עזרה בבחירת ספק 500W-550W שקט מאוד, תקציב עד 500 ש"ח (מעודכן שוב) - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת ספק 500W-550W שקט מאוד, תקציב עד 500 ש"ח (מעודכן שוב)

deluxe

Recommended Posts

אם מסתכלים לפי ביצועים למחיר ה ENERMAX יקר יותר ב 10 ש"ח מ VX550 כאשר ה SEASONIC בכלל לא משתלם למחיר.

עכשיו הבחירה בין ENERMAX ל :

בהתחשב בעובדה שלשניהם יעילות די דומה ושקט מופתי הייתי הולך על ה , זול יותר וטיפה יותר עוצמתי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם מסתכלים לפי ביצועים למחיר ה ENERMAX יקר יותר ב 10 ש"ח מ VX550 כאשר ה SEASONIC בכלל לא משתלם למחיר.

עכשיו הבחירה בין ENERMAX ל :

בהתחשב בעובדה שלשניהם יעילות די דומה ושקט מופתי הייתי הולך על ה , זול יותר וטיפה יותר עוצמתי ...

אין ביניהם שום הבדל שאתה תרגיש בו.

אני חושב שכדאי לך פשוט ללכת על הVX550 וזהו, יעילות גבוהה, שקט, 5 שנות אחריות, איכות של (אבל אני משוחד - כי לי יש אותו :cool2:).

חחח תודה רבה!

יש רוב דעות בעד הVX550 אז אני חושב שבחרתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבשביל הבדל כל כך קטן בכסף אני בכלל לא הייתי מתלבט, הייתי לוקח את הENERMAX בלי לחשוב.

היעילות הגבוהה לאורך השנים תכסה את העשרים ש"ח או לא יודע כמה.

ברור!

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל ביעילות הוא באחוזים בודדים מול הבדל בעוצמה של 25W , אני חושב שזה די משתווה ...

בשורה התחתונה - שניהם יהיו מעולים לא משנה מה תבחר ...

תודה אחי!

בחרתי בENERMAX בסוף....

אתה וכל שאר החבר'ה פה עזרתם לי מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש , ספק מעולה , איזה 4850 לקחת בסוף ?

עדיין לא לקחתי...

רציתי לקחת את הPALIT, הלכתי לחנות והמוכר ממש לא התלהב בלשון המעטה מכל סדרת ATI 4850.....

נראה מה יציעו לי במקום....

ד"א, הוא אמר משהו על שפשטו רגל או משהו כזה.... והציעו לו אותם בחצי מחיר (ולמרות זאת הוא לא רצה לקחת).... מוזר... כנראה שהרבה לא היו מרוצים מהדיסקים הקשיחים שלהם....

הוא גם אמר משהו על זה שבעשר השנים עד 2007, אם אני לא טועה, WD זכו מקום ראשון כהארדיסקים הכי טובים. מ2007 זכו .....

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה לא יודע , לי יש 500GB של WD והוא כרגע בסדר ולא עושה בעיות , עד כמה שאני יודע גם הם די אמינים אבל ה WD יותר נפוץ בפורום ...

כנראה שלא לחינם....

אני יודע על המוכר שהוא תופס מסמסונג.... וגם מWD.... בעקרון הוא צודק, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...