האתגר: שיתוף רשת אלחוטית ומדפסת ב UBUNTU ו WINDOWS - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתגר: שיתוף רשת אלחוטית ומדפסת ב UBUNTU ו WINDOWS

Shlompy

Recommended Posts

שלום לכם אנשי קוד פתוח!

אז ככה, יש לי מחשב עם שמחובר לאינטרנט.

על הלפטופ יש לי HARDY.

אני רוצה לשתף את החיבור אינטרנט שיש לי ב XP דרך NETWORKING, כמו כן, הסיבה היותר עיקרית היא כדי שאני אוכל גם לשתף את המדפסת שלי שגם מחוברת למחשב הנייח עם .

יש למישהו ידע בנושא?

לגבי המדפסת, הבנתי שצריך להתקין בווינדווס דרייברים למדפסת ל UNIX. ואז באובונטו אני מתקין מדפסת LPD או משהו כזה, אבל עוד לא ניסיתי את זה, אני רוצה קודם לסדר את הרשת עם ה .

באקס פי זה נראה לי די פשוט להגדיר NETWORK, פשוט מופיע לי חיבור רשת כמו LOCAL AREA CONNECTION רק שהוא מתחבר דרך . אבל מה אני צריך לעשות בצד של אובונטו?? :nixweiss:

בבקשה בלי עצות על לקנות ראוטר, אני יודע שזה יהיה יותר פשוט, אבל כבר יש לי מתאם BLUETOOTH, אז בשביל מה לקנות ראוטר.. חוץ מזה, צריך אתגר!

BLUETOOTH יספיק בשבילי, גם מבחינת מרחק, וגם מבחינת מהירות נתונים.

תודה!

----עריכה---

טוב אני רואה שלא ממש יכולים לעזור לי פה. אז בואוננסה לפשט את העניין.

בהנחה שאני מתקין אובונטו גם על המחשב הנייח במקום , מישהו יודע איך אני עושה את זה??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

כשאר תגדיר סמבה, ותתחבר ישירות בבלוטות' למחשב הנייח, אתה אמור להיות מסוגל להיות ברשת כאילו זה לכל דבר.

אני לא יודע בGNOME איך עושים את זה, אבל אני יודע שלKDE יש לקוח בלוטות' שתומך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כבר לא אקטואלי.

אני מניח שפשוט עשית וירטואלית? אני בכל מקרה הייתי די מוגבל כי מדובר במתאם בלוטות מעפן שהדרייברים שלו לא איפשרו לי לעשות את זה.

משהו שקניתי באיביי ב 15 שקל :)

בכל מקרה כבר קניתי ראוטר והגדרתי את הכל.

הבלוטות משמש אותי בתור שלט רחוק למחשב מהפלאפון... חבל לזרוק 15 שקל.

תודה בכל מקרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קצת התבלבלתי אבל לזה התכוונתי.

אבל זה ממש מעפן לעשות את זה ככה.

זה לא נוח.

מבחינתי VMWARE ותוכנות אחרות זה טוב רק כדי לבדוק מערכות הפעלה. לפחות בשבילי. לא שווה להפעיל את זה רק בשביל שניה להדפיס משהו, שלא נדבר על המקום שזה תופס בהארד דיסק עם המערכת הפעלה.

אם אני מחפש פתרון לשיתוף רשת בין אובונטו לווינדווס אז להריץ על VMWARE זה ממש לא פתרון.

בל שוב, זה כבר לא אקטואלי לגבי כי קניתי ראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...