260GTX VS RD4870 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

260GTX VS RD4870

EasyPooper

Recommended Posts

לא הבנתי...

זה תלוי למי.... אני אישית לא רואה ב "הרגשה" סיבה

הוא מתכוון שיש לך כרטיס מחברת , אז אתה יכול ללכת לישון בשקט.

באמת אחת החברות המדהימות לכרטיסי מסך, חבל שהם בדרך כלל יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל פעם שמוצר הופך ללהיט כמו במקרה של ה 4870 אתה תשמע על יותר מקרים של בעיות איתו, פשוט בגלל שיותר אנשים רכשו את המוצר.

זה לא אומר שאחוז המוצרים הפגומים הוא גבוה יותר מהממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון שיש לך כרטיס מחברת XFX, אז אתה יכול ללכת לישון בשקט.

באמת אחת החברות המדהימות לכרטיסי מסך, חבל שהם בדרך כלל יקרים.

לא נראה לי שהם יקרים ממש......אולי יש פה קאץ לא יודע...

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1240

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחת פותח נושא על בעיות של חום, זה רוב הנושאים

כי כולם היו רגילים למעלות נמוכות ועכשיו מופיעים מעלות גבוהות אז הם בהלם

אין שום בעיה עם הכרטיס במעלות גבוהות, עובדה שATI הוציאה אותו מהמפעל שלה, אז המעלות קצת גבוהות אבל זה בטוח

לדעתי כדי לשים נושא בסטיקי על החום של הכרטיסים האלה וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחת פותח נושא על בעיות של חום, זה רוב הנושאים

כי כולם היו רגילים למעלות נמוכות ועכשיו מופיעים מעלות גבוהות אז הם בהלם

אין שום בעיה עם הכרטיס במעלות גבוהות, עובדה שATI הוציאה אותו מהמפעל שלה, אז המעלות קצת גבוהות אבל זה בטוח

לדעתי כדי לשים נושא בסטיקי על החום של הכרטיסים האלה וזהו

מחזק^^^

כמו שאמרתי בעבר (טוב... רשמתי....)

מי שבאמת מפריעות לו הטמפ' שיישים אפטר מאקרט...

אין שום סיבה שבנאדם יקנה משהו שיכול לההרס סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הקטע זה שזה לא יהרס סתם חחח!

ATI מעבירים על הכרטיסים שלהם 1001 בדיקות לפני שמוצאים אותם(כמו כל חברה שמוציאה מוצר חדש) אז אין מה לדאוג.

אז הכרטיס יותר חם, אבל הוא מיועד לעבוד בחום כזה, זה החום הטבעי שלו, זה כמו שהחום הטבעי של 8800GT הוא לדוג' 50 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק HD4870

מהסיבה הפשוטה שאם כרגע משחדים מפתחות משחקים שיתאימו את המשחקים שלהם במיוחד לכרטיסים שלהם והם עדיין חלשים יחסית ל ATI

הכרטיס GTX260 לא יחזיק מעמד הרבה זמן...

אני מדבר מניסין מכיוון שהיה לי כרטיס 9600XT שהחזיק אצלי מעמד כמעט 5 שנים עם כל המשחקים החדשים שיצאו ב 1024X768 (היה לי מסך CRT בזמנו ^^)

כמו כן, הדריברים שלהם הרבה יותר יציבים לאורך זמן, בשביל המחשה, עד היום ATI תומכת בכרטיסי 9600 כאשר זנחה את GEFORCE4 מלפני יותר משנתיים.

בקיצור, כאחד שיש לו כבר כרטיס כזה אני לא צריך להסביר לך יותר מדי...

נ.ב - הכרטיס נמצא ב 50 מעלות עם מהירות מאורר על 25% אז זה ממש לא רלוונטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחתימה!

אחרי כל כך הרבה תלאות וניסיונות שהעלו חרס יצא לי בסוף משו מהתארד הזה... מישו ציטט אותי לחתימתו אבל עדיין תראו יש לי מחשב עם אותו מפרט בדיוק נימרץ רק עם 4870 של CONNECT3D ואין לי בעייה עם החום שלו ועד עכשיו לא ניתקלתי בשום בעייה איתו(אולי זה קצת מוקדם להגיד אני בקושי שבוע איתו) יש לפעמים קצת רעש אבל גם ככה לא שומעים אותו דרך של SENHAISER HD435... לי אישית אין שום דבר נגד הראדאון ונגד הג'יטיאקס...הבנתי מכל תשובותיכם (שעוד פעם הפכו לדיון סוחף עד כדי כך שלפעמים היה נידמה לי שבהודעה הבאה URIB יתחיל לריב מכות עם DJֹELECTRIK ואז יראה את זה סינדרום ויבוא לעזרת חברו למחנה אבל די-ג'יי הוא בחור חזק והוא לבד נילחם מול שניהם ובסוף הוא אמר יחי הראדאון! והניף את הדגל האדום מעל המחנה שלNVIDIA :lol:)

אז מה שהבנתי הוא שאם אין בררה אז אני נידפק?(תקנו אותי אם לא) אני יודע שXFX זה חתיכת חברה ולפוקס פיסי אין עוד GTXים אחרים ואני לא בטוח שהם יביאו לי את גירסאת הOC פשוט יש לי קצת את הגנים של אמא ואני יודע לעשות סקאנדלים ומה שכבר מראה הפרקטיקה שלי כסקנדליסט, בחנויות מחשבים לא אוהבים אותם וישר הולכים לקראתך... אז אם אין להם את הראדאון של GECUBE אני ארמוז שאני מוכן לקחת במקומו רק את גירסאת הOC של הGTX (כי כמו שהבנתי היא אף משתווה ל280 או שזה אורי ושאיפותיו? :-\) מקסימום או סקנדל או אני אוסיף כמה שמייקלים... אגב עכשיו בואו ללא דיסקוסיות מי יותר טוב ונשים בצד את כל תקוותינו הנעלות לענק הירוק ולדרדס האדום ותגידו עם היד על הלב האם GTX260OC של משתווה ל280? האם GECUBE חברה טובה? האם הGTX260 יוכל להספיק לאבא שלי ביצועים על המסך שלו (תראו כמה אני אוהב אותו אני עדיין חוסך כסף למסך ויש לי 17' ולו כבר 22 רחב ::))

לאורך זמן? כי הוא אמר (ואם אבא אומר אז בסוף יהיה כמו שאבא אמר אין מה לעשות עם זה...) שהוא לא הולך לשדרג את המחשב ושהוא מחכה בקוצר רוח לOPERATION FLASHPOINT וכשזה יצא הוא רוצה לשחק בו על מקסימום הגדרות... אז עם היד על הלב (לא עם היד של השכן אורי וסינדרום ודיג'יי אלקריק :nono:) במילה אחת( טוב נרחם עליכם במילה וחצי ::)) ללכת על הXFX GTX260 OC (אם הוא במלאי) או על הראדיאון של GECUBE או של HIS או אם אין ראדאונים וXXX של אז אין לי בררה אלא להחליף עם אבא מחשב? תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי לך ביקורות על הכרטיס הספציפי, למה אתה מתעקש לדעות אישיות, כדי שתוכל לכתוב סיפור ?

http://www.motherboards.org/reviews/hardware/1796_7.html

http://www.overclock3d.net/reviews.php?/gpu_displays/xfx_gtx_260_xxx_sli_performance/5

http://www.gamepyre.com/hardwared.html?aid=1003&p=7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...