סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון... - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון...

chenrp

Recommended Posts

תכירו:

http://www.youtube.com/watch?v=U-3RLx_4Y5Y

כוכב ניבירו. כוכב שהביא פעם את הנפילים(כתוב עליהם בתורה).

כל מה שאני הבנתי עליו בקצרה:

בכוכב הזה חיו אנשים (נפילים). האנשים הללו היו עצומים בגודלם(כמה מטרים). הייתה להם בעיה באטמוספירה של הכוכב שלהם אז הם היו צריכים להביא חומר מכדור הארץ אליהם על מנת לסדר את הבעיה(ככל הנראה הם לקחו זהב!).

פעם בכמה אלפי שנים, הכוכב שלהם מתקרב לכוכב שלנו ואז הם היו נוחתים על הכוכב שלנו.

הם ניסו לעשות הכלאות בינם לחיות כדור הארץ וכל ההכלאות הללו לא הצליחו. (יש האומרים כי ההכלאות הללו הם השומרים הענקיים ששומרים על הקברים שיש למיצרים).

הדבר היחיד שכן הצליח הוא לעשות הכלאה בינם לבין הקופים.

מה שיצא זה השומרונים (למי שלא יודע הם בני אדם כמונו. טוענים שהם היהודים האמיתיים! מאמינים בתורה שלנו!)

השומרונים למדו מהנפילים מתמטיקה וכו'.

בשנת 2009 הכוכב שלהם יהיה נראה לכולנו. כיום הכוכב שלהם גם כן נראה אך ורק מהקוטב הדרומי. לפי EARTH ניתן לראות עי התקינה בקוטב הזה טלסקופ שיצפה לכוכב הזה.

יש המון פרטים מהמון מדענים על הכוכב שלהם(ניבירו). לא מודיעה לעולם בכדי לא ליצור פאניקה.

בשנת 2012 הם יהיו כל כך קרובים עד אשר כח המשיכה של הכוכב שלהם, יגרום להרס טוטאלי את כדור הארץ שלנו.

לאחר 6 חודשים כולנו נמות.

ואז, הם ינחתו בכדור הארץ ויקחו מה שהם רוצים(אם הם בכלל חיים).

גם אם הם לא חיים, הכוכב שלהם יהרוס את שלנו.

כל מה שכתבתי כאן לא דעתי ! אלא דברים שלמדתי מהרשת.

אשמח לתגובות עניניות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כול אתה טועה זה קודם כול ה-2012 דבר שני אני לא מאמין לכלום כי עד שלא יביאו תמונה או הוכחה אני לא יאמין.

אם העולם ידע את זה הם היו עושים מאמצים לזה כדי ליפתור את הבעיה, כי ליברוח מדבר כזה אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הזלזול אבל,

בל הבלהלב הלבלללה בללה.

כאילו, ברצינות, חסר נבואות יום הדין?

אם יהיה, בעסה, אם לא, חה חה.

יום טוב.

לא אכפת לי שאתה מזלזל. אלה לא השערות שלי ולא אמרתי שאני מאמין בזה. אבל שווה לבדוק מהו הכוכב הזה והאם המסלול שלו מתקרב לכדור הארץ מתישהו.

קודם כול אתה טועה זה קודם כול ה-2012 דבר שני אני לא מאמין לכלום כי עד שלא יביאו תמונה או הוכחה אני לא יאמין.

אם העולם ידע את זה הם היו עושים מאמצים לזה כדי ליפתור את הבעיה, כי ליברוח מדבר כזה אי אפשר.

לא בדיוק. ב 2012 זה יקרה פחות או יותר. אך רק ב 2014 הכוכב יעזוב את מסלולינו.

בכל מקרה שיניתי.

אבל עושים מאמצים! למה אתה חושב הפילו את מגדלי התאומים?

לא יפה. ולא מכובד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ כן, זה באמת לא היה מאוד במקום.

בכל מקרה, ברצינות, חסר נבואות שכאלה? הרי כל שמוק קטן יכול לערוך ולהעלות סרט ל- ולגרום לכוכב שלנו להעלם.

אני מקווה שאם היו יודעים על זה, היו מטפלים בזה, אבל גם אם לא, למה לפשפש ב-#$$. זה גם ככה לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הגיון לא הגיוני שכוכב בגודל של צדק (לפי הסרטון) יכנס למערכת הכוכבים שלנו סתם ככה ואז יעזוב וימשיך במסלות הקיים שלו, בגלל העובדה הפשוטה שכוכב צדק תפוס בכח הכבידה של השמש שלנו וסובב סביבה. אם מה שאתה אומר נכון, אז צדק ושאר הענקים היו נעלמים ממזמן.

לעומת זאת, אם זה היה מטאור טועה, הרבה יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנפילים מוזכר בתנ"ך בספר בראשית תחילתה של היהדות היתה לפני 6 אלפ שנה בערך

בין ספר בראשית עד היום לא מוזכר כלום על הכוכב הזה

למה לא הוזכרו שוב כי המסלול שהוא עושה זה 3 אלפ שנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שגם הדפוקים שמעו על לוח השנה של המאיה . למען האמת הארכיאולוגים לא מתיחסים ברצינות לשמועות הקושרות בין סיום לוח השנה של המאיה לנבואות של זה . ביהדות נאמר פעם שרק יהודים יכולים לשנות את הגורל שנכתב בשמיים . אם שרדנו עד עכשיו נשרוד את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...