יום כיפור בפתח. צמים או לא? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום כיפור בפתח. צמים או לא?

The Dom

צם ביום כיפור  

567 הצבעות

1. 1. צם ביום כיפור

Recommended Posts

הוא צריך משאית בשביל עצמו.אבל הוא חביבלא נראה לי שמישהו עושה את זה באמת. סתם הרעיון מבדר

::) אני זוכר לפני שנתיים או 3...

"יוו מזדה לאנטיס 323 לבנה במחלף השלום כיוון דרום בשעה 15:32"

" ועכשיו יש אחריה פג'ו 206 כחולה, חבורה של כופרים.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"... ונעבור לפארק הירקון בתל-אביב, שברגעים אלה ממש מהווה את מקום המפגש של חבורת אנשים מכל רחבי הארץ, שבעקבות דיון באתר האינטרנט www.hwzone.co.il התאספו בפארק בכוונה לעשות על האש ביום כיפור היום, זה מהווה ללא ספק את העלבון הציבורי הגדול ביותר לאוכלוסיה הדתית בארץ ואף לעולם היהודי כולו, אני אישית מזועזע למראה האנשים האלו....whoot יש להם כנפיים ברוטב? יאללה בי וצום קל!................................. תשמרו לי כנףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף" חחחחחחחח

SWEET.

אם אתם באמת מחפשים דרך לכפור ביום כיפור, אורגיות זה ה-דבר. או Drag Races.... כביש הסרגל הוא אחלה מקום לזה ביום כיפור... נראה את זק"א מפנים גופות ביום כיפור.

אם בכל זאת אתם מעדיפים לכפור עם אוכל, אני מכין אחלה Double Crispy McBacon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צם מסיבה פשוטה... אני לא מאמין בעינוי הנפש. לעומת זאת אני כן מאמין בכוח עליון, אבל שאני (אתה, הוא והשולחן שממולכם) חלק ממנו.

אני לא רואה כרגע שום סיבה שהיא לצום מבחינתי. לא מאמין בדת ולא מאמין באלוהים (קונוטציה דתית). אני מאמין שאני קובע עפ"י האמונות שלי את הסדר יום שלי והאם צום חשוב או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה רע לצום..אני לא כזה אוהב את הקטע..כמו שאמרתי פעמים רבות אני קרוב לדת אך רחוק ממנה מבחינת כל המצוות תעשה אל תעשה...

אבל אני עושה את הרוב לבסוף.

ואם מדובר כולה ביום אחד, 25 שעות מעפנות בלי לאכול לשתות או לגעת בחשמל, אני מוכן.

ואם באמת באמת באמת קשה לכם בלי חשמל...שחקו במחשב כמה שעות ושימו לב איך ה 25 שעות האלו עפות לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה: אם מישהו מבקש ממך סליחה לפני יום כיפור אז אתה חייב לסלוח לו, או שהמנהג של בקשת סליחות זה רק כדי לצאת ידי חובה, ואתה לא חייב באמת להתכוון לזה שאתה מבקש סליחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצי דראג?! ועוד ביום כיפור?!

שייקצע

:xyxthumbs:

לא מבטאים את זה שיקסע? SHIKSE?

פשוט תועבה מה שהולך פה, חבל לי לראות את זה...

כנראה שכולכם שכחתם מאיזה עם באתם.. וחבל.

חבל מאוד.

מילא, אל תצומו, אבל לכתוב "בוודאי שלא" , לחשוב בכלל על לעשות על האש וכו', פשוט מבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Black Rain.. מה אכפת לך מה אנשים עושים? כל אחד שיעשה מה שבראש שלו (תחת גבולות מסויימים, שאני אומר מה שבראש שלו אני לא מתכוון שילך לקנות AK 47 ולהתחיל לחורר ראשים ברחוב).

בדיוק הסיבה שאני לא הולך לכותל לשכנע חרדים לחזור בשאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...