Samsung 640GB איטי מהרגיל ? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 640GB איטי מהרגיל ?

EnerGy

Recommended Posts

• תגובות 321
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חברה,

הסמסונג 640 לא כונן מהיר...

תקראו קצת ביקורות - זה ידוע.

קראתי 8 ביקורות שונות לפני שקניתי אותו

כולן ציינו בסופו של דבר אותם דברים:

1- אחד הכוננים המהירים בשוק (הוא מהיר יותר מה 500 המעאפן של סיגייט עם ה 32 מגה שנוטה להתפגר אחרי חודשיים)

2- קריר

3- שקט בטירוף.

בינתיים הבדיקה שערכתי ב HDtune והעובדה שויסטה אולטימייט עולה ב 20 שניות בערך מרגע ההדלקה מאשרות לי את הטענות האלו X:

עכשיו רק צריך לברר למה חלק מהאנשים מקבלים קצב נמוך ב 30% מהשאר S:

איסתרא, איזה לוח יש לך?

וחשוב מאוד, כולם-

הכונן אצלכם מחובר לבקר של , או לבקר חיצוני?

אצלי על הלוח למשל יש 6 יציאות SATA שנשלטות דרך הגשר הדרומי, ועוד 2 שנשלטות דרך בקר Jmicron, הכונן מחובר לאחת היציאות של הגשר הדרומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי קודם - AN8 Ultra. מבוסס על Nforce4 Ultra. באמת חשבתי לנסות להעביר אותו לפורט אחר, אבל אני לא מתכנן לכבות את המחשב בשעתיים הקרובות. אולי בערב.

:lol: :lol: אתה מתכוון שאתה לא מתכוון לכבות אותו בכלל...הרגת אותי.

חברה, הכונן המדובר מעולה, נקודה. ההבדלים בנתונים יכולים להיות מושפעים מלא מעט גורמים כגון:

1.לוח האם

2.בקר לוח האם

3.הגדרות מערכת

4.נתונים סביבתיים ועוד..

אכן הוא מהיר יותר מכונני 32 שיש לחברות מתחרות וזה רק מראה שלא תמיד הגודל קובע.. :silly:

זה כמו שתקחו כרטיס מסך נניח 4870 ותעשו לו , אני חותם לכם שמתוך 10 מחשבים עם הכרטיס הזה יהיו 10 תוצאות שונות, כלומר מה?? הכרטיסים לא טובים אם לחלק יש תוצאות נמוכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: אתה מתכוון שאתה לא מתכוון לכבות אותו בכלל...הרגת אותי.

לא, אני מתכוון שאני לא מתכוון לכבות אותו כרגע.

זה כמו שתקחו כרטיס מסך נניח 4870 ותעשו לו , אני חותם לכם שמתוך 10 מחשבים עם הכרטיס הזה יהיו 10 תוצאות שונות, כלומר מה?? הכרטיסים לא טובים אם לחלק יש תוצאות נמוכות?

מי אמר שהדיסק לא טוב? הדיסק מצויין. אני רק רוצה לדעת איך אני יכול להגיע לרמת הביצועים של רוב האנשים האחרים שמשתמשים בדיסק הזה. ראיתי לפחות 20 תוצאות של HD Tune לגביו וכמעט כולם נמצאים בסביבות ה- 90MB/s. רק שניים נמצאים בסביבות ה- 65MB/s ואין אף אחד באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זיכרוני בנעה, אני צריך לבדוק בקבלה.

בינתיים חיטטתי קצת באינטרנט. מאחר שהדיסק שווק באירופה לפני ששווק בארה"ב, קשה למצוא עליו משהו באנגלית. בכל מקרה מצאתי עוד מישהו עם 08 שסובל מאיטיות ומישהו עם 09 שלא. מצד שני, ראיתי את דגם ה- 320GB (בסה"כ אותו דיסק רק עם פלאטר יחיד) בגרסת 08 שלא סובל מהבעיה.

אני מקווה שעד יום שני תהיה תשובה מסמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...