EFI-X מקינטוש במחיר עממי - עמוד 6 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EFI-X מקינטוש במחיר עממי

omrij

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו נגררים לוויכוח טיפשי.

אני פשוט רוצה OSX(לא משנה מה הסיבות לכך).

אם היה אפשר לעבוד איתה בצורה בטוחה ויעילה ולא להתאים חלקים

לכך שיעבדו עם הכרטיס EFI ואז לקנות לחוד מערכת ולא בטוח יהיה מבחינה משפטית

ואם הכרטיס יעבוד בעוד שנתיים מעכשיו למשל -אזז סבבה אין לי בעיה.

אבל כרגע הצורה הכי בטוחה ויעילה זה פשוט לקנות מק אז מה לעשות אלה החיים.

אתה לא רוצה לשלם סכום כזה גבוה אז אל תקנה מק,אתה רוצה לשלם מעט ולהסתכן ואולי להצליח?

תקנה פיסי עם efi.

לי לא בא להסתכן כל כך,אבל נחכה ונראה מה יהיה בחודשים הקרובים...

ד"א באתר הרשמי של הכרטיס רשום ישראל עם הדגל, מה אתם אומרים יש סיכוי?

אני לא מתווכח על כלום

כמו שכתבתי כבר בהתחלה, יש לי לאופרד על המחשב שעובד מושלם, אני לא מוצא את המערכת הפעלה הזאת פרקטית,

ולכן גם לא משתמש בה כמעט.

זאת הסיבה שאני לא אקנה מק ולא אקנה מוצר שמאפשר לי להתקין לאופרד.

אתה רוצה להריץ לאופרד ("בשביל עבודה")? בכיף

אם אתה מצליח לעבוד על עצמך שזה יהיה טוב יותר מPC בשליש מהמחיר אז סבבה.

האמת בסופו של דבר היא שמדובר במוצר OVERPRICED, כיום ג'נרי לחלוטין שמה שמחזיק אותו הוא הייפ ופאנבויס שרצים אחרי סטיב ג'ובס.

אתה רוצה להצטרף לחבורה העליזה הזאת? בכיף, זה הכסף שלך.

אני לא חושב שהרווח שהם ירוויחו כתוצאה מפתיחת מערכת ההפעלה למחשבים נוספים תהיה שווה

לרווח שהם עושים היום ממכירת מחשבים רגילים במחירים מופקעים.

מדוע לא? אם מערכת ההפעלה כ"כ טובה כמו שהם טוענים ואם גם ככה היא עובדת על חומרה ג'נרית לחלוטין היום,

ואם הם לא יצטרכו לדאוג לתמיכה ופיתוח דרייברים (פשוט להגדיר חומרה שתואמת) אז איזו סיבה יש להם לפחד?

הרי אותם האנשים שקונים היום מק ימשיכו לקנות אותו אבל יש להם פוטנציאל להכנסות רבות נוספות.

זה לא צריך לבוא על חשבון משהו.

אבל אנשי ביהירותם האין סופית לא יעשו את זה עד שלא יכריחו אותם (ואולי זה קרוב מתמיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מערכת ההפעלה כ"כ טובה כמו שהם טוענים ואם גם ככה היא עובדת על חומרה ג'נרית לחלוטין היום,

ואם הם לא יצטרכו לדאוג לתמיכה ופיתוח דרייברים (פשוט להגדיר חומרה שתואמת) אז איזו סיבה יש להם לפחד?

הרי אותם האנשים שקונים היום מק ימשיכו לקנות אותו אבל יש להם פוטנציאל להכנסות רבות נוספות.

זה לא צריך לבוא על חשבון משהו.

אבל אנשי אפל ביהירותם האין סופית לא יעשו את זה עד שלא יכריחו אותם (ואולי זה קרוב מתמיד)

כי לא ככה עובדים עסקים, במיוחד של אפל שהם יודעים בשגר ושכח ובאפס קינפוג.

מה זה תגדיר חומרה תואמת ? מעבד עם SSE3, כרטיס מחברת realtek ולא יודע מה ? כל מוצר כללי שיוצא למחשב (תוכנה / משחק וכו') קובעים ספי תאימות של תקנים כאלו ואחרים ולא אומרים מוצר זה או אחר.

