמבוססת ביציבות של התוכנות וכדומה.

זה כל ההבדל בין אובנטו למינט ? אתה בטוח ? זה ינגן גם HD ?

זה היה סתם בנימה של ציניות בשביל הלראות שזה לא ביג דיל להתקין קודקים, אני לא מומחה במוזיקה וסטרטים ובקושי יודע מה זה HD כמו כן אף פעם לא התמצאתי בקודקים (חיפוש מהיר בגוגל העלה לי את התשובה שצריך להתקין מספר חבילות של gstreamer על מנת לנגן סרטים כמו שצריך) אני מאמין שבשביל תמיכה מלאה תצטרך להריץ עוד כמה installים, אבל שום אין טעם לטרוח אם טוב לך במינט, העיקר שאתה תהנה, בסופו של דבר זה ואין טעם לעשות תחרויות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...