סדרת הביקורות על לוחות האם, התגובות והניסיון שלכם {Chaintech 9CJS ZENITE}... - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת הביקורות על לוחות האם, התגובות והניסיון שלכם {Chaintech 9CJS ZENITE}...

KoM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי את הביקורת על הלוח Chaintech Zenith 9CJS ואני חייב לציין שהביקורת הייתה מצוינת מקיפה מעמיקה ורואים שמישהו בעל ידע נרחב כתב אותה. בקשר ללוח עצמו אני חושב שהרבה חברות צרכות ללמוד מ Chaintech איך צריך להיות באנדל של לוחות גם בקשר לביצועי האוברקלוק אפשר ללמוד מהם . החיסרון היחיד ולדעתי הוא חיסרון עצום זה המחיר 1300 ש"ח זה המון כסף !!!

ולדעתי אפשר למצוא תחליפים הגונים במחירים שפויים יותר אומנם לא באותה רמה כמו ה Chaintech Zenith 9CJS אבל עדיין מספקים לא פחות .

ועוד כמה הערות

קודם כל אני חושב שצריך לשבח את האתר ואת הצוות על הנכונות להתחיל לסקר נושא שהוא בכלל לא פשוט לסקירה עד עכשיו היה מאוד קשה למצוא בארץ ביקורות על לוחות אם והמבול הזה של הביקורות עשה רק טוב !

דבר שני , אחרי עיון קצר בת'רד הזה קיבלתי את הרושם שהרבה מהאנשים פה מחשיבים את לוחות של ג'יגה בייט כ 'פחות טובים' לאוברקלוק

אז אני רק רוצה להוסיף ולחזק כמה מהדברים שאמרו לפני הלוח הראשון שעבר את רף 3 GHZ היה של ג'יגה בייט ! הלוחות שלהם נוחים מאוד לתפעול וקל מאוד לעשות איתם הכל מוצג בביוס בצורה מובנת ופשוטה בלי צורך להתחיל לחפש איך פותחים אפשריות נעולות ...

והדבר הכי חשוב בלוחות שלהם זה הדאל ביוס שמי שקרס לו המחשב פעם אחרי צריבת ביוס מבין כמה הוא חיוני ....

טוב זהו אני חושב .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והדבר הכי חשוב בלוחות שלהם זה הדאל ביוס שמי שקרס לו המחשב פעם אחרי צריבת ביוס מבין כמה הוא חיוני ....

זה כל כך תכונה זניחה !

היום בצורה פשוטה מאד אפשר להציל כל לוח שסבל מבעיית ביוס .

הלוחות שלהם כל כך לא לא נוחים להמהרה ,אם אמרת את ההפך כנראה שלא היה לך אף פעם לוח שבאמת מיועד להמהרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להמהרה . הם נוחים מאד, זה לא אומרים שהיכולת שלהם טובה.

דווקא מבחינת הנוחות להמהרה אני חושב שג'יגה בייט עושים הכל כדי לפשט את התהליך בצורה הכי טובה שהם יכולים לעשות כדי לחפות על טעויות של מתחילים, זה שזה כיום לא ממש מגובה ביכולות מצד הלוח זה משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה כיום לא ממש מגובה ביכולות מצד הלוח זה משהו אחר...

אתם אולי מוכנים לפרט יותר כשאתם אומרים 'יכולות' ?

ולדעתי הם מיצרים לוחות בעלי שילוב מצוין של יכולות מלא פיצ'רים ומחיר הגיוני .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות לתת מתחים או יחסי ודברים כדומה...

דברים שאפשר למצוא למשל באביט איפוקס ועוד לוחות שלוקחים את ה-OC בצורה רצינית יותר. מספיק לראות את ג'אמפר ה-CMOS שנמצא בג'יגה בייט שמאלץ אותך להשתמש במברז כדי לקצר מגעים משונים על הלוח, ולא להשתמש בג'אמפר כמו בן אדם נורמאלי, זה רק מראה כמה היצרן לא רוצה להכשיר את הלוח שלו ל-OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אולי אתה צודק הלוח לא ממש מיועד למי שהדבר היחיד שבשבילו הוא קונה את המחשב זה OC בגלל כמה עובדות מעצבנות שרק עכשיו גיליתי כמו העובדה שאי אפשר להעלות את המתח של הזכרונות ביותר מ 0.1 דבר מעצבן במיוחד ! ובכל מקרה הוא נותן אפשריות OC בסיסיות לצד ביצועים נחמדים ותמיכה בהמון פיצ'רים במחיר שווה .....