אם הם יקבלו החלטה להוציא את מערכת ההפעלה לחופשי הם יצטרכו להקים מעבדות בדיקה ופיתוח מורכבות ובעצם יעבדו את הסימן המרכזי שלהם, הסגירות של הפלטפורמה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כי לא ככה עובדים עסקים"

Says Who?

האם שמעת על חברת Sun ועל מערכת ההפעלה Solaris?

מה הבעיה להגדיר חומרה תואמת?

כרטיסי מסך מדגמים מסויימים (8800GT/3870 או כל כרטיס אחר שכבר קיים היום באחד ממחשבי המק)

לוחות אם עם צ'יפסטים מסויימים (למשל כל הלוחות עם ICHX של אינטל)

אפשר גם לעבוד בקלות עם יצרניות הלוחות ולהתאים אותם אפילו בצורה טובה יותר (שבב כרטיס קול מסוג X שבב כרטיס רשת מסוג Y)

לאסוס לא תהיה בעיה להוציא לכל צ'יפסט שיוצא לוח אם עם תאימות מלאה לOS X.

מעבדים, מלבד הגבלה מטופשת של אפל זה לא משנה אם זה או אינטל, עם או בלי SSE3

הרי בסופו של דבר הם משתמשים באותם סטים של פקודות.

אנשים פשוט לא מבינים שגם החומרה כיום במחשבים של אפל היא ג'נרית לחלוטין

הצ'יפסט הוא של אינטל, כרטיס הקול של REALTEK, כרטיס הרשת של atheros או של .

כאב הראש יכול להישאר בידיים של חברות החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבינים גם מבינים. אתה לא מבין איך אפל פועלת, זו חברה שסוגדת את חווית המשתמש וכתוצאה מזה מנהלת בקרת איכות קפדנית (עד לכשילון של האיפון החדש, שחלק מזה נובע מהפתיחות) במוצרים שלה שכוללים חומרה ותוכנה מותאמת. זו גם חברה שלא מאמינה בזה שהמתמש הרגיל צריך באמת לקנפג משהו בחומרה או להוריד דריברים צד שלישי לחלקים העיקריים.

וגם להוציא מוצר נכה מבחינת חומרה זה לירות לעצמה ברגל, למה זה יהיה פלופ רציני, ועדיין יהיו מספיק מפגרים שינסו להתקין את זה על חומרה לא תואמת ועדיין יבואו בטענות אליה.

וכן.. צודק, solaris ממש אפשר להשוות ל windows / os ... (זאת בדיוק הסיבה שהם לא רוצים לעשות את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין טוב מאוד, "החומרה המותאמת" הזאת היא גם המון לוחות שקיימים לPC

כרטיסי המסך הם אותם כרטיסי המסך שנמכרים לPC

זה באמת כ"כ קשה להבנה?

אם מגדירים שלוח EP45-DQ6 של ג'יגהבייט עם כרטיס מסך 8800GT (לא משנה איזה) תואם לחלוטין ללאופרד

אז הם תואמים לחלוטין ואין שום דבר שאפל צריכה לעשות בנידון חוץ מלגבות הרבה כסף על מערכת הפעלה אימפוטנטית.

[br]פורסם בתאריך: 19.09.2008 בשעה 18:29:28

בכל מקרה הם יכולים לעבוד ישירות עם ושאר חברות דומות שיעבדו לפי ספספיקציות של .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני רואה כבר את כל הגיימרים שקנו HD4870 ובוכים שזה לא עובד להם.. (כן כן, יהיה לזה תמיכה מתישהו, גם ללינוקס יהיה לזה תמיכה מתישהו). תגיד מה שתגיד, עוד לא עשו למשתמש הרגיל עם תמיכה קולקלת בחומרה שתפסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום עומדת על כ7% מנתח השוק במערכות הפעלה

יש להם פוטנציאל להגיע לאחוזים גבוהים הרבה יותר (20-30 בטווח הרחוק לדעתי)

המשמעות הישירה של זה היא מיליארדים של דולרים, גם אם זה אומר שהוצאות הR&D שלהם יהיו פי 10 (ובאמת שאין סיבה שזה יקרה),

הם יכולים לקחת שיעורים בנושא ממיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...