הצעה: סימון נושאים בעזרת נפתר ובעיה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה: סימון נושאים בעזרת נפתר ובעיה

nim901

Recommended Posts

על מנת להקל על המשתמשים החדשים וליצור מאגר מידע - עלה הרעיון של סימון נושאים בעזרת [נפתר] או [בעיה], כאשר הדגש הוא על נפתר. במידה ותיהיה נכונות מצד המשתמשים שבעיתם נפתרה לשנות את כותרת הדיון ל[נפתר] ולשלוח הודעה עם תהליך הפיתרון אפתח סטיקי חדש שירכז את הדיונים הללו וכך, כאשר יגיע משתמש חדש עם בעיה- הוא יוכל לבדוק האם בעיה זו נפתרה ואיך.

דוגמא לכותרת של בעיה -

[בעיה]/[עזרה] כרטיס הקול אינו מזוהה באובונטו 8.10

דוגמא לכותרת של בעיה שנפתרה -

[נפתר] כרטיס הקול אינו מזוהה באובונטו 8.10

כמו כן, אני מבקש כי פותח הדיון שבעיתו נפתרה או יעדכן את ההודעה הראשונה או ישלח הודעה חדשה [במקרה זה, מותר להקפיץ, גם אם ההודעה ישנה] עם פירוט רב ככל האפשר על דרך הפיתרון של הבעיה והבעיות שצצו בדרך.

אני רוצה להדגיש כי אני לא מתכוון לשנות את כותרת הנושאים - השינוי צריך להיות על ידי פותח הדיון ולכן עזרתכם חשובה - אנא, שתפו פעולה על מנת שנצליח ליצור מאגר מידע איכותי על פיתרון בעיות.

אשמח לשמוע תגובות/הערות והצעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב. לדעתי צריך להכניס את זה בכל הפורומים, ולא רק של .

אבל אני חושב שהרבה יותר יעיל יהיה אם תיהיה אופציה של "סמיילי" בכותרת,

ציור של תקלה (סימן קריאה במשולש צהוב, או משהו בסגנון) לתקלות שעדיין לא נפתרו,

וסימן של נפתר (וי בעיגול ירוק, או משהו בסגנון) לתקלות שכן נפתרו. ככה יהיה אפשר

לראות בקלות כשנכנסים לכל פורום איפה יש עוד תקלות שאפשר לעזור לפתור, ומה

כבר פחות רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אפשר לעשות סמיילי שכתוב עליו "נפתר" או משהו כזה.

אני לא סתם מתעקש על סמיילי, פשוט כשזה צבעוני ובולט הרבה יותר קל לקבל

תמונת מצב מסודרת ממבט חטוף על העמוד, לעומת המון טקסט עם סוגריים, שיכול

לתת מראה מאוד מבלבל ומציק בעין.

מה גם שהשינוי בין נפתר ל-לא נפתר יהיה סך הכל לחיצת כפתור אחת, שזה לא רציני אבל עדיין יקל.

(הכוונה לשני סמיילים שהבחירה בניהם היא עם Radio Button כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה. זה מה שהוא הציע.

ואני הסכמתי שזה רעיון טוב, שכדאי שיהיה בכל הפורום לא רק בפורום הזה.

ובלי קשר, הצעתי את האופציה להוסיף את זה כאייקון קטן בתחילת הכותרת, כדי שיהיה יותר נוח לראות את זה.

אבל הבנתי שאתה לא הכתובת, אבל אולי זה משהו שכדאי להעביר הלאה, אם כבר הולכים על זה, שיהיה כמו שצריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רעיון מצויין.

אני לא יודע כמה ידע למנהלי הפורום בהטמעה של סקריפטים, אבל זה ממש לא קשה מצדנו (מצד משתמשי הפורום) לעדכן את הכתורת במידה והבעיה נפתרה.

לגבי ליישם את זה כחוק, אני לא בטוח שזה רעיון טוב, כי לא כל המשתמשים באמת קוראים את חוקי הפורום (בינינו), וחבל יהיה סתם לתת פה אזהרות או לנעול נושאים על דבר כזה קטן.

זה יהיה מאוד נוח, לא רק שאנשים יוכלו למצוא מהר פתרונות לבעיות שכבר נפתרו כאן, אלה גם אנשים שמדפדפים בפורום לא יכנסו סתם לנושא של בעיה כדי לעזור ואז לגלות שהבעיה נפתרה.

בקיצור, כדאי מאוד ליישם את הרעיון לטובת כולם, ולא צריך לחכות שיעשו מזה איזה חוק או שיטמיעו את האפשרות הזאת בפורום. ואם יטמיעו, מה טוב.

וגם אפשר להשתמש באייקונים בכתורת הנושא, סימן שאלה לבעיה, ואגודל למעלה אם הבעיה נפתרה, תפסיקו להיות קטנוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אפשר לבנות איזה כפתור שעושה את זה לבד.. כאילו כמו כפתור "סמן כנפתר".

אבל לגבי עריכה ידנית, אם האנשים שעוזרים (לא הנעזרים), יבקשו בצורה קבועה מהאנשים שנפתר להם הבעיה לערוך את הכותרת, הפורום יוכל להתנהל יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...