שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder

torrentspy

Recommended Posts

זה בסדר ידידי, לא קרה כלום. אתה אולי זלזלת בי בגלל הניסוח שלי, אבל היית צריך להסתכל על התוכן קצת יותר בעניין.

אני חושב שהת'ראד הזה זה ת'ראד טוב לדוגמא מתי שכל פעם אנשים ישאלו על עכבר, אני חושב שזה מכסה את רוב הנושא מרוב הכיוונים.

נכנס אלי למועדפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב רגע רגע HOLD IT, אני רוצה להתווכח עוד קצת...

אם אני משחק על 400DPI ובמשחק אני מעלה את הרגישות פי 4 נגיד, אז הצעדים של העכבר יהיו גדולים פי 4. יענו העכבר ידלג על 3 פיקסלים במסך.

אם אני עם עכבר של 1600DPI, אני לא צריך להעלות רגישות בשום מקום וככה העכבר לא מדלג על שום פיקסל.

יש רק סוג אחד של אנשים שה DPI לא יפריע להם - אלה שמשחקים על רגישות נמוכה מאוד, מספיק בשביל לשחק על 400DPI ובלי להעלות רגישות במשחק עצמו. מה גם שהחיישני לייזר דפוקים בעיקר בקטע שהם לא מסוגלים לקלוט את המשטח כמו שצריך כשמזיזים את העכבר ממש מהר. זה רלוונטי בעיקר למי שמשחק על רגישות נמוכה וצריך לעשות תנועות גדולות ומהירות עם היד (זה למה אפילו לא נתקלתי בתופעה).

לצורך העניין, אני אוהב לשחק ברגישויות גבוהות (ובאותה נשימה מרחם על מי שלא)... אז מה, "מקצועיים" לא משחקים ברגישות גבוהה ?

(במידה ואכן מקצועיים עלק, משחקים ברגישות נמוכה - כל המגילות שלכם אפילו לא שוות קריאה, מר. R9nald0 "המקצוען" שיודע הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE אני יסביר לך את זה בקצרה -

הרגישות הכי גבוהה שגיימר מקצועי ישתמש בה עדיין תהיה מספיק "נמוכה" בשביל שחיישני הלייזר יצליחו לדפוק סקיפים ושאר תופעות מציקות. בכלל, אין שום קשר לרגישות במשחק או לכמות ה-DPI אלא אך ורק למהירות שבה אתה מזיז את העכבר על המשטח, והמהירות הזאת היא מהירות שאתה תגיע אליה גם עם הרגישות הכי גבוהה, פשוט לעיתים קרובות פחות מאשר עם רגישות נמוכה.

חוץ מזה, בשורה התחתונה עכברי לייזר הם עכברים שמגבילים אותך לרגישות גבוהה בלבד אם כבר, וגם עם הרגישות הזאת יש בעיות, אבל כפי שאמרתי הם קורות לעיתים רחוקות יותר. גיימרים מקצועיים לא יתפשרו על הדברים האלה. מה גם שאתה יכול לשחק על רגישות גבוהה עם העכברים שציינתי בצורה הרבה יותר טובה, ובלי שהם יגבילו אותך רק לרגישות הזאת.

ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על היתרון שיש למייקרוסופטים הישנים על עכברי הלייזר כיום בתחום העיצוב, אלא מבחינת ביצועי חיישן נטו. כמובן שגם העיצוב נותן בוסט גדול מאוד ליכולת שלך במשחק, הוא קריטי יותר מהחיישן אם כי ברגע שהחיישן ממש גרוע ( כלומר לייזר ) העיצוב הופך להיות לא רלוונטי, זה למה צריך שגם העיצוב וגם החיישן יהיו טובים מספיק. ל-IE3.0 ודומיו, יש יתרון עצום בגלל העיצוב שלהם, אבל מבחינת ביצועי החיישן ברור שכבר נוצרו עכברים טובים יותר, אף אחד מהם לא משתמש בחיישן לייזר, אגב, וגם ביצועי החיישן של המייקרוסופטים הם מספיק טובים בשביל כל , כך שזה לא ממש משנה אם ל-DA יש בתיאוריה חיישן טוב יותר כי בפועל אתה לא תרגיש את זה.

