Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

צודק מאה אחוז .. משחק זוועתי מחקתי אחרי כמה שעות בלתי אפשר לשחק קשה בטירוף ואין כמעט שום תחמושת ..

זה שאתה נוב לא אומר שהמשחק קשה, יש לי כל כך הרבה כדורים וכסף שאני לא יודע מה לעשות איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה באמת אין הרבה תחמושת אבל אחרי שאתה מוצא את המקומות הנכונים או בוחר ב-PERK שמביא הרבה תחמושת, אתה מסודר. אני אחרי כמה עשרות שעות של משחק ויש לי בערך 2400 כדורים ל-LASER PISTOL, בערך 300 כדורים ל-SHOTGUN וכמה מאות כדורי 10MM. דרך אגב, חלק מהתחמושת נתתי לשותף שלי...

למה? היו לי 2 שותפים (הזומבי והסופר מוטנט) וחוץ משיריון שהזומבי לבש הם לא השתמשו לא בנשקים ששמתי אצלהם ולא בתחמושת. ד"א - התחמושת שלהם אף פעם לא נגמרת - מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר

מה שהוא רוצה זה שיריון מיוחד (http://fallout.wikia.com/wiki/T-51b_Power_Armor)

אתה יכול לשכנע/לגנוב 3 מהמטרות בלי ממש להרוג אותם (כל מה ש CROWLY רוצה זה המפתחות שלהם) אבל את TENPENY אתה חייב להרוג בשביל לסיים את הקווסט

אז אתה יכול או להביא ל CROWLY את המפתחות (והוא ילך להשיג לעצמו את השיריון) או ללכת בעצמך לקחת את השיריון (פעולה זו גם תגמור לך את הקווסט)

אני לקחתי את השיריון, הוא עולה על ה POWER ARMOR האחרים במשחק, והמינוס היחיד שאפשר לתקן אותו רק אצל מוכרים. אבל עם אתה משדרג את סוחרי הקרוונים (דרך הבחור בעירה עם מלכת הנמלים ואיש הרובוטים ) 500+200 הם מגיעים ל84% תיקון ואז אין בעיה לשמור על השיריון ברמת תיקון שמשאירה את הנתונים שלו עליוניים

ספוילר

מה שהוא רוצה זה שיריון מיוחד (http://fallout.wikia.com/wiki/T-51b_Power_Armor)

אתה יכול לשכנע/לגנוב 3 מהמטרות בלי ממש להרוג אותם (כל מה ש CROWLY רוצה זה המפתחות שלהם) אבל את TENPENY אתה חייב להרוג בשביל לסיים את הקווסט

אז אתה יכול או להביא ל CROWLY את המפתחות (והוא ילך להשיג לעצמו את השיריון) או ללכת בעצמך לקחת את השיריון (פעולה זו גם תגמור לך את הקווסט)

אני לקחתי את השיריון, הוא עולה על ה POWER ARMOR האחרים במשחק, והמינוס היחיד שאפשר לתקן אותו רק אצל מוכרים. אבל עם אתה משדרג את סוחרי הקרוונים (דרך הבחור בעירה עם מלכת הנמלים ואיש הרובוטים ) 500+200 הם מגיעים ל84% תיקון ואז אין בעיה לשמור על השיריון ברמת תיקון שמשאירה את הנתונים שלו עליוניים

השאלה היא איך נכנסים לקחת את השיריון כי אני לא מוצא את הדלת שהמפתחות פותחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איך נכנסים לקחת את השיריון כי אני לא מוצא את הדלת שהמפתחות פותחים...

