המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !* - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !*

navk2

Recommended Posts

נכנסתי לביוס, שיניתי את הבאס ל 210 (במקום 200) יצאתי מהביוס (ושמרתי כמובן) המחשב התכבה, נדלק לכמה שניות(והמסך עדיין שחור), שוב התכבה ואז המחשב עלה רגיל,

ב CPU Z רשום עדיין שהבאס על 200 וגם הויסטה מזהה רק 2.5 ג'יגה הרץ..

ניסיתי לשנות את המחלק זיכרונות ל 3.33 כדי לא לעשות אובר לזיכרונות והכול קורה בידיוק אותו דבר..

שמתי את ה PERFORMANCE ENCHACE על STANDARD ולא נגעתי במתחים.

מה עושים ?

עריכה : יש 2 דברים שלא שמתי לב אליהם, הראשון הוא שהשארתי את ה EIST דולק, כיביתי אותו וזה לא עזר השני זה ששמתי לב שהתדר

של ה PCI-E תמיד חוזר ל AUTO ! אולי בגלל זה ?

עוד משהו, לבטל C1E ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לשחק עם הגדרות ? איזה הגדרות ?

ולגבי העדכון ביוס, היום זה הרבה יותר פשוט ממה שזה היה פעם נכון ? זאת אמורה ליהיות בעיה ?

כרגע אני עם F4.[br]פורסם בתאריך: 1.10.2008 בשעה 21:13:09

עריכה : עכשיו ביטלתי את ה C1E, עדיין לא עובד...

אולי למישהו אחר יש פיתרון ??...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינת איזה לוחיש לך אבל אני משער שיש לך לפי שאמרת שיש לך ביוס גרסה f4, בכל מקרה גם לי זה היה ושאלתי כאן בפורוס וגם חיפשתי בגוגל ומסתבר שזאת בעיה מוכרת והפיתרון הוא עיכדון הביוס (לי זה עבד!), בכל מקרה עידכון ביוס זה לא מסובך כי אם יש לך באמת אז יש לך תוכנה שהגיעה עם הדיסק התקנה שנקראת @BIOS ובעזרתה אתה יכול לעדכן את הביוס דרך הווינדוס. יש כבר גרסה f6a אבל היא בטא, אני לא הורדתי אותה אלא f5 וזה עבד. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק עם הגדרות ? איזה הגדרות ?

ולגבי העדכון ביוס, היום זה הרבה יותר פשוט ממה שזה היה פעם נכון ? זאת אמורה ליהיות בעיה ?

כרגע אני עם F4.[br]פורסם בתאריך: 1.10.2008 בשעה 21:13:09

עריכה : עכשיו ביטלתי את ה C1E, עדיין לא עובד...

אולי למישהו אחר יש פיתרון ??...

עדכון ביוס בצורה הפשוטה ביותר עם התוכנה BIOS@ של היצרן.

הוראות הפעלה: http://tw.giga-byte.com/FileList/NewTech/old_motherboard_newtech/tech_a_bios.htm

קישור להורדת התוכנה: http://tw.giga-byte.com/Support/Motherboard/Utility_DownloadFile.aspx?FileType=Utility&FileID=52

בהנחה שהלוח שלך מדגם GA-P31-DS3L כפי שכתוב במפרט, אתה צריך להוריד F9 מכאן:

http://tw.giga-byte.com/Support/Motherboard/BIOS_DownloadFile.aspx?FileType=BIOS&FileID=13754

השלבים לעדכון הביוס:

1. תעשה Load Optimize Defaults בביוס לפני הכל.

2. תעשה גיבוי לביוס הקיים לדיסק הקשיח בעזרת התוכנה מתוך מע' ההפעלה .

3. תעדכן בעזרת התוכנה את הביוס F9 שהורדת מהקישור.

4. תעשה Load Optimize Defaults בביוס, מיד אחרי סיום העדכון.

אח"כ תנסה שוב לעשות OC

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות !

נתת לי קישור ללוח גרסה : אחד נקודה X, מאיפה אתה יודע שזה הלוח שיש לי ? אולי יש לי 1.0 ?

לזה שמתי לב אחרי שניסיתי, וזה לא עבד, הוא נותן לי הודעה שהוא לא תומך ב 64 ביט, לא מצאתי תמיכה מיוחדת באתר ג'גה בייט, למישהו יש פיתרון ?

אולי בכלל עדיף לעדכן מהאינטרנט ? זה לא הכי פשוט ?[br]פורסם בתאריך: 3.10.2008 בשעה 00:33:59

עריכה : קראתי בהוראות שהבאת איך לעשות דרך האינרנט, והוא נותן לי לבחור רק את גרסת הבטא (F5), שזאת גרסה 1.0, אני חושש שהביוס שהבאת לי לא מתאים, מזל שאני ב 64 ביט וזה לא תמך...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לי יש 1.0, זה יהיה בסדר ? וכבר ניסתי את זה, F9 נתן לי את ההודעה על ה 64 ביט.

עכשיו שמתי לב שאני עם הביוס הכי חדש שיש (פרט לגרסת הבטא), אז איך עדיין עידכון ביוס ייפתור את הבעיה ?

תיקון : זאת השגיאה שאני מקבל :

can not load rom image from bin file.

maybe bin file size not match.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשמעות של 1 ו-X אחריו היא כל גרסה שמתחילה ב1..ככה שאין בעיה כאן...

תעלה תמונה מCPU-Z של לשונית הלוח אם...

ואם אכן הביוס מעודכן..כמו שציינתי כבר..נסה לשנות מספר הגדרות שונה כל פעם..ולראות אם זה שומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יכול להתקין גם את F9 ?

שמע, אם אני משנה הגדרה בביוס ואז חוזר לביוס זה שומר, הבעיה היא שאני לא רואה את זה מהמערכת הפעלה ואני גם לא מרגיש את זה עם PI,

ב CPU Z רשום עדיין 200 באס למרות שזה על יותר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח האם שלך זה EP31 ולא P31..

בכל מקרה לפי האתר יש לך את הביוס המעודכן (לא בטא)..

http://tw.giga-byte.com/Support/Motherboard/BIOS_Model.aspx?ProductID=2779

בוא נעשה קצת סדר..

תבטל את C1E וכו..ותגדיר באס של 210..שמור ותכנס לCPU-Z...תעלה תמונה משם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...