חוץ מזה, גם אם היית משחק על הרגישות הכי גבוהה שאפשר ולא מרגיש את זה בכלל, זה לא מפגר קצת לקנות עכבר שאתה יודע שהוא פחות טוב, ביותר כסף?

פשוט אין שום סיבה לקנות היום עכברי כל עוד קיימים עכברים כמו ה-Intelli/WMO/MX518/DA, שעולים עליהם הן באיכות החיישן והן מבחינת העיצוב ( לפחות לגבי ה-INTELLI/WMO/DA ), אני לא אומר שעכברי הם עכברים גרועים כשלעצמם, אבל הם כן הופכים ללא-כדאיים בעליל כשמשווים אותם לאלטרנטיבות, שטובות מהם בכל אספקט אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני משחק על 400DPI ובמשחק אני מעלה את הרגישות פי 4 נגיד, אז הצעדים של העכבר יהיו גדולים פי 4. יענו העכבר ידלג על 3 פיקסלים במסך.

אם אני עם עכבר של 1600DPI, אני לא צריך להעלות רגישות בשום מקום וככה העכבר לא מדלג על שום פיקסל.

בוא רגע נתמקד בעניין הנ"ל, בבקשה ממך. דילוג פיקסלים לא עובר על סדר היום של גיימר אמיתי. כרגע ערכתי בדיקות על העכבר שלי ולהלן המסקנות:

קודם כל בדריבר של אני יכול לשלוט בין היתר על :

1. מהירות סמן של windows (מה שאתה משתמש)

2. האצת סמן (מה שאני מקווה מאוד שאתה לא משתמש)

3. Master Sensitivity (x/y של ה-CH כאשר המקסימום הוא בעצם המהירות הדיפולטיבית ל-DPI הנבחר.

4. DPI 400/800/1600/2000

5. Polling rate 125/500/1000hz (לא רלוונטי כרגע ואגב הטוויק שדיברת עליו משפיע על כל יציאות ה- ועלול לגרום בעיות)

עכשיו, אם אני שם אותו על 400dpi זה איטי מידי, אני חייב להעלות את מהירות הסמן (1), וכתוצאה מכך הסמן מדלג על פיקסלים בתזוזה.

ככל שאני מעלה את מהירות הסמן כך הוא מדלג על יותר פיקסלים. 400dpi פסול מראש חביבי.

נעבור ל-800dpi, מהירות סמן דיפולטיבית של עדיין לא מספיקה לי, איטי מידי חייב להרים מהירות סמן... מה קורה? נכון - מדלג פיקסלים.

אומנם מדלג פחות פיקסלים \ או בתדירות נמוכה יותר מאחר וה-dpi גבוה יותר, לכן אין צורך להעלות מהירות סמן יותר מדי. אבל עדיין אני צריך להעלות ומה לעשות יש דילוגי פיקסלים - אני רואה ומרגיש.

עברנו ל-1600dpi... או... הרבה יותר טוב, אני יכול להשאיר את מהירות הסמן (1) על ברירת מחדל ולהוריד קצת רגישות (3). אין דילוג פיקסלים.

חזרנו ל-2000dpi, רגיש מדי... נוריד עוד קצת את את הרגישות (3), הופה בדיוק ככה, קצת יותר לציר Y וזהו. כמו חדש.

האם 1600dpi מספיק טוב לי ? כן, בהחלט אבל זה כבר לא כל כך רלוונטי מה אני מעדיף..

הבנת את הראש ? יש לך הערות טכניות בעניין ? (וטכניות בלבד)

* תהית פעם מהי האופציה mouse smoothing במשחקים ? אני אספר לך, זה אלגוריתם שבא לחפר על קפיצות פיקסלים של מהירות סמן... וזה חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסת לגמרי לא נכון את כל העניין של "דילוג" פיקסלים. אני מציע לך לקרוא באתר שהבאתי לך ולהחכים קצת כי אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אין שום קשר בין רגישות לבין דילוג פיקסלים, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס... עם כל הכבוד לאתרים שלך רונאלדו, נראה לי שאתה זה שצריך להחכים פה... זה שאין לך מושג על מה אנחנו מדברים לא בא לטובתך.

