מה יותר חשוב? {מעבד/זכרון/כרטיס מסך או ציוד היקפי} - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר חשוב? {מעבד/זכרון/כרטיס מסך או ציוד היקפי}

se7en

במה חשוב להשקיע הכי הרבה?  

242 הצבעות

1. 1. במה חשוב להשקיע הכי הרבה?

• מעבד זכרון כרטיס מסך
    • ציוד היקפי(צורב, מסך ג'ויסטיק וכו')
    • :bunny:

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אמנם לא מקבלים בהם איכות קול מדהימה של מערכות יוקרה, אבל אני מסתפק בזה :) הרמקולים מחוברים ל , ולטלויזיה, וגם למחשב.

זה לא משנה למה הם מחוברים כל עוד הוצאת עליהם 3000 ש"ח שאפשר להגיד שזה חצי מחשב.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא מקבלים בהם איכות קול מדהימה של מערכות יוקרה, אבל אני מסתפק בזה :) הרמקולים מחוברים ל , ולטלויזיה, וגם למחשב.

זה לא משנה למה הם מחוברים כל עוד הוצאת עליהם 3000 ש"ח שאפשר להגיד שזה חצי מחשב.... :bash:

לך חפש :)

תגיד שאתה מקנא שיש לי ב3000 שקל ולא ב100

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך חפש :)

תגיד שאתה מקנא שיש לי ב3000 שקל ולא ב100

:lol: :lol: :lol:

LOL

עריכה - תגיד שאתה מקנא שיש לי מחשב ב 100000 שקל ולא ב 7500

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאבל כמו שאמרתי - יעודם המקורי של הרמקולים מבחינתי הוא Home Theater. אמנם לא מקבלים בהם איכות קול מדהימה של מערכות יוקרה, אבל אני מסתפק בזה :) הרמקולים מחוברים ל , ולטלויזיה, וגם למחשב.

בכל מקרה - בלפני כשנה, כשבדקתי את האפשרויות והתקציב, המערכת הזו קרצה לי, וכמו שאנקודר אמר - גם בעוד שנתיים שלוש, ערכה של המערכת לא ירד בהרבה מערכה המקורי, בניגוד לערך המחשב - שכבר היום כבר לא נחשב לשיא הטכנולוגיה. (מי קונה היום TBird 1.4 ? )

לא הייתי פה כמה שעות והגיע הזמן להגיב.

אבל זה בדיוק מה שניסיתי להסביר לך ולא הבנת אותי.

אני במקום לקנות מסריחים של מחשב(והמחיר בכלל לא קשור), הלכתי וקניתי ב-200ש"ח מגבר שפורפרות ישן ועוד שני 3WAY של KENWOOD ואני מבטיח לך שהאיכות אצלי עולה על כל אחת ואחת מהמערכות אצלכם.(אלא אם כן למישהו יש מגבר שפורפרות חדש שעולה לפחות כמו המחשב שאני רוצה לקנות).

אתה העדפת להשקיע את זה ברמקולים, אני לא אומר שזה רע או טוב. רק סדר עדיפויות שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...