Antec 300 - דעתי עליו - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Antec 300 - דעתי עליו

xtract1

Recommended Posts

ובכן,קיבלתי את האנטק 300 שלי ואני שמח לשתף אותכם בדעותיי לגביו.

נתחיל מעניין העיצוב.

בסה"כ המארז נראה לא רע בכלל מקדימה כשמסתכלים עליו ישירות. משאר הכיוונים נראה סטנדרטי לחלוטין בסה"כ,מארז שחור קומפטקטי ונחמד.

מקדימה יש לו גריל/רשת שחורה שעשויה ממתכת,לכל אורכו שבהחלט תורמת למראה הנאה מקדימה. היא בהחלט נעימה למגע ומעבירה תחושה איכותית יחסית לעומת רשתות מקבילות שיצא לי לראות.

אני קצת מצטער שלא הוספתי מקדימה שני מאוררים על לדים כחולים כי זה היה יכול להיות מאוד אלגנטי,אבל אני לא חובב לדים. מי שכן חובב יכול להוסיף שניים כאלו ולשפר משמעותית את אפקט ה-Wow מהמארז.

שני חיבורי ה- ממקומים במקום אידיאלי לדעתי. בקידמת המארז בחלק העליון ביות (מעל לכונן ה-5.25 העליון) ומרוחקים מספיק זה מזה כדי לאפשר חיבור של שני Dokים למשל בקלות ובלי התנגשויות מיותרות.

איכות ונוחות הרכבה

האיכות הכללית של המארז טובה,ואפילו טובה מאוד. אל לנו לשכוח שמדובר במארז שבסה"כ עולה כ-300 ש"ח.

כמו שאמרתי,הרשת הקדמית מרגישה איכותית,המגע הכללי בהחלט משדר הרכבה טובה,יציבה וכך גם אפשר ללמוד ממשקלו הרב יחסית של המארז.

כפתור ההדלקה/כיבוי והריסטרט קצת איכזבו אותי בעניין האיכות,אני חייב לציין זאת. הן מרגישים יותר מדי "רופפים" אם ניתן לקרוא לזה כך.

היתי שמח לכפתורים יותר יציבים,שימשיכו את הקו הכללי של המארז שכאמור משדר איכות לא נמוכה כלל.

מבחינה איכות פנימית,הכל די סטנדרטי סה"כ לטוב ולרע ואין לי דברים מיוחדים לציין.

נוחות ההרכבה קצת בעיתית פה. זה מארז Midi ATX והוא לא אמור להיות גדול או מרוח במיוחד,אבל להרכיב בו חלקים זה לא תענוג גדול.

לאלו מכם שהחנות מרכיבה להם (ואני מניח שזה לרובם) זה לא אמור לשנות משהו. במחשבה שנייה גם לאלו המרכיבים לבד זה לא אמור לשנות משהו ועדיין היתי ממליץ עליו לאנשים שרוצים מארז מקורר,איכותי וקטן בתקציב נמוך.

ראוי לציין שהוא צפוף יחסית. לי יש בתוכו 9600GT XT OC והוא ממלא אותו יפה יחסית. נכון שלא עד הסוף אבל הוא גם לא נראה כ.מסך קטן בתוכו.

בסה"כ אפשר לעשות סידור כבלים יפה,אפשר להכניס בקלות 4850 ולא לדאוג יותר מדי. לי אישית יש פריזר 7 פרו בפנים ואין בעיות מיוחדות.

אני מניח שעם 4850 וקירור גדול זה כבר יראה הרבה הרבה יותר צפוף.

יכולות קירור/איורור ושקט

ובכן,עד כמה שידוע לי זה נושא שמעניין רבים וזו הסיבה העיקרית אולי שהמארז מושך כ"כ הרבה עיניים לכיוונו.

ובכן,אני שמח לבשר שזה לא לחינם. המארז מגיע עם מאורר 120mm מאחורה ו-140mm (עם אופציה לשינוי מהירות המאורר כמובן) למעלה.

אני הוספתי כאמור עוד שני מאוררי 120mm בחלקו הקדימי. המארז באופן כללי בהחלט שקט. אני לא מדבר על רמה של P182 חס וחלילה ובהחלט ניתן לשמוע את המאוררים,אבל ברגע שמתרחקים 1/1.5 מטר מהמארז זה נעלם כמעט לחלוטין (הכל תלוי ברגישות שלכם).