לדעתי זה לוח שמתאים למי שרוצה להנות מכל העולמות כמובן שיש לוחות שעושים את זה יותר טוב מהלוחות של ג'יגה בייט אבל בדרך כלל המחיר שלהם גבוהה יחיסת ללוחות של ג'יגהבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני חושב שבהשוואות צריך למיין לפי מחיר ויעוד את הלוחות לא הגיוני שיקחו לוח שעולה 600-700 שקל וישבו אותו ללוח של גיגבייט שיעודו הוא ממש למישתמש שלא מחפש אופציות חזקות ויותר עבודה שקטה ויציבה ועולה פחות, אם לוקחים לוח של גיגבייט שעולה 600 שקל ולוח של אביט באותו המחיר אז בסדר אפשר להגיד שהאביט יותר טוב לOC אבל מה אם פי'צרים ונוחות של הרכבה לדעתי הOC מקבל יותר מידי צומת לב בביקורות אם הלוח לא מיועד לזה אין טעם להוריד לו את הציון כול כך בגלל זה.

עדיף לכתוב משהו כזה למשל, הלוח לא מיועד לOC ולכן אין לנו ציפיות גדולות ממנו מי שמחפש אופציה כזאת כדי לבדוק יצרניות אחרות ואז אפשר להציג לוחות באותו המחיר שיתנו אופצית OC, זה כמו שתיקח מכונית משפחתית רגילה שבנויה לנסיעה נוחה וזולה יחסית ותשווה אותה למכונית שבנויה למהירות ותגיד זאת נוסעת 200 וזאת רק 180 זה הכול ביעוד של היצרן לגבי הלוח הספציפי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את הלוח על אם על מחשב של 2.8

אבל זה לא מה שחשוב. יש לי גם מקלדת אלחוטית של לוגיטק ופה מתחילה הבעייה.מי שקרא את היבקורת הלוח מגיע עם שלט והתכונות של השלט והלוגטיק מתנגשות. התוצר סמחטוקה אחת גדולה וטונה באגים. אז למי שיש מלקדת אלחוטית להתרחק. בעייה נוספת שיש לי כרטיס קול

audigy 2

וחייבים לבטל את הכרטיס קול המובנה שלהם כדי להפעיל את הכרטיס שלי. כלומר הכניסות האחוריות של פייוויר ויואסבי מבוטלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את הלוח על אם על מחשב של 2.8

אבל זה לא מה שחשוב. יש לי גם מקלדת אלחוטית של לוגיטק ופה מתחילה הבעייה.מי שקרא את היבקורת הלוח מגיע עם שלט והתכונות של השלט והלוגטיק מתנגשות. התוצר סמחטוקה אחת גדולה וטונה באגים. אז למי שיש מלקדת אלחוטית להתרחק. בעייה נוספת שיש לי כרטיס קול

audigy 2

וחייבים לבטל את הכרטיס קול המובנה שלהם כדי להפעיל את הכרטיס שלי. כלומר הכניסות האחוריות של פייוויר ויואסבי מבוטלות.

אחי אני גם קונה את הלוח! אתה יכול לדבר איתי בבקשה באי סי קיו 163750978 זה קצת דחוף אני צריך לשאול אותך כמה שאלות כמו איפה קניתה וכו'

אז בבקשה תפנה אלי באי סי קיו!

אה ולפי התמונות ראיתי שהכרטיס קול שלהם הוא לא מובנה, כאילו יש אפשרולהוציא אותו ללא מלחם ! אפשר להוציא אותו כמו שמוציאים כול חלק אחר כגון כרטיס מסך וכו'!

טוב בבקשה תפנה אלי באי סי קיו!

תודה מראש כפרה יאללה ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...