עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות UE-11

Asafalfa

Recommended Posts

לא מעדיף במחירים האלו FULL SIZE ??

לא מרגיש "פולשני" עם כאלו?

ואין להם תיבת תהודה קטנה מידי וכו'?

לא מרגישים שהצליל צורמני מידי או חסר "נפח" ובמה?

מתי בדיוק אמרתי שאין לי FULL SIZE :s05: ?

אני מחזיק בציוד גדול יחסית אבל המעצבן הוא שתמיד קיים קושי לקחת את הציוד איתך כשאתה בטיסות או טיולים , ומה שנתן לי פתרון, זה המערכת הזו .אפשר לומר שהיא שוות ערך לציוד בבית (תחשוב איזה כיף זה לקחת את מה שאתה אוהב איתך באיכות הטובה ביותר שניתן), אני בחיים לא שמעתי עם נפח כמו שיש לאוזניה הזו אבל כל היופי ב U-11 זה בהחלט התדרים של הבס והמיד ...

בנושא ה ImoD בגדול מדובר על חברה רצינית שמספקת פתרונות למגברים ו DAC לאודיופילים (http://www.redwineaudio.com/Products.html)

בגדול השינוי שעשו לIPOD גורם לכך שהממיר הדגיטלי אנלוגי שיש במכשיר מדגם Wolfson יתחבר בצורה כזו באופן ישיר למגבר חיצוני איכותי ללא צורך במגבר "הזול" שקיים בIPOD ...

השינוי שזה גורם ברמת המכשיר היא גדולה !!- חיזור הצליל ברמת באס ומיד ,פחות חלקים בין הממיר למגבר-חיבור ישיר, רעש רקע כמעט ולא קיים ,פירוט ונקיון בשירים.

בנושא CLASSIC אני כרגע יודע שלא ניתן לבצע שינוי כזה או אחר , לא ברור למה יכול ליהיות שבדגם הזה כבר לא קיים הממיר שיש בדגם אחד אחורה , אבל שוב אני אל יודע בדיוק לומר מה הסיבה ...

קרפד- אמר דבר נכון זה אפשרי לעשות את זה,קל, ממש לא ... רוצים לדעת איך >

> בגדול זה ממש לא קל לבצע את זה לבד וצריך ציוק מקצועי מדובר 33 דקות ! של הסברים ממש מדויקים ...

אני דבר אחד יכול לומר השינוי הוא גדול , ה DAC WOLFSON נחשב לאחד הטובים ביותר שקיימים לצורך העיניין במוצרים "גדולים יותר " ששם יש את זה עלות המוצר יכול להגיע למספר יפה של $$$$ ...

מי שחושב לעשות את זה לבד אני מוכן לראות זאת אחד לאחד איך זה נעשה ולעזור ;D זה יכול ליהיות מעניין רק שחבל שטעות אחת וזה מת . :nixweiss::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מעדיף במחירים האלו FULL SIZE ??

לא מרגיש "פולשני" עם כאלו?

ואין להם תיבת תהודה קטנה מידי וכו'?

לא מרגישים שהצליל צורמני מידי או חסר "נפח" ובמה?

בדיוק להיפך! אין בעיה של תיבת תהודה....זה בצורה של האוזן!! אקוסטיקה מושלמת!!!! :kopfpatsch:

וכמו שאמר ASAF הרגשת הבמה היא נפלאה ומלאה עקב הצורה בה בנויות האוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד אני רוצה לדעת: האם הסאונד עדיין בתוך הראש כמו עם כל הIEM האחרות או שתמורת 1150$ אישהוא העניין הזה נעלם..? זה הדבר היחיד שגורם לי לחשוב שהן יכולות להיות שוות את ההשקעה.

אה ועוד משהו:

הדבר היחידי שכאב לי זה שאין לי את האפשרות להשמיע לחברים את הגן העדן שאני נהנה ממנו כל יום בין טיסה לטיסה.

