המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !* - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !*

navk2

Recommended Posts

אז מה עושים ?

אני לא יכול להמשיך עם המעבד הזה בלי OC, אני בניתי על ה OC ! זה ממש מרגיז...

אולי נשאל בפורמים בחו"ל ונקבל שם תשובה חד משמעית ? או שנשלח הודעה לג'יגה בייט ? מה אתה אומר ?

!_Nike_! לא הבנתי שם את הפתרון.. אני פשוט צריך את הסדר פעולות למשל : להוציא את הסוללה, לקצר,להחזיר את הסוללה ... או איך שזה אמור ליהיות...

אני שואל אותך כדי ליסגור פינות וליבדוק פיתרונות, אולי בסופו של דבר, משהו יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי NAVK

יש לך לוח דיי דומה לשלי וההוראות בחוברת זהות.. וגם לי קרה העניין של BUS תקוע. זה מה שאתה צריך לעשות..

קודם כל נתק את חיבור החשמל מספק הכח. ולעניין, ליד הסוללה בלוח-אם ישנם שני פינים ולידם כתוב CLR_CMOS (קיצור של Clear- לרוקן/לאפס). הנח ג'אמפר על הפינים הללו כדי לסגול מעגל, חכה 5 שניות (אם תרצה ליתר ביטחון אתה יכול לחכות גם 10 שניות ;) ) ותסיר אותו. זה הכל. אם אין לך ג'אמפר, אתה יכול להשתמש במברג רגיל- פשוט תגע עם קצה המברג בשני הפינים- בידיוק מה שעושה הג'אמפר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי עכשיו, קיצרתי את הפינים עם מברג ושהמחשב עלה בחרתי הפרופיל הראשון (דיפולט) וזה לא עזר...

חחחח... ואו... גבר אתה לא מבין איך הקפצת אותי עכשיו... "קיצרתי" השתגעת?!?!!? לרגע חשבתי שהרסת את הלוח שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Look on U ו- NAVK 2

"- Help! My allows me to change settings but they don't stick once I've gotten to the operating system!

Unfortunately this is a frequent problem that seems to occur for several different reasons. The most reliable fix is to remove the CMOS battery as shown above after restoring the default settings in the . Some have also found that storage devices cause problems with booting, so try removing any storage devices attached. "

בקיצור, תסירו כל אמצעי שמחובר בUSB ואולי גם על הדרך תאפסו שוב את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי שוב פעם איפוס ביוס, וגם הוצאתי את את כל ה USBים שלי... לא עזר..

אבל עליתי על משהו מעניין, שרק שיניתי את זה מעל הבאס, רק אותו (העברתי אותו ל ENABLE) המחשב לא עלה ! והייתי חייב לאפס את הביוס (שוב)

כדי שהמחשב ייעלה..

ותודה רבה על כל העזרה שלך עד עכשיו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם Immortality.. אבל אם תרצה נסיון אחרון, נסיון של יאוש.. תוריד את הבאס. שיהיה ממש קצת מעל לבאס המקורי. לא משנה ממש ההגדרות האחרות, רק בשביל לראות שזה לא לוח מעפן והוא מגביל אותך לתדרים גבוהים מעט.

ועוד משהו קטן:

מצטער אם שאלתי כבר, אין לי סבלנות לחזור אחורה ולבדוק, אבל.. C1E EIST שניהם Disabled? אין מצב שאתה עושה לזכרונות? ניסית לתת +0.3 ב-FSB Overvoltage Control ואולי גם להעלות את המתח למעבד..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבאמת יכול להיות שיש איזהשהיא בעיה בביוס, לכן הדבר היחיד שיכול לעזור לך זה אולי צריבת ביוס עדכני ללוח(או אם תרצה - ביוס פחות עדכני)

תיקח WINFLASH תוריד גירסא ישנה יותר של ביוס ללוח שלך ותצרוב עליו..

סביר להניח שזו הבעיה, ואם זה לא עוזר.. כנראה שזו בעיה פיזית בלוח... והבנאדם היחיד שתוכל לבקש ממנו להחליף לך את הלוח זה עצמה למה אני דיי בטוח שהחברה שקנית ממנה לא תרצה שתעשה היא אפילו תשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבאמת יכול להיות שיש איזהשהיא בעיה בביוס, לכן הדבר היחיד שיכול לעזור לך זה אולי צריבת ביוס עדכני ללוח(או אם תרצה - ביוס פחות עדכני)

תיקח WINFLASH תוריד גירסא ישנה יותר של ביוס ללוח שלך ותצרוב עליו..

סביר להניח שזו הבעיה, ואם זה לא עוזר.. כנראה שזו בעיה פיזית בלוח... והבנאדם היחיד שתוכל לבקש ממנו להחליף לך את הלוח זה עצמה למה אני דיי בטוח שהחברה שקנית ממנה לא תרצה שתעשה היא אפילו תשמח.

יש לי אופציה לתוכנה לעשות טעינה לביוס מקובץ, אז אני יכול להוריד כאילו את F3 נגיד ואז לטעון אותו, זה לא יהיה טוב ?

וקניתי מ IQPC, הם אחלה בקטעים של להחליף וזה, אתה אומר שיש טעם להגיע אליהם ? הרי זאת בעיה בלוח לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...