Antec 300 - דעתי עליו - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Antec 300 - דעתי עליו

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתם רוצים להחליש? פשוט צריך לשים גומיות. או לשים דיסקיות(שייבות) מפלסטיק, בין הברגים למאוורר.

עריכה: עכשיו מצאתי השוואת קרור בין ה ANTEC 300 ל ANTEC 1200 המפלצתי:

http://metku.net/index.html?path=reviews/antec-300-1200/index_eng7

יוצא כי ה 300 מקרר טוב כמעט כמו ה 1200 אם לא יותר טוב בחלק מהרכיבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם רוצים להחליש? פשוט צריך לשים גומיות. או לשים דיסקיות(שייבות) מפלסטיק, בין הברגים למאוורר.

עריכה: עכשיו מצאתי השוואת קרור בין ה ANTEC 300 ל ANTEC 1200 המפלצתי:

http://metku.net/index.html?path=reviews/antec-300-1200/index_eng7

יוצא כי ה 300 מקרר טוב כמעט כמו ה 1200 אם לא יותר טוב בחלק מהרכיבים!

יותר מאווררים לא אומר יותר טוב.

סתם לדוגמה, ברוב המקרים, CM690 במצב של 5/6 מאווררים או הטמפסט של יציגו טמפרטורות עדיפות על ה 1200.

הסרקולציה בהם (וגם ב 300) פשוט מתוכננת טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את המארז הזה לא מזמן, אך המאוורר העליון לא כזה שקט כמו שרבים אומרים פה.. לא נגעתי עדיין בשום הגדרות, כיצד אני יכול להחליש את מהירות המאוורר??

אם הוא לא על LOW אין משהו שאתה יכול לשחק איתו יותר מדי, תוכל להפוך בין החיבורים במולקס ולהחליש את החשמל שהוא מקבל ואז לנסות לשים אותו על מדיום או HIGH ולראות אם יש תוצאה שטובה לך אבל לא היתי ממליץ להיתעסק עם החשמל.

אפשר גם לנסות לחפש בקר מאורר שמתאים למולקס. בכל מקרה אם העליון על LOW מטריד אותך יש לך הגדרות די רציניות לגבי שקט, דברים שתמיד מצריכים התערבות ויצירתיות אז המצב שלך בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי איכות הפח יש מדק הוא לא משהו מזהיר ובאמת הקשיחות של HEC טובה יותר.

לגבי המאוורר ה 140 שלמעלה באמת עושה מן זימזום כזה מציק עדיין עובד על פיתרון לזה והוא על HIGH אולי בגלל זה... כרגע הוא נשלט ע"י

לגבי החור בצד מומלץ לאטום אחרת כניסת אבק חופשית נוצרת משם וזה סתם הורס את כל האפקט של המסנני אבק.

והדבר שהכי ביאס אותי היה הגודל ממש ציפיתי לגדול יותר אבל זאת האמת התחושה שלי בגלל שתמיד היו לי רק FULL TOWER אז יכול להיות שיכולת השיפוט שלי קצת לוקה :)

בסה"כ מארז מצוין אהבתי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...