אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

אני לא צחקתי, כבר היו אנשים (גם פה) שטיפלו ב-HD שלהם כדי שיעבוד מעל המהירות הרגילה שלו...

אני מניח שתהיה צריך להגיד לשופטים מה זה כל מוד. עקרונית כן - כל מוד לגיטימי הוא מותר. במקצה אחוזי השיפור, מין הסתם במהירות סטוק אתה תהיה צריך להיות עם המערכת במהירויות הרגילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל - נעה מחשבים, וזה אולי מקום טוב להגיד שוב תודה לכל הספונסרים שעוזרים להרים את האליפות הזו בשביל הקהילה, ובמיוחד לנעה.

דבר שני:

השלב הראשון של האליפות, שלב המוקדמות, יוצא היום לדרכו ויערך כשבועיים עד ליום חמישי, ה-16 לאוקטובר בשעה 12:00 בצהריים. שלב זה יהיה שלב און ליין שיתקיים כאן בדיון הזה בפורום וקירור.

מבין המשתתפים במוקדמות, המקומות הראשונים בכל קטגוריה בהתאם להחלטת השופטים, יעלו לשלב הגמר שיערך באולם התצוגה של חברת נעה מחשבים באזור התעשייה תל חנן שבנשר, ביום ראשון, חול המועד סוכות, ה-19 לאוקטובר.

במעמד הגמר יוגש כיבוד קל למשתתפים ולצופים וכן יחולקו פרסים ותשורות בין הצופים אשר יגיעו.

אז לא, בשביל להשתתף לא צריך לצאת מהבית. בשביל לזכות.... כן.

ואגב - לא רק המשתתפים מוזמנים - גם צופים מוזמנים להגיע, ואנחנו מבטיחים הרבה הפתעות לכל מי שיגיע - יהיה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אתה מתכוון לתקוע מאוורר גדול מול המחשב?

נ.ב אני חשוב שבכל זאת אני לא אלך על התחרות, עם כל הכבוד ל8600GT שלי...

לא אבל יש לי אפשורת להשתמש במאורר שמייצר 1.2 ק"ג דחף לשניה ועל 12 וולט מגיע ל 33K סל"ד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה לענות על השאלות

כמה מתחרה יעלה לגמר מכל מקצה ?

ואיך החלוקה של הפרסים ?

והיציבות נדרשת גם כשמתמשים בקירור אקסטרים ? (שבדרך כלל לא דורשים בתחרות לשבירת שיאים ) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה דיי מתסכל לאנשים עם מערכות איטיות ואני מאמין שהם יתחשבו בזה...

למרות שמערכות מהירות(נגיד המעבד שלי ב4.4GHZ) עושה את זה באיזה 10 דקות ככה אם אני לא טועה ככה שזה לא ביג דיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה דיי מתסכל לאנשים עם מערכות איטיות ואני מאמין שהם יתחשבו בזה...

למרות שמערכות מהירות(נגיד המעבד שלי ב4.4GHZ) עושה את זה באיזה 10 דקות ככה אם אני לא טועה ככה שזה לא ביג דיל..

הבעיה היא לא אם הוא עושה את זה ב10 דקות או 9

הבעיה שיהיה יציב 10עד סוף הבדיקה

ובכלל שעולים יותר במהירות היציבות היא דבר קשה וקשה מאוד להשגה

אם רוצים יציבות אז בדיקה של 32 MB לא אומר שהמעבד יציב .

איך שאני יודע בתחריות לשבירת שיאים לא דורשים יציבות , שיעשה 1 MB SPI ותודה רבה .

או שיהיה בתחרות שבירת שיא 1MB בלי יצבות .

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...