2243bw vs T240 (מסך "24 מול מסך "22) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2243bw vs T240 (מסך "24 מול מסך "22)

The Ripper

Recommended Posts

מתלבט מאד בין שני המסכים,

"22 - 2243BW - ארגונמיה טובה מאד, תמיכה ב VESA ומחיר זול- נמכר ב-1050ש"ח.

"24 - Full HD, - T240, מכוייל באופן סביר מאד מהקופסא (לפי גרסאת ה-HD באתר digitalversus). התוספת של ה-1% בגודל 16% בשטח המסך, מתבטאת ב-70% במחיר - 1800ש"ח. (מחיר של כמעט שני מסכי 22")

צריך את העזרה שלכם בשאלות הבאות:

1. צפוי להיות איזשהו הבדל באיכות התמונה בין שני הדגמים (צבעים ניגודיות עומק השחור) ובאיזו מידה?

2. יש מי ששידרג מ"22 ל-"24 והרגיש שבאמת השדרוג היה משתלם מבחינת ההבדל בגודל המסך בלבד?

3. כרגע אני עם כרטיס מסך 7600GT AGP (כנראה שבעוד חצי שנה אשדרג את המחשב) - האם אוכל לשחק ברזולציות נמוכות (1440x900 / 1024x768) כשאיכות התמונה תשאר טובה גם על ה-"24?

השימושים במסך:

- ואינטרנט.

- עריכת תמונה - חובבנית בשלב זה.

- תכנות ובניית אתרים.

- משחקים.

- - בהתאם לדגם שיבחר סרטי HD בלבד, (SD מועבר ל"21 CRT TV).

תודה,

ריפר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- יש מי ששידרג מ"22 ל-"24 והרגיש שבאמת השדרוג היה משתלם מבחינת ההבדל בגודל המסך בלבד?

- כרגע אני עם כרטיס מסך 7600GT AGP - האם אוכל לשחק ברזולציות נמוכות (1440x900 / 1024x768) כשאיכות התמונה תשאר טובה גם על ה-"24?

מישהו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה , ה240 יש בו תמיכה ב HD ?? כי נראלי ב T220 אין למשל ...

וגם ב2243? אין בו נכון?

מסכי 22" אינם תומכים ב-1080P או FULL HD כפי שזה נקרא, כי הרזולוציה שלהם לא גבוהה מספיק.הם כן תומכים בתכני HD מסוג 720P. עם זאת מסכי 22" יכולים להציג תכני 1080P לא ברזולוציה המירבית שלהם,אבל רוב הסיכויים שלא תשים לב לכך ותראה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ה- t240 הרגיל הוא תומך full hd?

נראה לי שאתה לא מבין מה זה Full HD.

Full HD זה מסמל את הרזולוציה של המסך.

Full HD נקרא גם 1080P, זאת אומרת רזולוציה של 1920*1080.

עכשיו אני מאמין שכבר הבנת לבד את התשובה, אם לא אז:

הרזולוציה של המסך T240 היא 1920*1200. מה שאומר שהרזולוציה גבוהה מ-Full HD, ובעצם הוא תומך ב-Full HD.

עכשיו זה שהרזולוציה של המסך גבוהה לא קובע כלום.

יכול להיות שדווקא בסרטים אתה תראה יותר גרוע בהשוואה למסך רגיל של נגיד 19", כי הסרט ברזולוציה נמוכה והוא "יימתח".

מתלבט מאד בין שני המסכים,

"22 - 2243BW - ארגונמיה טובה מאד, תמיכה ב VESA ומחיר זול- נמכר ב-1050ש"ח.

"24 - Full HD, - T240, מכוייל באופן סביר מאד מהקופסא (לפי גרסאת ה-HD באתר digitalversus). התוספת של ה-1% בגודל 16% בשטח המסך, מתבטאת ב-70% במחיר - 1800ש"ח. (מחיר של כמעט שני מסכי 22")

צריך את העזרה שלכם בשאלות הבאות:

1. צפוי להיות איזשהו הבדל באיכות התמונה בין שני הדגמים (צבעים ניגודיות עומק השחור) ובאיזו מידה?

2. יש מי ששידרג מ"22 ל-"24 והרגיש שבאמת השדרוג היה משתלם מבחינת ההבדל בגודל המסך בלבד?

3. כרגע אני עם כרטיס מסך 7600GT AGP (כנראה שבעוד חצי שנה אשדרג את המחשב) - האם אוכל לשחק ברזולציות נמוכות (1440x900 / 1024x768) כשאיכות התמונה תשאר טובה גם על ה-"24?

השימושים במסך:

- ואינטרנט.

- עריכת תמונה - חובבנית בשלב זה.

- תכנות ובניית אתרים.

- משחקים.

- - בהתאם לדגם שיבחר סרטי HD בלבד, (SD מועבר ל"21 CRT TV).

תודה,

ריפר :)

אני חושב שאתה קודם כל צריך לבחור מה יותר מתאים לך- מסך 24" או מסך 22" ואחרי זה לבחור מהקטגוריה שלהם.

לידיעתך, אפשר למצוא את המסך T240 במחיר נמוך יותר: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_41_2214&products_id=21976

אני לא הייתי מתייחס לנושא הכיול מהקופסא.

זה בדרך כלל לא קשה לכייל את המסך, ויכול להיוץ שגם אם הוא מכוייל היטב לתנאי תאורה מסויימים, הוא לא יתאים לתנאי התאורה שאתה עובד בהם.

1. לא נראה לי שיהיה הבדל משמעותי בין המסכים.

בסך הכל לשניהם יש פאנל TN, שיהיה טוב לשימושים "רגילים", וגם זמני תגובה, ניגודיות וזוויות צפייה שיהיו טובים לשימושים "רגילים".

מה זה רגילים? בשניהם אתה אולי תשים לב לזווית צפייה נמוכות יחסית למסכים היקרים, השאלה היא האם זה יפריע לך.

בכל אופן, אין הבדלים ביניהם כמעט באיכות התמונה.

2. אני לא יכול לעזור לך בזה, מצטער...

3. איכות התמונה לא תהיה טובה ברזולוציות שציינת במסך 24".

אבל אם תחסוך איזה 600-700 ש"ח ותקנה גם איזה 9600GT תוכל לשחק ברזולוציה הטבעית של מסך 24" עם הגדרות לא ממש גבוהות אבל אולי זה יספיק לך, תלוי בך.

יכול להיות שמסך 24" יהיה גדול מדי בשבילך.

מה המרחק של העיניים שלך מהמסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...