בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תסתכלו רגע על התגובות, יש כאלה שחושבים שזה לא אלא בני אדם מתקופת התנ"ך.

זה נכון שהיו בני-אדם בממדים האלו, אבל זה שכתב שם את כל הקטע של 2012 [לא שייך התאריך הזה לתנ"ך ]

אבל כמו תמיד מה שנוח! לכם להאמין אתם מאמינים ומה שלא נוח לא.

לא.

נ.ב. דברים אמיתיים מופיעים בכלי חדשות אמיתיים.

גם נכון,אם זה היה במעריב ,ידיעות אחרונות. "אלה כלי תקשורת אמיתיים".

אני אעשה בדיקה קטנה נראה מה אני אמצא [ממקורות אמיתיים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו תמיד מה שנוח! לכם להאמין אתם מאמינים ומה שלא נוח לא.

אני מאמין שהשלד בתמונות 1-2 שייך למורדוך בוזגלו, דוד של שכן שלי, שלפני זמן מה נעלמו עקבותיו. הוא תמיד היה בחור גדול.

והוא חייב לי 20 שקל.

נראה לך שזה נוח לי שלעולם לא אקבל את הכסף שלי בחזרה?? >:(

עריכה:

אני לא מבין למה אנשים מתאמצים כל כך לנמק שמדובר בזיוף ע"י הסתמכות במידע מדעי או היסטורי, כשזה כל כך ברור מהתמונות עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיוף

הפריקים בעלי גובה של יותר מ2.2M, נטו תמיד לסבול משלד שברירי כתוצאה מצפיפות נמוכה של העצמות

*נכון להיום, חוץ מבנאדם אחד שחי בסין או יפן(לא זוכר)בגובה של מעל 2.2M, וחי טוב(מתעמל וצפיפות עצם נורמטיבית לגובה - דבר נדיר לגובה שלו) לא ידוע על מקרה שבו בנאדם שחי הרבה עם הבעיה הזאת של עודף הורמון גדילה

הנוסף ע"פ המון מדענים, ארכיאולוגים, ופתולוגים שחקרו את המקור של האדם, ו"פ הרבה ממצאים מהעבר הרחוק, בעבר היינו מאוד נמוכים, ומאז רק גבהנו

המיתוס עם דוד וגוליית הוסבר ע"י כך שגוליית היה בנאדם גדול לתקופתו, אבל בגלל בעיה גנטית של עודף הורמון גדילה, הוא היה מאוד גבוהה אבל עם עצמות שבריריות, כך שטכנית הקרב היה די לטובתו של דוד(ראיתי את זה בנשיונל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מלפני המון שנים לפחות כמה אלפני שנים שעוד כולם היו 3 מטר ו4 מטר

^

ציניות? ואם לא אז :|

*נכון להיום, חוץ מבנאדם אחד שחי בסין או יפן(לא זוכר)בגובה של מעל 2.2M, וחי טוב(מתעמל וצפיפות עצם נורמטיבית לגובה - דבר נדיר לגובה שלו) לא ידוע על מקרה שבו בנאדם שחי הרבה עם הבעיה הזאת של עודף הורמון גדילה

יאו מינג. איך אפשר לא לדעת את השם שלו? ד.א גובהו 2.30.

המיתוס עם דוד וגוליית הוסבר ע"י כך שגוליית היה בנאדם גדול לתקופתו, אבל בגלל בעיה גנטית של עודף הורמון גדילה, הוא היה מאוד גבוהה אבל עם עצמות שבריריות, כך שטכנית הקרב היה די לטובתו של דוד(ראיתי את זה בנשיונל)

בימי הביניים הגובה הממוצע היה בערך מטר חמישים לגברים! (לפי השיריון של הלוחמים והעצמות שמצאו) אז תחשוב מה היה בעת העתיקה.. 130-140

זה אומר שגליית היה 180-190?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקות שעשיתי יוצא כך..

הקישור בתחילת הדיון מציג תמונות שקריות בעריכת . אילו תגלית כזו התגלתה במציאות, כל העולם היה יודע מכך.

לגבי אנשי ענק:

אנשים ענקיים היו רק לפני המבול [עד ימי נח]. וכל הענקים נימוחו במבול ונעלמו. נח ובניו כבר היו בגובה נורמאלי, וכך כל האנושות לאחר מכן.

גובה האנשים משתנה בכל דור. היו דורות בהם אנשים היו גבוהים יותר ופחות, זה תלוי בסביבה והתרבות.

גוליית אכן היה גדול מבני תקופתו ונחשב לענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקות שעשיתי יוצא כך..

הקישור בתחילת הדיון מציג תמונות שקריות בעריכת . אילו תגלית כזו התגלתה במציאות, כל העולם היה יודע מכך.

לגבי אנשי ענק:

אנשים ענקיים היו רק לפני המבול [עד ימי נח]. וכל הענקים נימוחו במבול ונעלמו. נח ובניו כבר היו בגובה נורמאלי, וכך כל האנושות לאחר מכן.

גובה האנשים משתנה בכל דור. היו דורות בהם אנשים היו גבוהים יותר ופחות, זה תלוי בסביבה והתרבות.

גוליית אכן היה גדול מבני תקופתו ונחשב לענק.

טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...