ספוילר

המקום זה Fort Constantine, כשתגיע לשם. ממש בכניסה יש בית קטן (סוג של ביקתה של ש.ג.) כנס לבקתה ושם תמצא דלת שאחד המפתחות פותח אתה יורד פותח עוד דלת עם עוד אחד המפתחות וחוזר חלילה (3 מפתחות) את המפתח לדלת הרביעית תמצא על גופה שזרוקה שם (הבחורה ), פתח אותה זהו. אז אתה מוריד איזה מגן ותתחדש יש לך שיריון. אין ממש איפה להתבלבל ברגע שתפתח את הדלת הראשונה שמובילה למרתף, לינארי לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? היו לי 2 שותפים (הזומבי והסופר מוטנט) וחוץ משיריון שהזומבי לבש הם לא השתמשו לא בנשקים ששמתי אצלהם ולא בתחמושת. ד"א - התחמושת שלהם אף פעם לא נגמרת - מושלם.

תלוי איזה שותף זה. למשל JERICHO (הפושע שגר במגאטון ומצטרף אליך רק אם אתה רשע) יודע להשתמש בכל ושריון שאתה נותן לו. אצלי הוא לובש POWER ARMOR מלא, ויודע להשתמש במשגרי טילים, להביורים ומה לא (בפעם הראשונה נתתי לו לסחוב לי את הניוקים ומשגר הטילים כדי להוריד ממני משקל ולא חשבתי שהוא ישתמש בהם, ופתאום בקרב הראשון ראיתי שהוא משגר טילים גרעינים לכל כיוון :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הGHOUL לבוש בENCLAVE POWER ARMOR אבל הוא מסרב להשתמש בנשקים שאני נותן לו, מה גם, שהFOLLOWERS יכולים להיות ממש מפגרים!

הייתי בEVERGREEN MILLS והדפוק הזה פתח את הכלוב עם הSM BEHEMOTH ואז הוא הרג אותו והייתי צריך לעשות LOAD ולהגיד לו לא לזוז ולעשות הכל לבד -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה שותפים אתם מדברים? איך משיגים שותפים?

אני כבר בRIVET CITY ויש לי את השלב של למצוא את הפרוייקט PURITY משהו כזה.

אני ברמה 19 והבנתי ש20 זה האחרון??

האם נשאר לי הרבה לסוף המשחק? כי פשוט חרשתי על משימות צדדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה שותפים אתם מדברים? איך משיגים שותפים?

אני כבר בRIVET CITY ויש לי את השלב של למצוא את הפרוייקט PURITY משהו כזה.

אני ברמה 19 והבנתי ש20 זה האחרון??

האם נשאר לי הרבה לסוף המשחק? כי פשוט חרשתי על משימות צדדיות.

יש הרבה שותפים במשחק, הם לא תלויים ברמה שלך, אתה פשוט פוגש אותם במקומות שונים.

העניין הוא שהם יצטרפו אליך לפי ה KARMA שלך, יש כאלה שיצטרפו רק אם אתה רשע, ויש כאלה שיצטרפו רק אם אתה לא רשע.

למשל במגאטון, העיר הראשונה, יש את JERICHO שיצטרף אליך אם אתה רשע (ואם תשלם לו 1000CAPS בשביל ציוד).

יש עוד הרבה אחרים, צריך פשוט לדעת איפה למצוא אותם.

למשל במצודה של "אחוות הפלדה" יש פלדינית שמצטרפת אליך אם אתה טוב, יש את המוטנט החכם שמצטרף אליך במשימה להשגת ה GECK אחרי שאתה בורח מה ENCLAVE, יש את הכלב שאתה יכול למצוא ב JUNKYARD ויש בחורה שמצטרפת אליך במשימה במוזיאון, אבל היא רק איתך עד סוף המשימה (למרות שאתה יכול פשוט לצרף אותה ואף פעם לא לסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאמממ אני לא יכול להכלית.... ליהיות טוב או רע....עכשיו אני בנורמל וכמו שאני רואה זה לא ממש משתלם כי צריך לעשות הכל לבד :-[ אגב על איזה GHUL דיברתם שאפשר לצרף אותו לצוות שלכם? על הברמן של מוריארטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...