כיצד אני שם סיסמא על כל התיקיות והכוננים המשותפים של בWIN XP? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד אני שם סיסמא על כל התיקיות והכוננים המשותפים של בWIN XP?

1

Recommended Posts

עכשיו איך עליי לשתף קבצים? כשאני לוחץ על שיתוף יש לי אפשרות על מגבלת אנשים, מה לסמן שם?

ויש עוד משהו באבטחה, האם עליי לשנות משהו או שלהשאיר את הכל איך שזה היה?

עריכה: דרך אגב איך זה שהאיי פי של המחשבים נשאר קבוע למרות שלא הגדרתי אותו שישאר קבוע כך נראה לי, יענו האיי פי של המחשב

השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי תחלק הזה כל כך :o

אתה יכול להסביר? התכוונת שבגלל זה כדאי לעשות יוזר כמו אצלי OHAD, ולא להשאיר רק את האדמיניסטרייטור?

ודרך אגב באותה שיטה שאמרת אפשר גם לעשות כונן G שהוא יהיה כונן D של המחשב השני?

כל כונן עובד

כלומר אתה יכול לכתוב R במקום Z או כל דבר שאתה רוצה

ואתה יכול גם לכתוב d$ במקום c$ או כל דבר שאתה רוצה

למה התכוונתי הסברתי כבר פעם לפני כמה דפים

אתה מוגדיר יוזר חדש בחלון שבו הרגת את ה-guest ומשייך אותו לקבוצה users או guest (ולא לקבוצה administrators) וכמובן קובע לו סיסמא.

ה-Administrator חייב לבוא עם אות גדולה כי ככה הוא מוגדר בוינדוס (כמו שאתה רואה בחלון של ה-user acounts)

עכשיו כשאתה משתף ספריה אתה יכול לשים אותה על everbody בלי לדאוג ואם אתה ממש רוצה תגדיר אותה לקבוצה המתאימה, כלומר אם אתה נכנס דרך הקבוצה Administrator תגדיר שרק יוזרים מהקבוצה הזאת יכול להכנס ואם הגדרת יוזר מהקבוצה users אז תעשה רק את הקבוצה הזאת.

אני לא רואה עוד משהו שאתה צריך לשנות באבטחה רק תשמור טוב טוב על הסיסמא של ה-Administrator כי זה נותן גישה חופשית לכל המחשב שלך

לגבי ה-IP אין לי מושג, נראה לי שזה בנוי ככה שהוא תמיד נותן את ה-IP הראשון שפנוי או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן

אחרי שאתה עושה login למחשב השני בתור Administrator דרך net use או שסתם אתה נכנס למחשב השני וזה מבקש סיסמא יש לך הרשאות לעשות המון דברים כמו שכבר אמרתי קודם.

אתה יכול לכבות את המחשב, לגשת לכל ההרדיסקים, לשנות הרשאות של יוזרים אחרים ולהוסיף יוזרים, לשנות את הסרביסים שרצים ברקע ובעצם כל דבר שעולה על רוחך.

כשחושבים על זה לכל מי שיש את הסיסמא יכול לעשות אותו דבר בדיוק דרך האינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב קצת...

תחשוב אם במקרה מישהו חכם השיג תסיסמא איכשהו, אז זה מסוכן, אבל אם לא הייתי שם סיסמא אז הוא לא היה יכול לעשות כלום.

איך אני יכול להיכנס לסרביס של המחשב השני?

עריכה: דרך אגב יש מצב שאפשר לקחת סקרין שוט מהמחשב השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם לא הייתי שם סיסמא אז הוא לא היה יכול לעשות כלום.

אפשר אפילו ביותר קלות אם לא שמת סיסמא

בעיקרון ה-firewall של אמור לחסום את זה

בשביל להכנס לסרביס של המחשב השני בחלון שבו הגדרת את היוזרים תעשה למעלה

action

connect to another computer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות אותו דבר כונן G שהוא יהיה כונן E של המחשב השני, אבל הפעם הוא רושם לי:

the local device name is already in use

בדקתי שהאיי פי נכון והכל רשום נכון ובכל זאת זה רושם את זה...

מה הסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את מה שרשום בקישור, יש המון מידע אבל בעיקרון לא ראיתי משהו שיש לי לעשות שהולי לא הסביר לי, נראה לי שהדרך שעשיתי

איתו את השיתוף היא יעילה והיא בדיוק מה שרשום במאמר?!

תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...