חוות דעת על העכבר da והמקלדת tarantula - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על העכבר da והמקלדת tarantula

saar3

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא תמיד נכון, יאר.

יש עכרים מאוד נוחים אבל השליטה עליהם לא תמיד מקסימלית כמו בIME3.0 לדגומא.

הIME3.0 הוא דווקא דוגמא לעכבר מאוד מאוד נוח ומאוד קל לשליטה הדוקה ומדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב זה שיהיה לאותו אדם\גיימר נוח כאשר הוא משתמש\משחק.

לי אישית יש כפות ידיים קצת מעל הממוצע, והMX510 ממש נוח לי.

העכבר שלי בקרוב בן 3 שנים, יש לו בעיה אחת בלבד, לפחות שאני שמתי לב אליה,

והוא כאשר אני לוחץ על הגלגלת לפתיחת אתרים דרך טאבים בFF.

אז לפעמים הגלגלת עושה דאבל קליק באופן עצמאי, כלומר הקפיץ או מה שזה לא יהיה של הגלגלת נהרס.

אבל זו בעיה של זמן\שחיקה ולא מעבר.

העכבר הבא שלי, אם בזמן שאני אוכל לקנות יהיה בשוק, יהיה כנראה MX518.

כי בסך הכל היא ממלאים את הדרישה החשובה ביותר - נוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה למצוא עכבר היום שאפשר להגיד עליו שהוא לא נוח, כמו שכבר אמרתי בעבר נוחות זה הפקטור הראשון שיצרניות העכברים מתחשבות בו לפני שהם מייצרות עכבר חדש, ביצועים בגיימינג הם ממש לא פונקציה של נוחות ואנשים צריכים להפנים את זה...

מה שהופך עכבר לעכבר גיימינג טוב הוא לא נוחות גדולה יותר אלא שליטה טובה יותר על העכבר ואפשרות לתמרן אותו בקלות ובדייקנות במהלך גיימינג, לא על כל עכבר נוח אפשר להגיד את זה, והאקסטרה שליטה הזאת היא מה שעושה בעצם את ההבדל. יש אפשרות שעכבר מסויים יהיה נוח יותר מעכבר אחר, אבל העכבר האחר יהיה מתאים הרבה יותר לגיימינג. קשה לי להתייחס ל-DA או ל-IE3.0 בתור עכברים פחות נוחים מעכברים שלא מיועדים לגיימינג אבל באמת שמדובר בעכברים יוצאי דופן, קחו לדוגמה את ה- Diamondback, היד לא נחה עליו והצורה שלו מכתיבה אחיזה שלא מאוד נוחה לאורך זמן, ובכל זאת מדובר בעכבר גיימינג מעולה, שאם תשאלו אותי השליטה בו הרבה יותר טובה מאשר ב-MX518 לדוגמה, שלא לדבר בכלל על עכברים שלא מיועדים לגיימינג, וסביר להניח שנוחים הרבה יותר לשימוש יום יומי.

ומנגד יש עכברים כמו ה-MX Revolution או ה-MX1000 שהשיקול היחיד שהופעל במהלך העיצוב שלהם הוא נוחות, אז ברור שהם נוחים יותר מרב עכברי הגיימינג אבל אני לא מכיר אף שחקן טוב היום באף משחק שמשתמש באחד העכברים האלה, למה? כי כמה שהם נוחים הם לא מתאימים לגיימינג.

לבחור שמעליי, אין טעם לשדרג ל-MX518 רק בגלל שהגלגלת שלך דפוקה, באמת שחבל על הכסף כי ה-MX518 דומה לחלוטין ל-MX510 רק עם נתונים טכניים טובים יותר שלא תרגיש בהם. אם כבר אתה משדרג תנסה לתפוס כיוון שונה, לדעתי אתה תופתע לטובה מהצורה של ה-DA למשל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יד גדולה, ואני אוהב את העכברים בצורה הזו, זה פשוט נוח [אני לא ולי הרבה יותר חשוב שיהיה נוח כי אני לא מעט זמן על המחשב].

ואל חשש, אני לא ממהר להחליף את העכבר, יש לי הרבה דברים אחרים יותר חשובים לרכוש לפני דבר שולי כזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...