פשוט תרים את סליידר מהירות הסמן של למקסימום ותזיז את העכבר הכי לאט שאתה יכול. עכשיו תספור כמה פיקסלים הוא קפץ

מנקודה לנקודה. זה מוכיח את הטענה שלנו וזה אומר שה-aiming שלך לוקה בחסר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מסוגל לשחק על 400dpi עם 6 ? אני לא מסוגל 800dpi עם 6. מה זה באנו לעשות או לשחק :nixweiss:

ועוד דבר קטן, זה שאתה משאיר 6 בוינדווס ואחר כך במשחק מעלה את ה-sensitivity בעצם לא עשית שום דבר,

ומי כמונו יודע שכל משחק עם השטויות שלו והרגישות הדיפלוטיבית שלו - נדיר שתצליח להשאר על 6 תמיד.

פה DPI גבוה נכנס לתמונה - במקום להעלות רגישות סמן אתה צריך להוריד רגישות עכבר בדריבר (אפשר on-the-fly בגלילה) ואתה לא מפסיד דיוק.

thumbdown.gif IME3.0 / IMO1.1 / WMO = 400dpi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. באמת שאין לך מושג ואתה ממשיך להתווכח איתי.

העלאת הרגישות דרך אשף העכבר של ווינדוס זה דבר שלא עושים כי זה מחרבן לגמרי את הדיוק של הסמן. משאירים אותו על 6 והוא נשאר ביחס נורמלי והכי מדוייק שאפשר, כל עוד אתה מזיז את זה, ימינה או שמאלה, התזוזה של העכבר מאבדת מהדיוק שלה. אין פה קשר לעכבר ספציפי אלא רק לתכנות של , זה תקף כלפי כל עכבר. זה גם לא נקרא "דילוג פיקסלים" בכלל, זה משהו אחר לגמרי.

את הרגישות משנים במשחק עצמו ולא דרך האשף של ווינדוס או באמצעות שינוי DPI, זה סתם ללכת ראש בקיר.

ומצחיק שאתה מעיז לתת חוות דעת על עכברים שלא ניסית מעולם רק בגלל שיש להם DPI נמוך, אני מעדיף לסמוך על אנשים שכן מבינים עניין שטוענים שהעכברים האלה הכי טובים שיש. אני לא מכיר אחד ברמה גבוהה שמשתמש ב-CH אלא רק אנשי פורומים כמוך שאני צריך כל הזמן להתווכח איתם בשביל להוכיח להם שהעכבר שלהם פחות טוב מעכברים אחרים. הוויכוח הזה חסר פואנטה, הידע שלך בעכברים ובכל מה שקשור בהם שואף ל-0, לא מבין למה אתה ממשיך להתווכח ולעשות מעצמך צחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו ימים שהייתי משחק על 3 בWIN עם 400DPI. הייתי שחקן שמשחק על 120\360 אבל אני דומא מאוד מאוד מאוד קיצונית. כיום אני משחק על 80\360 ברוב המשחקים. הWIN על 6. ועם פקודות שמבטלות האצה במשחק שלי.

סינדרום, הייתי מציע לך להקשיב לרונאלדו, הרי אם יש כאן מישהו שזה המקצוע שלו זה הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאת הרגישות דרך אשף העכבר של ווינדוס זה דבר שלא עושים כי זה מחרבן לגמרי את הדיוק של הסמן. משאירים אותו על 6 והוא נשאר ביחס נורמלי והכי מדוייק שאפשר, כל עוד אתה מזיז את זה, ימינה או שמאלה, התזוזה של העכבר מאבדת מהדיוק שלה. אין פה קשר לעכבר ספציפי אלא רק לתכנות של , זה תקף כלפי כל עכבר. זה גם לא נקרא "דילוג פיקסלים" בכלל, זה משהו אחר לגמרי.

^ הגיע הזמן באמת שתבין, וממש לא איכפת לי איך קוראים לזה, כל עוד הסמן מפספס פיקסלים בתזוזה.

