האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום?

harbinger

האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? (שלום קר)   

479 הצבעות

1. 1. האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? (שלום קר)

Recommended Posts

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העולם ממתין לתגובה הפלסטינית יד לשלום או אש טרור. ליד המושטת נשיב בעלה של זית, אך לאש נשיב באש, קשה מאי פעם.

היה כל כך שקוף ש-OMRIJ לא יידע איך להגיב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו

אני לא מאמין איך מישהו יכול לטעון שמדינת הייתה מרוויחה מההתנתקות גם בזמן עבר , (וכמובן שאנחנו לא הרווחנו מההתנתקות ) זה פשוט להתנגש בקיר ולהגיד , היי! אין פה קיר בכלל! וכאילו זה שהוא אמר את זה יגרום לקיר עכשיו להעלם , כן באמת

תעשו לי טובה , אל תעבדו על עצמכם ואל תשחקו את עצמכם טיפשים , כולכם יודעים שאנחנו הפסדנו מההתנתקות , מה הפסדנו? הנה:

1. ההתנתקות עלתה כמה מיליארדים

2. הפיצויים למגורשים ... עדיין יש הרבה מהם שעוד לא שיקמו את עצמם

3. גרמנו לקרע עמוק בחברה הישראלית , ואם הוא יתאחה זה בזכות המגורשים , שמנסים להבין את הצד השני , ולא בגלל הצד השני

4. איבדנו שטחים!! שטחים יקרים!! אם מישהו פה היה בגוש קטיף... אולי הוא היה חושב אחרת , אני הייתי שם פעם אחת , מקום מדהים , רצועות חוף וכו'

5. חברה!! הרתעה!! מה זה? מדינת ככה מוסרת שטחים שלה?

במקום זה היינו יכולים לפרוץ לעזה לעשות שם טרנספר לעזור להם בתשתיות , לשלוח את המתפרעים לארצות ערב , ולקבל את הערבים "הטובים" למחזותינו בתנאים מגבילים

הסיבה היחידה שההתנתקות התקיימה זה בגלל שארה"ב קצת לחצה , ושרון משום מה נפל בפח , והוא אמר לעצמו בטח , מה אני נפלתי בפח? גם אתם תפלו , ולכן אתם קניתם את ההתנתקות

אני אישית לא רואה שום עתיד לפתרון עם הפלשתינאים , לפחות לא בטווח של ה10 שנים הקרובות , לאחר מכן יש להסתכל ולראות

ואני לא מבין גם איך אתם מצפים לעשות שלום עם אנשים שמחנכים את הילדים שלהם מהגן ואפילו פחות מזה שלהרוג ולהתאבד כדי להשמיד יהודים זה המטרה האולטימטיבית , כלומר ה ENDGAME , פשוט שוב נחזור לצערי לאמרה : " להכנס בקיר ולהגיד היי! קיר אתה לא קיים! וכן , משום מה יש אנשים שגם מאמינים לזה

אה ועוד משהו , שאני בטוח שלאחריו יקראו לי ימני פאנטי קיצוני ביותר ,

אני אישית גם מצטער למרות שלא הייתי קיים בזמן הזה , על מסירה של חבל ארץ סיני , אבל אני לא בא לשפוט את מה שקרה אז בגלל שלא הייתי אז, ויש להניח גם שאני לא יודע את כל ההיסטוריה , אבל מה שאני כן יודע , זה שמדינה מנצחת מדינה אחרת , לא המנצחת צריכה לתרום שטחים , אלא המפסידה אם כבר , היגיון פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שהיו כל אדמות ארץ נמסרות לערבים , לא רק הגולן או ירושליים אלא כל המדינה כולה , חיפה ויפו ותל אביב ואפילו גדרה , המצב הרי היה דומה למצב בו חיו היהודים בני עדות המזרח בארצות ערב , או כמו היום מעט היהודים שחיים באירן - האם זה השלום של הערבים ?

עריכה :

אהה וגם אני לא מבין איפה מחנה השלום הערבי ?

המקסימום שהכרתי אצל הערבים מחנה השלום שלהם מתמצה בחברה הקומוניסטים שלהם .

אז איך השמאל הישראלי בכלל יש לו על מה להתבסס מלבד הצורך להלקאה עצמית בפומבי :nixweiss:

השמאל היהודי רוצה לתת לערבים והשמאל הערבי רוצה לקחת - זה בערך כל המכנה המשותף ,

כן , אנחנו מכירים את הטעון הנאור של "הנאורות " רק שגם בני אדם נאורים מדממים כאשר יורים בהם ומתפרקים כאשר מתפוצץ עליהם מחבל ממש כמו אנשים לא נאורים ( נניח ימניים ו / או ערבים ) אז ליפני הנאורות צריך שאנשים באזור ירצו קודם לחיות ורק אחרכך יבחרו בדרך חיים כזו או אחרת , נאורה פחות או יותר בהתאם לתנאים ואני חושב ( כמו המציאות ) שאין מקום בזמן הזה לנאורות טהורה לפחות עד שלא נראה אותה משתקפת לנו בעיניי הערבים ולא רק בעיניי רוחם של אנרכיסטים ישראלים בעלי מודעות קוסמית שלא "משלמים שכר דירה ואוכלים על חשבון ההורים " ( בתור דוגמא ) כאלו שעושים את תרגילי הבגרות שלהם על חשבון הקולקטיב הישראלי .

אני עדיין חושב שהפתרון הוא דו צדדי גם של שמאל וגם של ימין ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...