Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 20 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

עדכון קטן,

ריתכתי היום את 2 המארזים בעזרת פלזמה בסופו של דבר.. (עד שמצאתי מקום שיוכל להלחים דבר כזה עדין..), בסופו של דבר מצאתי מקום שמחזיק כלים לא רעים בכלל.. :cool2:

המארזים מחוברים, הדלתות מוכנות לחיתוך, הכנתי צבע מיוחד לפנים המארז, דחסתי אותו לתוך פחיות,

רכשתי קצת ברגים ושייבות.. בקיצור - אני זז לעבוד

תמונות - בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה זה בא..

העדכון של היום, לאחר יום שכלל לא מעט טיולים :s07:

זה התחיל בפרספקס עבור החלונות (נשארו לי קצת לוחות צבעוניים..) אז הלכתי לקנות שקופים.. יצאתי ב15 ש"ח ליחידה

img2867q.jpg

כמובן שדאגתי שהכל יהיה במידה הנכונה, כדי לא לבזבז זמן בבית בחיתוך הלוחות

img2866z.jpg

עוד

img2865e.jpg

לכל המעוניין ברכישת פרספקס עבור חלון בCM 590, המידה שאני לקחתי היא 38X40, אני מקווה שזה יחסוך לכם לא מעט כאב ראש.

לאחר רכישת הפרספקס, נזקקתי לברגים מכמה סיבות

1.כדי לתפוס את הפרספקס (למרות שאני יכול לעשות התקנה "נקייה" , לדעתי הברגים רק מוסיפים

2.עבור כל הרכיבים של מפרצי 5.25, במקום לשים ברגים עם ראש פיליפס, אני בוחר לשים ברגים עם ראש אלן, כנ"ל לגבי לוח האם.

הברגים שנבחרו כמובן הם ברגי נירוסטה (שיש להם גוון כהה, די דומה לBLACK SPARKLE של BP למי שמכיר..)

img2868.jpg

מאקרו על הבורג

img2875.jpg

וגם קצת שייבות

img2879.jpg

לאחר מכן, מצאתי מקום שיבצע את ריתוך המארזים בפלזמה, הריתוך בוצע ב5 נקודות, יחד עם השלמת חומר.

לאחר חיבור המארזים, קפצתי למחסן שמוכר צבע למוסכים, שם לאחר עיון בקטלוג, מצאתי גוון די יפה לשלד המארז, אדום מטאלי של קרייזלר.

הצבע די מורכב לצביעה, והוא צריך להעשות ב2 שלבים, קודם כל שכבת רקע ולאחר מכן עוד שכבה של צבע.

הצביעה התבצעה במס' שכבות:

1. ריסוס פריימר של מוטיפ

2. ריסוס שכבת רקע (מעיין צבע בסיס שמכיל צבע, כדי לקבל את הגוון הסופי הרצוי לאחר ריסוס הצבע)

3. ריסוס צבע

4. ריסוס לכה של מוטיפ.

אומנם אני מאוכזב מהתמונות - כי הן לא משקפות בכלל את הצבע שיצא בפועל, אך בכל זאת אני אתן לכם טעימה ממה שיצא.

img2842.jpg

עוד

img2843.jpg

עוד

img2844q.jpg

הפריימר של מוטיפ

img2846y.jpg

לאחר צבע - ריססתי שכבת לכה, וכך זה נראה

img2845i.jpg

אם תצליחו לראות את שאריות הצבע, מימין - צבע רקע, משמאל הצבע עצמו.

img2848f.jpg

עוד תמונה של המארז

img2841.jpg

נגיעה קטנה בבלוקים של הזכרונות (שאגב, חזרו לפרוייקט, הדומינייטור הלכו למחשב אחר..)

img2876.jpg

השלב השני -שילוב ה"גריל" המקורי של על סנפיר של הבלוק

img2877n.jpg

וכך זה נראה לעומת המקור

img2878r.jpg

זהו העדכון להיום, אני מקווה שמחר אני אספיק לבצע עוד כמה דברים , כמו לחתוך בדלתות, בגג, ולהתחיל למקם רכיבים..

עדכונים נוספים - בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה אלי אם אתה יכול לצלם את הריתוכים ויותר מידע אני אשמח אני גם שוקל אולי לרתח

לגבי הצבע הוא באמת לא נראה טוב בתמונות אבל אני מאמין שזה יפה

יאללה אני מחכה למחר לעוד עדכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, מאוד נחמד! ההתקדמות והריתוך יצאו לא רע בכלל..

למה החלטת לבנות את המארז לרוחב ולא במגדל? המארז ישב על איזה יחידת בסיס? אחרת בסופו של דבר יהיה יחסית נמוך..

