Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הסוף משתנה, אני לא הכנסתי את הווירוס והשמדתי את המחשב שרצה להביא לי אותו (הנשיא איתן) ואחרי שהקרבתי את עצמי חזרתי לחיים וכך גם הבחורה והיה המשך למשחק שהיינו צריכים להשמיד את הבסיס של אנקלייב (ניראה שקראו להם ככה זה היה לפני הרבה זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזאל חזרת לחיים? אחרי שיצאתי מ Rock Clave הכל התפוצץ.. זה אומר שהשמדתי את הנשיא, נכון?

אז אח"כ הלכתי ולא הכנסתי את הוירוס והקרבתי את עצמי, מתתי, היה את הסירטון הישן הזה ואז הגיעו הקרדיטים, שלמען האמת פשוט יצאתי מהם.. אולי אח"כ אתה חוזר לחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

התקנתי את GAME OF THE YEAR EDITION בשביל לשחק בהרחבות. כשאני מתקין את הדיסק הראשון ללא הרחבות המשחק עובד, כשאני מתקין את הדיסק השני שמכיל את ההרחבות המשחק קורס (עולה עד שניה לפני התפריט הראשי של המשחק, שומע את המוזיקה של תפריט אבל לא רואים אותו והמשחק קורס). ניסיתי להתקין בדסקים שונים (C ו D) ללא הועיל. אני על 7 אולטימייט 64 ביט מעודכנת לחלוטין מבחינת עידכונים ודרייברים.

נסיתי ב LAUNCHER לבטל את כל ההרחבות וגם כשכולם מבוטלות המשחק לא עולה/קורס, ככה שזו לא הרחבה ספציפית שגורמת לבעייה.

יש למשיהו רעיון מה עוד אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

סיימתי את המשימה הראשית ואני רוצה להמשיך את המשימות הצדדיות ואת ההרחבות שהתקנתי אבל נתקלתי בבעיה. אחרי שסיימתי את העלילה הראשית וצפיתי בסירטוני הסיום אני מתעורר "שבועיים אחרי" בחדר עם רפואי, איזשהו בחור זקן והעוזר שלי אבל ללא יכולת לזוז מהמקום. מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שיחקתי בהרחבות

אבל זה נשמע כאילו אתה צריך או לדבר אן מישהו או לעשות אינטאקציה עם חפץ כלשהוא

אם לא אז אתה יכול לקרוא walkthrough רק על החלק הזה ולראות מה עושים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין דרך לעשות כלום, הדמות לא יכולה לזוז ולא קיימת אופציית דיבור. קראת את המידע פה:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_walkthrough

כתוב:

Note: Unless you have the add-on Broken Steel installed, the game ends immediately after the completion of this quest. With Broken Steel however, you wake up two weeks later in the Citadel.

מכיוון שאכן ההרחבה הזו (וכל השאר) מתוקנות אצלי, אני אכן מתעורר ב CITADEL אבל כמו שציינתי, ללא יכולת לזוז או לעשות כל דבר שהוא (אפילו לא להיכנס ל PIP BOY).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה מחדש ניסיתי - לא עובד. העלית שמירה מוקדמת יותר ועשיתי את הסיום 3-4 פעמים (כל פעם עם החלטה שונה), בסוף תמיד אני מתעורר "שבועיים אחרי" ללא יכולת לזוז או לבצע איזושהי פעולה.

מישהו עדיין משחק במשחק? אני רוצה לשלוח לו את השמירה ושהוא יבדוק אם גם אצלו זה קורה.

מסתבר שאני לא היחיד שנתקל בבעייה:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/fallout3/show_msgs.php?topic_id=m-1-49401790&pid=918428

מצויין שם להשתמש בפאטץ' 1.5 - אני אנסה ואדווח.

טוב, ניסיתי את 1.5, את 1.6 ואת 1.7 - כל אחד מהם גורם למשחק לקרוס עוד לפני אפילו שהוא עולה. יש לי את גירסת GOY, כנראה ששם כבר יש את כל הפאטצ'ים מיושמים כבר ולכן התקנה חוזרת של אחד מהם גורמת לבעייה. כנראה שלא אצליח לשחק בהרחבות אלא אם כן למישהו יש פתרון נוסף או שמישהו יהיה מוכן לקבל ממנו את השמירה ולעבור בשבילי את הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לשלוח לך את השמירה שלי ושתעבור את הקטע הזה בשבילי אם תסכים בגלל שכל שמירה היא אינדיוידואלית (ההחלטות שעשית והמשימות שכבר סיימת וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תודה על ההצעה, אם אין פה אף אחד שיוכל לעבור לי את השלב או אם לא אמצא פתרון נדבר שוב - אני מעדיף לשחק עם השמירה שלי ולהישאר עם כל ההחלטות שעשיתי וכל הציוד שמצאתי וכל המשימות שסיימתי וכו :xyxthumbs:

כנראה שוז בעייה די נפוצה, אני מוצא לא מעט אנשים שנתקלו בזה, עדיין לא מצאתי פתרון:

http://www.facepunch.com/showthread.php?t=772332

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...