יש דרך לדעת אחרי שאני שולח דואר ב Gmail אם פתחו תמייל ששלחתי? כמו במקושרים למשל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לדעת אחרי שאני שולח דואר ב Gmail אם פתחו תמייל ששלחתי? כמו במקושרים למשל

רועי1984

Recommended Posts

יש דרך לדעת אחרי שאני שולח דואר ב אם פתחו תמייל ששלחתי? כמו במקושרים למשל שרואים בדואר יוצא אם המעטפה פתוחה(קראו את ההודעה שלי) או שהמעטפה סגורה(עדין לא קראו תההודעה שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם כל מיני שירותים שמשתילים קוד כלשהו או תמונה (שפיזית נמצאת על שרת מרוחק) במייל שלך,

ואתה יכול לדעת ברגע שמישהו פותח את ההודעה (כי הקוד מדווח על זה / השרת המרוחק יודע כשמישהו הביט בתמונה הייחודית שעליו)

(זה כמובן לא יעבוד אם בצד המקבל קוראים את המיילים ב text mode בלבד או מבטלים סקריפטים/תצוגת תמונות או HTML וכו')

בקיצור, יש לא מעט שירותים כאלה, בין אם מבוססי תמונה או קוד, תוכנת צד שלישי או שירות אינטרנטי בלבד.

דוגמא אחת: http://spypig.com/

(לדעתי אגב, מדובר בחדירה רצינית לפרטיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות בממשק הוובי של להגדיר read receipt

אתה יכול להגדיר את חשבון ה שלך בקליינט דואר כלשהו (כמו Thunderbird או Outlook express וכו')

בתצורת IMAP או POP3, ולשלוח הודעות דרך קליינט הדואר, ברוב קליינטי הדואר יש אפשרות לבקש read receipt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם כל מיני שירותים שמשתילים קוד כלשהו או תמונה (שפיזית נמצאת על שרת מרוחק) במייל שלך,

ואתה יכול לדעת ברגע שמישהו פותח את ההודעה (כי הקוד מדווח על זה / השרת המרוחק יודע כשמישהו הביט בתמונה הייחודית שעליו)

(זה כמובן לא יעבוד אם בצד המקבל קוראים את המיילים ב text mode בלבד או מבטלים סקריפטים/תצוגת תמונות או HTML וכו')

בקיצור, יש לא מעט שירותים כאלה, בין אם מבוססי תמונה או קוד, תוכנת צד שלישי או שירות אינטרנטי בלבד.

דוגמא אחת: http://spypig.com/

(לדעתי אגב, מדובר בחדירה רצינית לפרטיות).

היום הברירת מחדל של רוב התוכנות/אתרים היא לחסום ממקור חיצוני (שלא צורף) אלא אם מאשרים במפורש (ככה שזה כנראה לא יעזור כ"כ)

בכל מקרה, למה לפי דעתך זה חדירה לפרטיות? ,בעצם במחשבה שנייה אני יכול להבין.... אבל עדיין מדובר על חדירה בפרטיות שאין אפשרות לתבוע עליה (קשה לי להאמין שהוא יזכה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...