הצעה לגבי מסך SAMSUNG T260 + כמה שאלות ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לגבי מסך SAMSUNG T260 + כמה שאלות ?

sh0ck3r

Recommended Posts

קיבלתי הצעה לגבי מסך ה SAMSUNG T260 ב 2000 ש"ח, המסך ישמש אותי למשחקים, סרטים וגם לאקס בוקס שלי .

אז מה אתם אומרים ללכת על זה כי המחיר ממש אטרקטיבי במקומות אחרים הוא עולה 2600 ש"ח מינימום.

ד"א אני יודע שהמסך 25.5 אינץ' אבל אני חושב שהמחשב שלי יעמוד בזה :

E8400 @ 4.4

4870X2

4GB DOMINATOR 5.5.5.15 @ 978Mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל סרטים כדאי להתאמץ בשביל ה- 2408WFP מכיוון שהניגודיות של ה-T260 אינה טובה. לעומת ה-T260 ה-T260HD, שיש לו תג מחיר מוגזם, בעל אפשרות להצגת תמונה ביחס של 16:9 עבור קונסולת משחקים. ב-T260 יש אמנם אפשרות להתאמת יחס תמונה אבל מדובר ב-4:3

ה-2408WFP נותן מיפוי של 1:1 ומשחקים ב- לא יימתחו (רואים פסים שחורים בגודל של שורת המשימות למטה ולמעלה, מה שבעצם אומר שהמשחקים מוצגים ביחס הנכון 16:9 במקום 16:10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל סרטים כדאי להתאמץ בשביל ה- 2408WFP מכיוון שהניגודיות של ה-T260 אינה טובה. לעומת ה-T260 ה-T260HD, שיש לו תג מחיר מוגזם, בעל אפשרות להצגת תמונה ביחס של 16:9 עבור קונסולת משחקים. ב-T260 יש אמנם אפשרות להתאמת יחס תמונה אבל מדובר ב-4:3

ה-2408WFP נותן מיפוי של 1:1 ומשחקים ב- לא יימתחו (רואים פסים שחורים בגודל של שורת המשימות למטה ולמעלה, מה שבעצם אומר שהמשחקים מוצגים ביחס הנכון 16:9 במקום 16:10).

אז אתה אומר בעצם אל תתקרב לסמסונג ולך על הדל למרות שהוא יקר ב 1000 ש"ח ופחות 1.5 אינץ' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה יש להשוות? פאנל איכותי S-PVA ב- לעומת פאנל פשוט TN. אם אתה מסוגל להרשות את ה- לעצמך הוא מומלץ מאוד.

יש לו גם ארגונומיה עשירה יותר לשינויי גבהים, מהמצויינות בשוק, כולל כניסות רבות וקורא כרטיסים. אתה לא משלם יותר כסף רק על הפאנל העדיף יותר. בזכות זוויות הצפייה הלא מוגבלות במישור האנכי תוכל בעת צפייה בסרטים להתרווח יותר על הספה או כורסא נמוכות. הוא לא ישחיר לך את התמונה מלמטה או למעלה וייתן קונטרסט מדהים בהרבה מה-T260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אהלן יש לי שאלה...

אני רוצה לקנות דווקא את הסמסונג..

אני לא מבין הכי גדול במסכים אבל המפרט הטכני של הdell הזה לא מתקרב בכלל לסמסונג ,לא?

לא עדיף יחס ניגודיות כמה שיותר גבוהה??

1:3000 dell

1:20000 בסמסונג

6ms ב dell

5ms בסמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...