תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ] - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ]

ConRoe X Fire

Recommended Posts

הייתה אצלי בשכונה בדיוק כזאת מודל 69 אבל קבריולט, צבע אדום מטאלי (מקורי!), במצב טוב! הייתה של איזה זקן שטיפל בה והביא חלקים מארהב כל שנה, והיא הייתה יד ראשונה! אבל עכשיו היא נעלמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המוסטאנג יפה רק חבל שיש לה בעיות שם עם הצבע וכאלה, הקיימן גם יפה.

[br]פורסם בתאריך: 18.09.2008 בשעה 15:55:27

ח"ח על התמונות

וכמו שכבר הזכירו בקשר לM3, הE36, והE46 הכחולה - לצערי לא מסדרת M.. (באחת התמונות הייתה ברקע VR6 אפורה אגב ;) )

בכל מקרה, תמשיך לעדכן... (בעיקר בימרים..) לא מזיק לשטוף קצת את העיניים..

קודם כל, כנס ללינק עם כל התצפיות שלי, אני צילמתי הרבה מאוד BMW סדרה 3 רק קופה ומשופרות אז אם אתה אוהב את זה - זה בשבילך.

ה-M הכחולה יכול להיות שלא אמיתית.

ה-M הירוקה E36 לפי מה אתה אומר שזאת לא M? (אני רוצה לדעת גם בשביל שאני אדע להבחין בעתיד).

וכן, אני זוכר שהיתה VR6 ליד הביואיק ריביירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכחולה (קוד דגם E46 ) ככל הנראה הגיעה עם קיט של M TECHNIC או משהו בסגנון..

לא חסרים בארץ מכוניות שהם "חיקויים" לדברים האמתיים, אם זה בM (בעיקר), עם זה בVR6 למיניהם,.. לא חסר

בחלקם נעשות עבודות מרשימות כמו הבימר הכחולה, ויש כאלו שיפוצצו במדבקות ובתגים.. יש ויש..

בקשר לירוקה, כמה סממנים בסיסיים ביותר.. בדגם הE36 של M , היה סממן מאוד מבוקש בקרב המשפרים (משהו בסגנון הכנף של האימפרזה), והם המראות

כמו שהם עדיין מבוקשות היום "אני רוצה להונדה שלי מראות M3..."

סממן נוסף, אני לא יודע אם הוא נגנב, או שההוא הגיע בצורה חלקית, אבל ליד הM, צריכה להיות הספרה 3...

הסממן הכי ברור שהכריע בסוגיה (למרות טמבון קדמי של M3..), חצאיות בצורת הדגם הנ"ל - משותפות עם שאר הדגמים

הוא (שוב) המפלט.

הדגם היחידי שבו היית מקבל מפלט בעל יציאה אחת (ועוד קטנה..) , הם דגמי ה4 צילינדר - 316 \ 318, דגמי ה320 כבר הגיעו ל6 צילינדר בטור,

וכמובן שמנוע שכזה מחייב מע' פליטה באותה הרמה,

אז,

אם ברכב בסיסי כמו 320 (לא צריך להתפרע עם 328 או משהו בסגנון), שהגיעה עם הספק באזור ה150 באותה התקופה, וקיבלה מפלט בעל יציאה כפולה

מנוע של M3, המוציא הספקים מעוררי תאבון - "יסתפק" באגזוז של 318?

אם היה מדובר באגזוז בעל יציאה אחת, עם קוטר מופרך המתאים למכונת הנהיגה הנ"ל, בהחלט הייתי מסתבך בזיהוי (בייחוד שהרכב הגיע ללא שדרוג כסאות הספרט)

דבר נוסף, אני לא רוצה שתבינו אותי לא נכון, אני לא לזלזל באף רפליקה של M, להיפך, אני שמח שלאותם אנשים יש את היצר להפוך את הרכב שלהם לחלום שלהם..

אני לא רואה שום סיבה רעה ב"לנסוע בלי, ולהרגיש עם"..

כמובן, כאשר מגזימים עם ה"תוספות", והרכב יוצא מכלל פרופרציה זה משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מה זה לא מבין במכוניות אבל מתלהב בהחלט

השבוע ראיתי ליד שרתון סיטי טאוור שתי מכוניות ממש יפות

הסמל היה בצד אחד דגל מירוצים קטן ובצד השני לא הספקתי לראות

היו 2..אחת לבנה אחת שחורה(נחשו מה היה יותר מרשים)

ובתוך החניון של שרתון סיטי טאוור יש מלא מכוניות של טחונים

הכי חמודה הייתה קרייזלר קטנה כזאת כאילו נלקחה מסרט של ג'יימס בונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוזמה מעולה אני ממליץ לינעוץ

אגב Camaro LT1 היא של חבר שלי

ולזה שאמר שאין slr בארץ אז יש יש 2 כאלה אחד בארסוף (ישוב קטן של מיליונרים ליד הרצליה ) ואחת בקיסריה אבל אני לא בטוח שזו של מישהוא מקיסריה פשוט ראיתי אותה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...