שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder

torrentspy

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכבר מצויין לגיימינג שמתאים גם לימניים וגם לשמאליים, הוא הIMO1.1: http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2085

עכבר מצויין אם אתה באמת מחפש עכבר שנותן לך נוחות, שליטה, ואחיזה טובה, ולא LEDs או 3218312904812DPI.

זהו עכבר נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת אני רוצה עכבר של אולי יש דגם שלהם שהוא טוב ומתאים גם לשמאליים?

אם כן איך קוראים לדגם?

(אני חייב לציין שהעכברים שלהם נראים פצצה!!!)

תודה!!!

יש את ה DiamondBack 3G.

מבחינה טכנית הוא סבבה, מבחינת הנוחות אומרים שהוא לא משהו, והוא סימטרי.

תנסה אותו.

בכל מקרה לפי דעתי תוותר על רייזר וקח עכבר אחר, כמו ה MX518 של לוג'יטק או אפילו מייקרוסופט פשוט כמו שאמרו מעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא..

ומה הופך אותו לעכבר פשוט לעומת ה-MX518/DA? הוא טוב בערך כמו ה-DA, עולה פחות, וטוב בהרבה מה-MX518.

זאת האופציה הכי טובה היום בשוק הישראלי אבל מה לעשות שאנשים נמשכים לעכברים החדשים יותר ולא רוצים ""להתפשר"" על עכבר בן 7-8 שנים.

ד"א, הוא ביקש עכבר לשמאליים ואתה ממליצים לו על MX518? מה נסגר איתכם אנשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, שכחתי שזה היה אמור להיות לשמאליים.

עדיין ה IMO זה עכבר פשוט.

אין לו פיצ'רים או שטויות. לזה אני מתכוון.

אם 400DPI זה דבר שהוא רוצה, אז סבבה זה אחלה עכבר.

אבל אם הוא משחק על רגישות גבוהה לדעתי עדיף לו עכבר עם יותר DPI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך??

אני שיחקתי שנים עם עכבר עם DPI נמוך אבל עם אחיזה טובה וברגע שהחלפתי ל-G5 ושיחקתי עם 1000DPI הרגשתי הבדל ענק

קודם כל לא צריך לעשות תנועות גדולות עם היד כדי להסתובב

אפשר להזיז טיפה את העכבר כדי לכוון הרבה יותר טוב

והיום לרוב העכברים הטובים עם DPI גבוהה מגיעה אחיזה מצויינת אז למה להתפשר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחיזה בG5, או MX518, לא קרובה לאחיזה ולשליטה על העכבר כמו שIMO1.1 נותן לך, IME3.0, WMO. גם הDA מצטיין בתחום זה אבל הוא נופל מהIE3.0. לא הרבה לפי דברי R9naldo, אבל נופל. גם הוא כבד בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, שכחתי שזה היה אמור להיות לשמאליים.

עדיין ה IMO זה עכבר פשוט.

אין לו פיצ'רים או שטויות. לזה אני מתכוון.

אם 400DPI זה דבר שהוא רוצה, אז סבבה זה אחלה עכבר.

אבל אם הוא משחק על רגישות גבוהה לדעתי עדיף לו עכבר עם יותר DPI.

איך אתה מגדיר "פשוט"? "פשוט" בצורה שאתה מתכוון אליו בכלל לא אמור להוות פונקציה.

מה נותנים לו כל הפיצ'רים שבשורה התחתונה הביצועים שלו עם עכבר כמו G9 יהיו טובים פחות בהרבה מהביצועים עם עכבר כמו IMO1.1? ה-IMO1.1 פשוט טוב יותר וזה צריך להיות השיקול היחידי, שלא נאמר שהוא גם עולה פחות בהרבה מה-MX518 ודומיו.

למה נראה לך??

אני שיחקתי שנים עם עכבר עם DPI נמוך אבל עם אחיזה טובה וברגע שהחלפתי ל-G5 ושיחקתי עם 1000DPI הרגשתי הבדל ענק

קודם כל לא צריך לעשות תנועות גדולות עם היד כדי להסתובב

אפשר להזיז טיפה את העכבר כדי לכוון הרבה יותר טוב

והיום לרוב העכברים הטובים עם DPI גבוהה מגיעה אחיזה מצויינת אז למה להתפשר??

מעניין אותי לדעת איזה עכבר זה.

ואתה מדבר בכלל על רגישות ומקשר את זה לכמות ה-DPI של העכבר, זאת טעות. DPI = פונקציה של דיוק כי את הרגישות תמיד ניתן להתאים. אני משחק עם ה-DA וה-INTELLI 3.0 בידיוק על אותה רגישות במשחק ב-UT99 וב-UT2004, כאשר לאחד 1800DPI ולשני 400DPI, כמעט ולא מרגיש הבדל בדיוק עצמו ובאיימינג הכללי אני פוגע יותר עם ה-IME3.0, זהו, זה השיקול היחיד. לא DPI ולא חארטה. במידה והיה מדובר בעכבר עם צורה זהה לחלוטין ל-IME3.0 + חיישן כמו של ה-DA אז כמובן שה-DA היה עדיף, אבל זה לא המצב והיתרון של ה-IME3.0 בצורה שלו הופך אותו לעכבר עדיף על כל עכבר אחר היום, לא משנה אם זה עכבר של 400DPI או עכבר של 4000DPI, ממש לא. בתיאוריה לשחק על רגישות גבוהה עם DPI גבוה זה טוב יותר מסיבות הגיוניות, אבל בפועל אין אף עכבר היום ששווה את הוויתור הזה על העיצוב והאחיזה של עכברים ישנים עם DPI נמוך בשביל יותר DPI שיתבטא בדיוק מוגבר ברגישות גבוהה, מהסיבה הפשוטה שפרט ל-DA לא קיים היום עכבר שאני יכול להגיד שיש לו גם DPI גבוה וגם אחיזה טובה, כשגם בחלק הזה כשאתה לוקח DA על פני Intelli/WMO למיניהם אתה עושה וויתור מסויים על האחיזה ועל הניידות של העכבר, כיוון שה-DA כבד יותר וקצת פחות קל לתמרון בזמן משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עכבר פשוט. 2 כפתורים מקדימה, גלגלת, 2 כפתורים בצד, 400DPI וזהו.

בקשר לצורה ולאחיזה, אתה חייב להבין שזה עניין אישי. אני לא מבין מה רע באחיזה של ה MX518.

ולי אישית ה DPI כן חשוב ויותר נוח לי לשחק על יותר DPI מאשר להעלות רגישות דרך המשחק עצמו ואני יותר מדוייק ככה.

והקטע של זה שהעכבר כבד, בחייאתק, זה לא בלוק. כולה שוקל קצת יותר ולפעמים זה דווקא כן יותר נוח, שמרגישים שמחזיקים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...