Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 21 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

אם הייתי מחבר אותם כשהם צמודים - הייתי מקבל צורת V, והם לא היו עומדים ישר..

לא לשכוח שיש במקור דלתות בין 2 המארזים, לכן הוספת החומר בעצם עשתה את העבודה של הדלתות

ניטים זו דרך מעולה לחבר במידה ויש לך מספיק נקודות חיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא לשכוח שיש במקור דלתות בין 2 המארזים, לכן הוספת החומר בעצם עשתה את העבודה של הדלתות

לא הבנתי את המשפט הזה.

חוץ מזה אחלה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניטים זו דרך מעולה לחבר במידה ויש לך מספיק נקודות חיבור.

אפשרות נוספת למי שיש כוח ובאמת רוצה להשקיע.. לחבר בעזרת מסמרות (הדברים שמחברים איתם חלקים במטוסים)

קצת יותר עבודה אבל מדובר בחלקים חזקים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה צבע אהבתי אני בטוח שזה עלה לך לא קצת ...

תקנו אותי אם אני טועה אבל, לא עדיף לסיים את עבודת החיתוך וכו' ואז לצבוע ? הרי בזמן החיתוך הצבע יכול להשרט או להתקלף ואז שוב צריך לצבוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא יקר.. אותו סדר גודל של פחית של מוטיפ..

בקשר לחיתוכים - הדלתות לא קשורות, אומנם אני צריך לחתוך קצת במארז (את הגג - שגם לא קשור לחלקים שנצבעו), ואולי ממש טיפה מהחלק האחורי..

הדברים האלה מבחינתי - זניחים ולא יכולים לפגוע בצבע. (בייחוד שהכל מכוסה במסקינגטייפ)

עוד עדכון קטן, התחלתי לעבוד על הדלתות , אך לצערי לא הספקתי לסיים אותם מחוסר זמן.

הדברים שנעשו הם: סרטוט על הדלתות, מסגרת החיתוך ומסגרת הקידוח. הלכתי על "לוק" מרובה ברגים כמו שאני אוהב..

שרטוט עם עט 0.5, כדי להיות מדוייקים, אסור לסמן עם טוש עבה, כנ"ל לגבי נק' קידוח. הכי קטן = הכי טוב.

img2909y.jpg

הפעם , שלא כמיטב המסורת, הלכתי על פינות מעוגלות בקוטר ממש קטן (10 אג'), בגלל גריל בדלת שמפריע לא מעט, ואני לא רוצה שאריות ממנו לאחר החיתוך

img2910e.jpg

על שולחן החיתוכים (זה מה שקורה שצריך להתפשר ולאלתר..)

img2924v.jpg

עוד

img2925.jpg

מתחילים לקדוח (מתחילים בקוטר קטן, עוברים שוב על החורים - רק עם הפרספקס מתחת לדלת, ולאחר מכן מרחיבים הכל ל4MM שמתאים לסוג הבורג שלי)

img2919k.jpg

ממשיכים

img2914r.jpg

כמו שאני אוהב

img2922q.jpg

עוד אחת

img2921.jpg

בסוף

img2923.jpg

וכאן עצרתי להיום.

img2926.jpg

עדכונים נוספים, אולי מחר לקראת הערב..

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבע לפני ריתוך = צבע שרוף אחרי הריתוך

מי שלא מבין שישתדל לא לשאול שאלות מעצבנות..

שאלתי בגלל שזה מה שהבנתי מהכתיבה שלו וזה לא נראה לי הגיוני.

ההתנשאות שלך לא מתאימה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו הציוד שלך פשוט מרשים לי יקח עד גיל 50 כדאי ליקנות את כול זה : \\

דבר שני פרויקטט משוגעעע אני מצפה להמוןןן ועד עכשיו אתה עומד על הציפיות

דבר שלישי שרציתי לישאול זה עם אפשר שמות של אתרים שאפשר להזמין מהם והם זולים + אמינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, בקשר לשאלה שנשאלה

I PINK: כאשר מצמידים את המארזים - הזווית ביניהם היא 0, מכיוון שיש מגע מושלם ביניהם, ברגע שמורידים את הדלתות המשותפות שנוגעות אחת בשניה, אני בעצם יכול לקרב את המארזים עוד כמה מילימטרים, אבל אז, אני יקבל זווית בין 2 המארזים - דבר שאני לא רוצה, לכן בין ההלחמות ביצעתי הוספת חומר בעובי הדלתות כדי לבטל את החופש שנוצר.

העדכון הבא על המארז יהיה רחוק יותר, כנראה רק יום ראשון הבא, מכיוון שמחר אני יורד לעזה (עדיין חייל), וסוגר שבת.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בעזה אלי. :xyxthumbs:

לגבי העבודה, כרגיל - נקייה ומתוכננת.

אני מקווה שאת המארז\ים (אני לא בטוח אייך לקרוא לזה :P) אתה תסיים. :smile1:

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תחזור בריא ושלם מעזה. דבר שני, עשיתי הרגע מגן (מתכונת) בתנ"ך, ואני עדיין זוכר בפירוש שבחוקי המלחמה שבספר... תיכף אני אברר איזה, כתוב שאדם שנטע כרם ולא הספיק לאכול ממנו, אדם שבנה בית ולא הספיק לחנוך אותו, ואדם שארש אשה ולא הספיק לממש את הנישואים פטור מהמלחמה, מכיוון שאם ישלחו אותו למלחמה יתכן ולא יחזור הביתה לסיים את המלאכה, ואיש אחר יעשה את זה. בלי קשר אותו אדם, דעתו תהיה מוסחת במהלך המלחמה, ולכן עדיף שיחזור הביתה. מה שאני אומר זה - צריך היה לעשות סעיף בחוק הזה בשביל פרויקטים כמו שלך :)

עריכה: ספר דברים, פרק כ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...