את הרגישות משנים במשחק עצמו ולא דרך האשף של ווינדוס או באמצעות שינוי DPI, זה סתם ללכת ראש בקיר.

גם אם תעלה רגישות במשחק למקסימום תראה בבירור שהוא מפספס פיקסלים. השפעה דומה לרגישות של ווינדווס רק בסקאלות שונות (בתלות במשחק).

זה שאתה משחק במחשב כמקצוע לא אומר שיש לך הבנה טכנית, יש לך רק שמות של פורומים והרבה רוח במפרשים. מי שהולך פה עם הראש בקיר זה אתה. תמשיך להקשיב לקמצנים שאומרים לך שהעכבר שלהם ב-50שקל הוא העכבר הכי טוב שיש... רחוק לא תגיע.

you can increase or lower the pointer movement speed in or in the game interface, but this speed should not exceed the sensor’s physical capabilities, to keep the same accuracy of movement.

a general rule of thumb is to set the DPI to maximum and then lower the in-game mouse sensitivity until you are comfortable. This way you maximum your mouse's DPI precision and not skip pixels for milky smooth movement

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם זה ה"מקצוע" שלו?

זה אומר שהוא יודע הכל? הוא יודע מה יותר נוח לי?

ועדיין לא הגבת על הקטע שאם אתה מעלה רגישות דרך המשחק אז הסמן זז מספר גדול יותר של פיקסלים בכל תזוזה, מה שמביא לחוסר דיוק.

אגב, אתמול גיליתי שבחנות של אבא שלי יש IME 3.0, והוא נוח והכל, אבל לדעתי ה MX518 שלי לא נופל ממנו. (השתמשתי בו לפני שנה בערך, ככה שאולי אני טועה)

ורונאלדו, שוב פעם זה שאתה מקצוען זה לא אומר שאתה יכול לזלזל באנשים ולדבר בצורה מתנשאת ומעצבנת.

אתה חייב להבין שלא כולם אוהבים את מה שאתה אוהב, ולא לכולם נוח מה שלך נוח. תקבל את זה.

עריכה:

טוב כבר קיבלתי הודעה פרטית בקשר ל IME 3.0.

הוא לא מוכר כאלה, יש לו חנות צילום. בעמדה של המחשב יש לו עכבר כזה.

העכבר לא למכירה. (בינתיים ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.overclock.net/computer-peripherals/173255-cs-s-mouse-optimization-guide.html

הנה ציטוטים רלוונטיים ל-CS:S, מהמדריך המקצועי הנ"ל:

This is a general guideline:

* Low sensitivity (8+ inches to turn 180) can get away with any dpi higher than 200 without affecting the game

Maximum tracking speed is more important for these players.

* Medium sensitivity (4-8” to turn 180) will probably want at least a 400dpi mouse but

800dpi could benefit some who play at higher than 1024x768.

* High sensitivity (under 4”) will want at least 1000dpi and even beyond with faster settings.

These players see the most benefit from more dpi.

sensitivity "3"

This changes your mouse sensitivity... pure preference obviously. The only tips I can suggest is don't put it over 13 on 640x480, 10 on 800x600, 8 on 1024x768, or 7 on 1280x1024, or 5 on 1600x1200 or you'll for sure lose single accuracy. You want to avoid skipping if at all possible.

אני משחק ב-1600x1200, ע"פי הכתוב אסור לי להעלות רגישות מעל 5 בתוך המשחק CS (וכמובן צריך להשאיר 6 בוינדוס).

על 400dpi עם 5 זה איטי לי מדי. 800dpi עם 5 יותר טוב אבל עדיין אני מעדיף יותר ונאלץ לעלות מעל ה-1000dpi.

רונאלדו תגיד מה שתגיד, אבל (עם דגש על "מקצועי") המשחק ברגישות גבוהה צריך עכבר עם DPI גבוה. סוף סיפור

עכשיו אם תגיד לי שגיימר מקצועי תמיד משחק על רגישות נמוכה מאוד, אני יאמר לך שיהיה לו בהצלחה ושישמור את הדעווינים לפורום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...