K200 בייבי? תכירו את ה-K2000 (או K-m) - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K200 בייבי? תכירו את ה-K2000 (או K-m)

Access Denied

Recommended Posts

אתה לא יכול לבטל דרך הטלפון, צריך ללכת לשם.

בכל מקרה, נסענו לשם (מרחק של כ20 דקות נסיעה) בשעה 4

היה פקק, וכאילו שזה לא מספיק, האוטו התחמם באמצע והיינו צריכים לעצור, ולחזור חזרה.

הגעתי עכשיו, עצבני כולי, בדרך התקשרתי אליהם, וענתה לי איזו פוסטמה.

עושה לי "זה 14 ימים בכללי, ולא ימי עסקים, ולמה אתה רוצה להחזיר?"

אמרתי לה דוגרי

אז היא אומרת לי "אבל פתחת את המצלמה?"

אני: "כן"

היא: "אני לא חושבת שאפשר, אם פתחת"

אני: "בטח שאפשר, זה הקטע, שאם מזמינים מהאינטרנט לא יודעים תכלס מה מקבלים, ולכן יש חוק שמאפשר החזרה"

היא: "מה לא ידעת? איך לא ידעת? אתה לא יודע מה אתה מזמין? כתוב לך את כל המידע באינטרנט"

אני: *עומד לחנוק אותה דרך הטלפון* "כתוב הכל אה? יש לכם אולי 10 טעויות באתר של ההזמנה! אז STFU!!"

היא: "טוב אני לא יודעת, תשאיר טלפון ויחזרו אליך"

בקיצור זה נמוג נגוז ונעלם.

אם זה באמת 14 ימים בכללי, אז יש לי עד יום רביעי, אבל הם לא עובדים כבר, אז אכלתי אותה.

אם אלו 14 ימי עסקים, אז יש לי עוד מלא זמן.

בקיצור, הגורל סתם מתעלל בי

*זזלשמועמוסיקתדיכאוןולחתוךורידים*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נשמע כמו להציל את העולם מפגיעת אסטרואיד....

אתה יכול להירגע, אתה לא היית יכול להחזיר את המוצר בכל מקרה.

אתה גם איחרת בכמה ימים (לא שניות או דקות) וגם פתחת את האריזה המקורית ועשית שימוש.

תחפש ברשת מידע על "עסקת מכר מרחוק".

מוזר שהפקידה לא ידעה ומזל שהיא נשארה בחיים, אתה נשמע לי מאוד עצבני (ובצדק אבל יש מקרים שפשוט עדיף לא לעשות חשבון לכמה שקלים וחטוף התמוטטות עצבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי נורא עצבני, אחרי הכל אפשר להגיד שהפסדתי 950 שקל ::) (ולכל המתחכמים, אז 950 פחות 70 שקל דמי ביטול ועוד 100 שקל הפרש בין הקיטים, שלא בטוח שהייתי צריך לשלם)

אני לא איחרתי, היום האחרון הוא ביום רביעי, ואפשר להחזיר גם לאחר שמבצעים שימוש, כנראה לא הבנת את היעוד של החוק.

בכל אופן אני לא הולך לוותר, אני אנסה להגיד שהתקשרתי במטרה לבטל והיא משכה את העסק הזה לאחר החגים, מה שבאמת קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הפסדת שום דבר, תתבגר.

אף אחד לא דפק אותך (חוץ ממרפי). מה חשבת, שתקנה משהו והמחיר שלו ישאר לנצח אותו דבר? אז נדפקת וקנית את המצלמה במחיר X ממש זמן לא רב לפני שהמחיר שלה ירד.. SO FUCKING WHAT ?

ואנשים שקונים מכונית יומיים לפני שהמחיר שלה יורד באיזה אחוז בודד, ו"מפסידים" ככה אלפי שקלים? זה יותר טוב?

להתעצבן על כל העולם ולטעון שגנבו לך 950 שקל או כל מיני דברים בסגנון זאת סתם בדיחה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה קטע של להתבגר.

רכשתי מוצר, ולאחר פחות משבועיים המחיר ירד בכ15%

אני לא מאשים את קרט, אך ממה שהבנתי יש לי זכות לבטל את העסקה, אז למה שאני לא אעשה את זה?

אם הזכות לא עומדת לרשותי, אני אשב בשקט בצד ואתבאס על חוסר הסבלנות שלי, אך ממה שהבנתי לא חייב שהמוצר יהיה ללא שימוש.

בכל מקרה אין סיבה לטחון פה מים, אני אעדכן אם יהיה שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קטע כזה שאני אדם נורא חסר סבלנות, בצורה שזה כבר לא נורמלי.

בד"כ אני או ההורים שלי מצליחים להשתלט על זה ולחכות קצת, ואני מגלה שזה תמיד לטובה.

הקטע ברכישה הספציפית הזאת, זה שאני מתכנן על הכסף הזה כמה חודשים, לדברים אחרים לגמרי, אבל בסוף תוך שבוע בערך החלטתי שאני עוזב הכל וקונה , ולשם שינוי זה מה שעשיתי.

אז אני קצת מתבאס מזה שלא חיכיתי עוד קצת, הייתי מרוויח עוד עדשה (כי בעצם אני לא רואה את עצמי מצליח להרוויח מספיק כסף שישאר לי גם לעדשה, לפחות לא בזמן הקרוב)

אבל תכלס לא הייתי יכול לדעת שזה מה שיקרה, והעיקר שיש לי את המצלמה הזאת :) (פחח, כאילו שנגמרו ההוצאות גם, עוד לא רכשתי וחצובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמדובר בטעות. בכל החנויות, להוציא אחת, המחיר למצלמה עם שתי עדשות הקיט עומד על 3500 ש"ח. בחנות שבה הקיט מופיע ב-2950 ש"ח כתוב "+ עדשה" ובשורה שמתחת "+ 2 עדשות". רמז ברור שמדובר בטעות הגהה.

דורי, אני די משוכנע שהיית יכול לחסוך לעצמך הרבה לחץ מיותר עם שיחת טלפון לאותה חנות במקום לקרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדגם של המצלמה (מופיע שורה לפני התיאור) כתוב בפירוש: "דגם: 2 עדשות+K200D "

עריכה:

אני יודע שזה קצת מוזר.. תראה פה יש הפרש של 600 שקל בין שני מוצרים שאמורים להיות זהים..

הנה השוואה שלהם - השוואת קנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...