Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אין הרבה באגים, אבל אלו שיש הם קטלניים, מזל שהם יחסית נדירים. יש באג שדפק לי איזור מסוים במפה, אם אני מגיע אליו המשחק קורס מידית. הקטע הוא שהייתי באיזור והרגתי אנשים, הלכתי ממנו ואם אני מנסה לחזור המשחק קורס. מזל שלא היה שום קוסט של העלילה הראשית להגיע לאיזור אחרת הייתי צריך להתחיל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בשום באג רציני למעט קריסה אקראית כשמנסים להפעיל את המשחק. הבנתי שזה באג ידוע שיצא לו כבר תיקון.

ממש לא רציני כי האיתחול לוקח כמה שניות.

##אני רואה שהוא רושם לי בצד NT ##

טעות בזיהוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אשמח לעזרה בשלב די ראשוני של המשחק.

הגעתי למגטרון, קיבלתי מידע לגבי איפה אבא שלי, אבל כשאני מנסה להגיע לשם, הכל חסום ע"י הריסות. הלכתי לכל האורך והכל חסום.

יש עצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל טיפים או מידע תבדקו את הWIKI הזה. :xyxthumbs:

http://fallout.wikia.com/wiki/Portal:Fallout_3

להיכנס לGNR לא אמור להיות מסובך ממה שאני מבין (עוד לא הייתי שם, אני עסוק בSIDE QUESTS).

והנה GUIDE נחמד מאוד.

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=101944

וגם BUILD יעיל למי שמעונין.

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=899567&st=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למגטרון, קיבלתי מידע לגבי איפה אבא שלי, אבל כשאני מנסה להגיע לשם, הכל חסום ע"י הריסות. הלכתי לכל האורך והכל חסום.

יש עצה?

המקום חסום על ידי הריסות ולכן אי אפשר להגיע אליו ישירות ברגל. כדי להגיע לשם אתה צריך לעבור מתחת לאדמה, אתה נכנס לתחנת רכבת תחתית במקום מסויים (לא זוכר איפה, אבל לא יהיה לך בעיה לגלות) ויוצא בקצה השני ליד המקום שאתה אמור להגיע אליו.

זה ככה בעוד כמה מקומות במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עצה?

חפש את האנשים שיורים בסופר מוטנטים באיזור, הם יובילו אותך להמשך.

*הייתי צובע, אבל משום מה אף סקריפט לא רץ על FF.

מה שכתבתי זה מה שעושים אחרי מה שכתבו לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא שמתי לב לבאגים במשחק... לא מיוחדים בכל מקרה, רק כמה גליצ'י פיזיקה שמוכרים למנוע הזה

יצא לי איזה 3 פעמים שהמשחק קרס, אבל אני שומר כל רגע כמעט אז בקטנה

מישהו כבר סיים את העלילה? הגעתי לחלק שאני מוצא את אבא שלי ואנחנו הולכים לדוקטור לי, והחלטתי להתחיל מחדש בתור מומחה MELEE וSPEECH, לגוון קצת

אני רחוק מהסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא שמתי לב לבאגים במשחק... לא מיוחדים בכל מקרה, רק כמה גליצ'י פיזיקה שמוכרים למנוע הזה

מישהו כבר סיים את העלילה? הגעתי לחלק שאני מוצא את אבא שלי ואנחנו הולכים לדוקטור לי, והחלטתי להתחיל מחדש בתור מומחה MELEE וSPEECH, לגוון קצת

אני רחוק מהסוף?

אני מקווה שכולכם מכירים את F5 ו F9 חברים מאוד טובים של כל שחקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רחוק מהסוף?

יש לך עוד די הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי שאלה קצת מצחיקה,

על מה מדובר בכלל במשחק?? הוא מהנה והכל ונראה אחרי התקפה אטומית אדירה, אבל על מה מדובר בכלל?

מי הפציץ את מי? למה רוב הנשקים באים מסין?

(אגב מישהו הגיע ללווין שאפשר להפיל פצצות אטום קטנות מהשמיים? איזה מצחיק זה, אבל לא מצאתי לזה מטרה אמיתית כלשהי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...