Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לא הצטרכתי אפילו פעם אחת להילחם בנשק ידני, ואף פעם לא חסר לי כדורים - להיפך, יש לי מאות ואלפים לפעמים מכל סוג. או שאנשים מרססים בלי לכוון כמו ב FPS או שלא פותחים על ארון וכוננית ששם יש את רב הכדורים, אחרת אני לא מבין איך מגיעים למצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון מצב התחמושת שלי השתפר. אני די אוגר ציוד שאני מוצא ולא מוכר אותו עדיין (כנראה אובססיה בגלל חוסר שימוש בספוילרים). המשחק FPS האחרון ששיחקתי לפני fallout3 היה battlefields 2 בזמן שהוא יצא וגם לא שיחקתי בו הרבה זמן. אפשר להגיד שאני די newbie בFPS אבל הביצועים שלי די סבירים בעיקר במשחק עם vats שדומה למקור.

עדיין גיליתי שהminigun כרגע לא מספיק מדויק בשבילי אבל ה SM עושים לי חיים קשים איתו בעיקר אם אין לי מחסה . גם הrocket luncher שיש לכמה ממש מפחיד (כבר הפכו אותי לפיצה פעם או פעמיים). עדיין מטווח קרוב יחסית הminigun די קטלני אבל אני לרוב מעדיף AR כלשהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק ההרגשה שלי בגלל זה אני לא משחק, הגעתי למצב שאין לי תחמושת אני מפרק עליהם מחסניות. נשאר לי האקדח קפצונים הזה שהוא לא עוזר לי ממש...

מה עושים במצב כזה ? יש טיפים ? משהו שאני לא יודע אני בתחילת המשחק שאני מגיע לביצפר כזה נראה לי

זה רק בהתחלה ככה, מה שאני אמרתי היה אחרי 3-4 שעות של משחק. מצב התחמושת משפתר פלאים אחרי 7-10 שעות מתחילת המשחק.

בסוף המשחק היה לי 2000 5MM ומעל 500 5.56.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון מצב התחמושת שלי השתפר. אני די אוגר ציוד שאני מוצא ולא מוכר אותו עדיין (כנראה אובססיה בגלל חוסר שימוש בספוילרים). המשחק FPS האחרון ששיחקתי לפני fallout3 היה battlefields 2 בזמן שהוא יצא וגם לא שיחקתי בו הרבה זמן. אפשר להגיד שאני די newbie בFPS אבל הביצועים שלי די סבירים בעיקר במשחק עם vats שדומה למקור.

עדיין גיליתי שהminigun כרגע לא מספיק מדויק בשבילי אבל ה SM עושים לי חיים קשים איתו בעיקר אם אין לי מחסה . גם הrocket luncher שיש לכמה ממש מפחיד (כבר הפכו אותי לפיצה פעם או פעמיים). עדיין מטווח קרוב יחסית הminigun די קטלני אבל אני לרוב מעדיף AR כלשהוא.

ה MINIGUN דיי חלש לטעמי, אני בדרך כלל מחכה להמון SM שיגיעו ואז אני עושה להם ניוקיון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בנוגע לקווסט שקשור ללוסי:

אני מדבר על הקווסט BLOOD TIES - שכנעתי את איאן לחזור אל AREFU ולאחר מכן שכנעתי את וואנס להפסיק את ההתקפות על AREFU והכל אמור היה להסתדר לטובה כאשר אני חוזר אל AREFU. הבעיה היא שכאשר אני חוזר לשם, אני מגלה תמיד ש-RAIDERS או חיות מתקיפים את העיר ואנשי העיר הופכים לעוינים כלפיי ללא כל סיבה (כנראה שמי שמתקיף אותם הורג את אחד מאנשי העיר וגורם להם לצאת כנגדי)... בדקתי את הנושא בפורומים הרשמיים של המשחק והרבה אנשים מדווחים על הבאג הזה (חשוב לציין שלא הרגתי אף אחד מ"המשפחה" כולל השומר בכניסה) אך עדיין לא מצאתי פתרון לכך. האם מישהו נתקל בכך?

למי שמתעניין בפתרון לבאג הנ"ל:

הלכתי לדבר שוב עם וואנס מ"המשפחה" ולאחר מכן חזרתי ל-AREFU אך הפעם הלכתי ברגל ממרחק די רב - ככל הנראה אכן מתקיפים את אנשי העיר באותו רגע שעושים FAST TRAVEL ישירות לשם וברגע שמישהו מבני העיר מת, הקווסט נכשל. כשהגעתי ברגל אחרי הליכה ארוכה, נתקלתי בריידרים שהתקיפו את העיר, חיסלתי אותם והבעיה נפתרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה MINIGUN דיי חלש לטעמי, אני בדרך כלל מחכה להמון SM שיגיעו ואז אני עושה להם ניוקיון :)

עכשיו אני עושה משימה בnational archive ודי נגמרו לי הכדורים לAR שלי אז אני כרגע משתמש בminigun שיש לי 800 כדורים בשבילו והוא עובד לא רע. אולי באיזה שהיא נקודה אני אתחיל דמות חדשה ואשתמש בstrategy guides כדי לבנות build יותר אפקטיבי כרגע אני די בוחר skills וperks ב"אקראי". בגלל שאני סוחב כמות גדולה של אני לא חושב שאני יכול להוסיף לזה גם mini nuke luncher אולי אם באיזה שהיא נקודה אני אקבל fussion grenades (כמו במשחק הקודם) זה יהיה יותר אידאלי. אתמול גם גיליתי שהcombat shotgun ממש טוב נגד ה SMs ממש פירקתי אותם איתו.

אגב אם מישהו פותח קבוצת גמילה מfallout 3 תרשמו אותי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה, לאחר ההתקנה של הדרייבר החדש של ATI יש לי האתה משמעותית בקצב הפריימים, ארטיפקטים והתרסקויות.

חבל כי בשאר המשחקים שלי יש שיפור ניקר (2K9 , SPIDERMAN WOS,COD W@W)

מישהו גם נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=358047.msg3238038#msg3238038 date=1227043528]

חרא של משחק הרבה דיבורים כוסומו...

ביקורת בונה מדהימה.

אני נהנה להיות PURE EVIL' date=' לאן שאני לא הולך, אני מרוקן את הערים, מרוויח הרבה ניסיון ונהנה הרבה יותר מלהתחיל להתרוצץ בשביל קווסטים. [אולי לא הכי חכם, אבל זה ממש כיף']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...