קצת פרטים על כל החלקים ומחירים מאוד יעזרו לאלו שרוצים להשיג גם דילים וחלקים דומים כמו במוד שלך-

*ברגיי פטריה- אום ובורג, איפה הם קיימים?

*יצירת צבע בלחץ לפחית על פי ביקוש כמו שעשית- איפה עשית וכמה זה עולה?

*פחיות פריימר וצבע של מוטיפ

*לוח פרספקס ב-15 שקל בגודל שכזה זה וואחד דיל! מאיפה מאיפה מאיפה? :o

אם תציין מחירים של דברים שכאלה לפעמים זה יכול להיות מאוד נחמד. (אני לא אדבר בכלל על הצד של הפרסום לאותם החנויות..)

אני חייב לומר שהצבע האדום בורדו סטייל אופנועיי קאסטום אמריקאים פשוט הורס! ;D (רצתי פעם לעשות סוג של סגול שכזה, זה גם מאוד יפה!)

יאלה, מחכים לעידכונים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

רוב המקומות מופיעים בסטיקי.

הפרספקס? קומבינות שלי ;) (ומדובר ב"עבודה" ולא בחתיכה שסתם זרוקה בצד.. הבחור חתך מתוך פלטה של 2X3 מטר)

לגבי הצבע - אני מופתע לטובה מהתוצאות ומהגוון - הייתי בטוח שמוטיפ עושים צבעים טובים ואיכותיים... אומנם המחיר לא זול - אבל כבר פעמים צובעים מארז?

ברגים - זה לא פטרייה, מדובר בבורג עם ראש אלן (כמובן שיש גרסה לראש אלן עם ראש כיפה, או בורג להשקעה)

בקשר לזכרונות - צבעתי רק את החלק החיצוני שיראו, החלק הפנימי נשאר שחור.. אין טעם לצבוע את החלק הפנימי

אני מחר אתן סופיות של צביעת המארז.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב למקרו על ההלחמות? בזמנו כשרציתי להלחים פח נאמר לי שפלזמה לא חתאים לזה כיוון שהחומר רך מידי, ולמה לא בחרת להלחים פלטה תחתונה משולבת למארזים? אתה לא חושש שעם המשקל הפח יכול להתעקם באזור ההלחמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני יעלה נוספות ביום, ולא בערב.. כך גם תראו את הצבע האמיתי..

בקשר להלחמות - היו 2 אפשרויות, CO2 ופלזמה. אלקטרודות לא התאימו כי הם היו קורעות את המארז, גם הפלזמה היא גבולית, אך בגלל תוספת של חומר בין הדפנות היה אפשר להשתמש בה..

כל נקודת חיבור מורכבת מ3 נקודות הלחמה, וכל קטע כזה בערך 7 CM,

בקשר לפלטה התחתונה - אין צורך, וגם העדפתי לחסוך משקל, ולוודא שגם בחלק העליון המארזים יהיו צמודים..

אולי אני אתקין גלגלים, או שאני יבנה איזה סטנד למארז.. אבל זה עוד רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה של הצביעה..

יש לציין שהלכה של מוטיפ עשתה עבודה מעולה.. ניתן לגעת במארז , והתחושה ממש טובה.. לא טביעות אצבע.. לא תחושת דבק של צבע ב10 שקל.. חלק ונעים.

ממליץ בחום

הצבע מאוד מיוחד.. מזוויות שונות רואים צבעים שונים..

הלחמה 1

img2907.jpg

הלחמה 2

img2908.jpg

גוון אחד

img2901i.jpg

גוון שני, שנראה קצת יותר "אפור" בגלל הנצנצים המטאליים

img2902h.jpg

עוד אחת

img2903.jpg

מפרצי 5.25 (שיצאו ממש טוב)

img2904.jpg

לא מבריק מידי .. לא מט.. בדיוק מה שצריך לפנים המארז

img2905.jpg

התקן עבור החיבורים בקדמת המארז (כאן הגוון הסופי שונה, בגלל שלא השתמשתי בשכבת רקע.)

img2906.jpg

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבע נראה הרבה יותר טוב ביום ואני מכיר את הצבע הזה על הרכב אז אני יודע שהוא יפה

למה חיברת את המארזים ברווח? בגלל בפאנל?

אם אני רוצה לחבר שני עם רצועה של אלומניום וניטים זה גם טוב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני רוצה לחבר שני עם רצועה של אלומניום וניטים זה גם טוב לא?

לי אישית, זה נראה פתרון עדיף..

רק קח בחשבון את המשקל של המחשב הסופי כשאתה מחשב כמה ניטים ובאיזה סוג שלהם (קוטר ניט, וחומר) אתה משתמש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...