תמיכת שפות בלינוקס. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכת שפות בלינוקס.

Alexkmr

Recommended Posts

לינוקס יכול לתמוך בהכל (כולל מה שביקשת), השאלה כמה דם צריך להקיז בשביל לגרום לזה לעבוד, וזה כבר תלוי בהצפה ספציפית. כפי שאתה רואה, הפעולה הזו יחסית פשוטה בחלק מההפצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת יחדד את השאלה שלי:

נכון בוינדוס כאשר הוא מוגדר כעיברית אנגלית.

אם יש שיר ברוסית הוא כותב בוינדוס ברוסית, אך בוינאפ(או כל תטכנה אחרת) הוא כותב ג'בריש.

גם כן, לא כולם שומרים קיבצי TXT בUTF 8, וכאשר הוינדוס עיברית אנגלית כתוב ג'בריש.

בלינוקס אפשרי לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כדי שהלינוקס יעבוד לך טוב טוב ללא שום בעיה , צריך ניסיון , אבל הניסיון הזה משתלם וגם מהנה .

לענינו באובנטו , ולינוקס מינט, אמור להיות תמיכה מלאה של השפות הנ"ל ,

רוסית לא ניסיתי אבל בעברית יש תמיכה מלאה

אם תבחר אובנטו תצטרך לאחר ההתקנה לעשות התקנה של קודקים בשביל לנגן קבצי שונים

יש פה כמה משתמשים שמנוסים באובנטו ככה שתוכל לקבל מהם עזרה בזה

אבל לינוקס מינט יש לה בילט אין תמיכה בכל הקודקים של כל פורמט מוזיקה או כולל HD , בגלל זה אני אוהב אותה .

וידאו ביוטיוב אתרי פורנו ;D ו FLIX וכל אתר נורמלי עובד מעולה

לראות ב YNET נענע וואלה יש בעיה קשה לא רק למשתמשי מינט אלא לכל הפצה אחרת אבל בכל מקרה הוידאו שלהם לא מענין אותי :nixweiss:

ובקשר לבעיה שלך בוונידוס עם גיבריש , יש לזה פתרון פשוט , ולא זאת הסיבה שצריכה לקחת אותך ללינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה פתרון בווינדוס לפי מה שאני יודע.

ולהיכנס לסנפיק ולהתקין משמם קודקים זה לא ממש קשה.

היה לי כבר בעבר .

זה שיש תמיכה בעיברית אני יודע, בגלל זה שאלתי אם אפשר לעשות כך שזה יתמוך גם ברוסית בצורה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה של לינוקס.. הבעיה היא בתוכנות עצמן, אני לא יודע מה ניסית אבל חבר שלי מתעקש לנגן שירים בעיברית רוסית ואנגלית ולכן תוכנה כגון AMAROK (שהיא מצויינת לדעתי) לא מתאימה לו כי יש להם בעיה עם קידוד..

לעומת זאת הוא מרוצה מ Songbird בקטע הזה (בכל השאר הוא די מעפן עצם העובדה שהוא מבוסס על פיירפוקס אתה מקבל נגן מדיה + דיי מסיבי). לי אישית אין כרגע שירים בעיברית וברוסית על המחשב (יש לי ברוסית על דיסק אוכל לבדוק לך מחר אם תרצה, עיברית אין לי בכלל).

דוגמא אחרת שאני יכול לציין שהייתה לי בחלונות זה קריאת הודעות AWAY של משתמשים ב ICQ, השתמשתי ב MIRANDAIM ויכולתי לקרוא 2 שפות בו זמנית, נצא מהנחה שהמערכת הייתה מוגדרת כאנגלית שפה ראשית ועיברית כמשנית הייתי מסוגל לקרוא הודעות AWAY בעיברית (ואנגלית כמובן) אך ברוסית הייתי רואה ג'יבריש, בלינוקס לעומת זאת לא נתקלתי בבעיה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס מינט זה אובנטו עם תמיכה מובנת בקודקים ועוד כמה פיצרים

בשבילי זה מעולה , מי שלא רוצה שיבחר איזה הפצה שהוא רוצה

לא רוצה להיות קטנוני אבל:

sudo apt-get install gstreamer*

ויש לך את כל הקודקים גם באובונטו... חוץ מזה התפריט התחל של מינט מגעיל :P כמו בויסטה... וחוץ מזה היא דיי סבבה העיצוב נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...