רוצה לרכוש ביום ראשון את הפנטקס K200D | עזרה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לרכוש ביום ראשון את הפנטקס K200D | עזרה

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מס מקומי (מצטבר של המדינה/עיר/מחוז), בארה"ב אין מס קניה/מע"מ פדרלי (מלבד מס נמוך על דלק וכמובן מיסים על טבק ואלכוהול) הדרך להתחמק ממס הקנייה המקומי היא להזמין את המוצר מחנות שנמצאת מחוץ למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי אותך, אבל התעקשתי על המהות המדויקת משום שזאת בדיוק השיטה להתחמק ממס הקנייה הזה. בנוסף, הרבה ישראלים לא ממש מבינים את מערכת המיסוי בארה"ב ולכן ראיתי לנכון להרחיב בנושא. אם אתה מזמין מוצר מניו-ג'רזי לניו-יורק, אתה פטור מהמס הזה (בתנאי שלחנות אין שלוחה במדינת ניו-יורק). צריך לבדוק בתקנון של כל חנות, הם לרוב מציינים לאיזה מדינות הם יכולים לשלוח ללא מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? למה?

זה מציק להסתכל דרך העדשה, חוץ מחסכון בסוללה אני לא מצליח למצוא סיבה למה לעשות את זה.

לזה קוראים "תצוגה חיה"? (לענין שכן אפשר לראות במסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלך לא פגשת מצלמת SLR (דגיטלית או פילים), הא?

תצוגה חיה זאת המצאה, דבילית, של מצלמות דגיטליות קומפקטיות. אין בזה שום דבר טוב חוץ מצילומי מקרו נוחים יותר.

אם זה כזה דבילי, למה בכל הDSLR האחרונות שיצאו יש LW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גימיק שיווקי מין הסתם (?)

הראשונה התחילה, והמתחרות היו חייבות ליישר קו, אתה יודע.

בוא נשאל אותך שאלה כזאת - אם היה לך LV, היית משתמש בו?

כי אני לא.. שוב, חוץ מצילומי מקרו שבהם זה פשוט יותר נוח בגלל הזויות המוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LV הוא פיצ'ר שימושי מאוד כשרוצים לקבל דיוק מוחלט בקומפוזיציה ובפוקוס (כשהמצלמה על חצובה כמובן), אבל לא ממש שימושי לצילום של נושאים דינאמיים. למי שמתכוון לצלם הרבה עם חצובה זה פיצ'ר שיכול להיות שימושי יותר ממייצב, אבל אני בספק שפותח הדיון עונה להגדרה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...