בסה"כ הטמפ' מעולות (ה-HD ב-22 מעלות! והכ.מסך ב-32!),המארז שקט יחסית ובהחלט עומד בציפיות שנבנו לו בתחום הזה.

סיכום

אני בהחלט שמח שהחלטתי ללכת על המארז הזה.

הוא לא גדול,הוא לא מרווח יותר מדי אבל זה לא אמור להפריע לאנשים עם חומרה סטנדרטית ואפילו יותר (כמובן ללא ענקיים כמו 4870 וכו').

הוא קריר מאוד,שקט באופן יחסי ובסה"כ תמורה מדהימה למחיר שלו.

בשורה התחתונה - לא צריכים מארז שקט באופן יוצא דופן? אין לכם יותר מדי כסף ? אין לכם ענקיים? זה המארז בישבילכם.

כל שאלה עליו - זה המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמונות לצערי זה כבר בעיתי קצת. שכחתי לצלם לפני שחיברתי אותו לחשמל ועקב ריבוי מכשירי חשמל אצלי בחדר זה בעיתי לפרק הכל ולהחזיר.

אולי בערב אני אוסיף.

אכן,שהמאוררים על low ממש קשה לשמוע. מה שמרעיש לי כרגע זה הפריזר 7 פרו שקצת התאכזבתי ממנו בנושא השקט אבל אין עדיף עליו במחיר ככה שהוא עדיין נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את אותו הדבר עם ACF7P ואנטק 300

בסופו של דבר הבנתי מה הייתה הבעיה, ה 140 למעלה היה על מדיום וגנב ל פריזר אויר והוא העלה סל"ד הורדתי אותו ל LOW

ביום הבא כאשר הוספתי עוד 120 על הדלת הפריזר שטק לחלוטין, כנראה לא הגיע אליו מספיק אויר והוא העלה סלד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תראה מה שרשמתי לך בפוסט הבא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=358067.new#new

בכל מקרה אני אשלח לך את הסקייפ והמסנג'ר שלי בפרטי, כרגע אני אצל ההורים, בערב אני אהיה ליד המחשב שלי, נשווה כמה דברים ונקווה שאני אצליח לעזור עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, יכול יהיות שזה גורם לפריזר לעלות את הסל"ד. תבדוק אפשרות של החלפת היטסינק לצ'יפ של הלוח אם הרעש באמת מפריע לך או שהטמפ' גבוהה.

אבל אני לא בטוח כמה השינוי יהיה גדול אם תרכיב את הפריזר כמו שהוא צריך ליהיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני עברתי את מגבלת ה"פ מסתבר אז אני אענה פה...

אני הרכבתי את המערכת שלי לבד

הקטע עם הפריזר יכול להיפתר די בקלות עם מסורית/דרמל או נגית אם אתה כמוני פשוט עם עיקום הסנפיר התחתון של ה פריזר ואז הוא מתיישב על הכייפאק, כמו שהוא מותקן אצלך הוא הרבה פחות אפקטיבי ומייצר רעש!

הפסק, אם תשים לב, הספק יושב כ ס"מ- ס"מ וחצי מעל הרצפה באמצעות מסילות, תאמין לי שזה מספיק לו כדי לינוק אוויר במיוחד עם ה 120 שיושב פחות מ 30 ס"מ מולו וזורק אוויר ישירות עליו, תהפוך את הספק, תהפוך את הפריזר ותראה איך המחשב שלך נהיה שקט יותר וקריר יותר :jump:

עריכה - בדקתי מה המפרט שלך ושמתי לב למשהו, הרכבתי לחבר מחשב עם לוח כמו שלך ועם פריזר והכל נכנס בובה, נכון יש מגע קטן של הצ'יפסט עם הפריזר אבל לחיצה קטנה הוא נכנס למקום כמו שצריך רק שהסנפיר התחתון קיבל זווית של כמה מעלות, לא ביג דיל בכלל והמחשב שלו קריר ושקט עם מארז הרבה יותר גרוע משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD 22

GPU 32

אתה רציני?

מה סידור המאווררים אצלך במארז?

אתה מתפלא כי זה גבוה או נמוך?

ולגבי הפריזר - אני מעדיף לא להתעסק. זה לא רעש מוגזם או משהו כזה,וכנ"ל לגבי הספק (שהוא יותר שקט ממה שחשבת אפילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...