איך בדיוק אתה מצליח לעשות את זה?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד אני רוצה לדעת: האם הסאונד עדיין בתוך הראש כמו עם כל הIEM האחרות או שתמורת 1150$ אישהוא העניין הזה נעלם..? זה הדבר היחיד שגורם לי לחשוב שהן יכולות להיות שוות את ההשקעה.

אה ועוד משהו:

איך בדיוק אתה מצליח לעשות את זה?? :s05:

האמת שאני לא ממש מבין למה הכוונה שלך סאונד בתוך הראש , אתה מדבר על במה שיש לך אפשרות לחלוקת הצלילים ושלא הכל נמשע ביחד ?

איך אני מצליח לעשות את זה ... אני לא וזה קצת מעצבן כי האוזניה מותאמת לאוזן שלי וגם אם חבר מעוניין בכל זאת לשמוע הוא לא מקבל את אותו האפקט מהסיבה שאין אטימות וברגע שאין את אטימות האוזניה לא יכולה להשתמש בחלל האוזן על מנת לנצל את התהודה של האוזן.

מה שבטוח שהאוזניה שווה כל שקל וזה בהשוואה לאזניות FULL SIZE כגון 650 או 959 או כל אוזניה אחת שאני אישית מכיר , לצערי קשה לתאר זאת ,אבל באתרים כמו head-fi ניתן לקרוא הרבה תאורים שונים מאנשים עם ציוד כמו שלי וחלקם עם ציוד אחר שמשווים את זה לאוזניות הרגילות והם פשוט לא נופלות מהציוד "הרגיל".

זה אוזניה שמכניסה כל כך הרבה נפח שזה קשה לאמין ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ כל החלק השני של התגובה שלך לא היה קשור בכלל לשאלה שלי (שהייתה קשורה לציטוט של התגובה הראושנה שלך...) ;D

בקשר למה אני מתכוון לסאונד בתוך הראש עם IEM, אם אתה לא יודע למה אני מתכוון (היו לך IEM לפני הUE-11?) אז אולי המצב יותר טוב מממה שאני חושב. הכוונה שבמקום שהבמה תהיה מלפניך כמו באוזניות קשת אז אתה שומע הכל בין האוזניים שלך, נו בתוך הראש 'תה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול

אוקיי האוזנייה סבבה

אבל

אתה לא צריך עוד ציוד טוב עבורה?

מה אתה ממליץ להשתמש איתה?

ולחבר למגברים רגילים שיש לי שגם ככה מגיעים עם GAIN ממש גבוה, נראה לי ישרוף אותה אחרי 5 דקות (רוב המגברים האלו שורפים בעלות התנגדות גבוהה כמו AKG ה300 ומשהו ו650 של SHINN וכו')

היא אולי מגיעה עם דבר כזה (שכחתי שמו) שמוריד התנגדות?

ובטח לשמוע כל דבר שהוא לא FLAC זה די נוראי, לא? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוריד התנגדות? אולי אתה מתכוון מגדיל את העכבה או מנחית את העוצמה? כי יש 75ohm cable עם עכבה קבועה של 75אוהם (כבלי הקואקס למיניהם), ויש attenuator שתפקידו להנחית את האות (בדר"כ זה דיי סטנדרטי על 20דציבל).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח. הגודל לא אומר כלום. מה גם שאם יש שם XO, זה אוטומטית אומר שהם נצילות הרבה פחות מהפוטנציאל שלהם. XO מוריד על עצמו כמות גדולה מאוד מההספק. לצורך ההדגמה, פתח אשר מסוגל להתמודד עם הספק רגעי של נגיד 120וואט. תסתכל על הרכיבים, בדר"כ הם ידעו לעבוד עם חצי מזה לכל היותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הנצילות שלהן ואז נראה. IEM הן מאוד נצילות, אבל כאלה עם XO לא בהכרח, ואז גיין נמוך לא בהכרח יהווה ייתרון. מעבר לזה, יש בדר"כ גיין דיי סטנדרטי (איזור ה-20 ומשהו דציבל אם זכור לי נכון, אני כבר לא ממש זוכר), וכמדומני במגברי ככלל זה נמוך יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...