שימוש בwine לצורך משחקים - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בwine לצורך משחקים

fox95

Recommended Posts

שלום לכולם.

קניתי מחשב נייד והתקנתי עליו ubuntu והייתי רוצה לשחק עליו משחקים.

אז ככה- מבחינת חומרה הוא זיהה הכל (כ מסך 8400GS שזוהה עם nvidia-glx ,כל השאר זוהה ע"י מ"ה חוץ מהכרטיס מסך שהשתמשתי בwindows wireless drivers כי הוא לא זוהה אוטומטית ותוכנה לbluetooth)

אז דבר ראשון האם יש דרייברים יעודיים למחשב? w468n

דבר שני- הורדתי wine וההתקנה עברה בהצלחה וגם הצלחתי להריץ עליו ישומי (לקחתי מהמחיצה של הוינדוס סתם ישום פשוט לבדוק אם זה עובד,לא משחק) אבל לא מצאתי מדריך פשוט על העיקרון של איך להתקין משחקים על הלינוקס עצמו. מישהו יכול להסביר לי איך להתקין?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ, לא צריך להתקין דריברם של לוח, chpset וכל אלה, אלא רק שלהכרטיס מסך. אותו אתה יכול להתקין בעזרת Envy, זה הכי פשוט ככה.

בקשר למשחקים, אתה מדבר על משחקים של כן ? אז לפעמים יש משחקים שצריך להתקין אותםבדרך טיפה שונה, אבלבגדול הכל אותו דבר - אתה צריך לעשות Mount ל-Image (אם יש) בעזרת תוכנה כמו Fuseiso או כל תוכנה אחרת ולפתוח את ההתקנה בעזרת ה-demoshield.

ככה לפחות אני התקנתי על ה-Ubuntu שלי ו-COD4 :silly:

בכל אופן, יש גם משחק שנקרא Urban Terror שהוא מיועד ללינוקס והוא עובד די יפה, זה אחלה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מניח שאני אמחק את הדרייברים של הnvidia glx ואתקין בעזרת envy..

ואין לי אימג'ים כי זה לא iso אלא דיסקים ממש, אני יכול לעשות להם mount או שזה לא יעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה המלצה דלוקס?

תתקין את המשחקים שלך איפה שאתה רוצה

תעשה תמידדדדדדדדדדדדדדד cd לתיקייה של המשחק

תכנס למשחק דרךהווין

מומלץ לפני לעשות winecfg

תכנס שם לdrivers ותעשה auto detect

ועם כל זה שאנשים לא ממליצים(שזה בולשיט אחד גדול)

תעשה הכול דרך root (במקרה שלך sudo)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מחפש עזרה ונראה שהגעתי למכום הנכון קניתי אם את אותו מחשב וגם שוקל להתקין את מערכת ההפעלה הזו אך יש לי כמה שאלות וסליחה מראש על הבורות דבר ראשון שכחתי איזה גירסה הורדתי האם גרסת 64 עדיפה ?? דבר שני האם זה מגיע למצב שבו הצלחת לזהות את כל ההתקנים כולל של טביעות האצבע ודבר אחרון יש לי בעיה באינטרנת כאשר אני מחובר עם כבל ישירות למודם וזה הסתדר בוינדוס על ידי הזנת כתובת מאק של כרטיס אחר ובאיבונטו לא הצלחתי להגדיר מאק ידני האם יש דרך לטפל בזה .. ושאלה אחרונה האם זה שווה את המאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש עזרא ונראה לי שהגעתי למקום הנכון. אני קניתי את אותו המחשב וגם אני שוקל להתקין את מערכת ההפעלה הזו, אך יש לי כמה שאלות, וסליחה מראש על הבורות. דבר ראשון שכחתי איזו גרסה הורדתי, האם גרסת 64 עדיפה ?. דבר שני, האם זה מגיע למצב שבו הצלחת לזהות את כל ההתקנים, כולל של טביעות האצבע?. ודבר אחרון יש לי בעיה באינטרנט, כאשר אני מחובר עם כבל ישירות למודם, וזה הסתדר בוינדוס על ידי הזנת כתובת מאק של כרטיס אחר ובאיבונטו, לא הצלחתי להגדיר מאק ידני. האם יש דרך לטפל בזה? ושאלה אחרונה, האם זה שווה את המאמץ ?

אני אישית משתמש במנדריבה 2009 ולא נתקלתי בדברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...