דיון מרוכז תוצאות 3DMARK 03/05/06/Vantage - עמוד 40 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז תוצאות 3DMARK 03/05/06/Vantage

Guarding angel

Recommended Posts

תאמין לי שגם אצלי התוצאה נמוכה ממה שכולם מקבלים, צריך להשחק עם ההגדרות כדיי להגיע לתוצאות יותר טובות אבל באמת שזה לא משקף כלום על המערכת שלך.

ועכשיו תורי שוב:

רגע לפני הכנסת חדש, ביצעתי פעולה שאני קורא לה סחיטת מערכת, סחטתי את המעבד ואת כרטיס המסך לנקודה הגבוהה ביותר היציבה, P35DS3L הפתיע קצת:

3dmarksquized.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 906
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תעשה .

זה כייף

זה טוב.

אם תראה לכל גולש כמעט יש .

וזה כבר מזמן לא מילה גסה .

אתה יכול להגיע ל3.0 בקלות וזה ישפר משמעותית .

מה הטמפ של המעבד באמץ עם OCCT

זה יכולה להיות הבעיה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים

מישהו כאן יודע כמה 8800GT 512MB אמור להוציא ב3DMARK06?

קניתי 8800GT 512MB של leadtek מיד שניה המוכר גם אמר לי שהוא בא עם אוברקלוק מהמפעל. הציון שאני מקבל ב3DMARK06 הוא 7037

האם זה נורמלי לדעתכם? או שיש עם הכרטיס בעיה כלשהי שאר המפרט הוא לוח IP35 PRO של מעבד E6550

4GB זיכרון 800MHZ של והכרטיס מסך שציינתי קודם, XP32.

אשמח אם מישהו יעזור לי פה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שגם אצלי התוצאה נמוכה ממה שכולם מקבלים, צריך להשחק עם ההגדרות כדיי להגיע לתוצאות יותר טובות אבל באמת שזה לא משקף כלום על המערכת שלך.

ועכשיו תורי שוב:

רגע לפני הכנסת חדש, ביצעתי פעולה שאני קורא לה סחיטת מערכת, סחטתי את המעבד ואת כרטיס המסך לנקודה הגבוהה ביותר היציבה, P35DS3L הפתיע קצת:

3dmarksquized.png

מה שמגביל אותך זה המעבד... נסה להוריד מכפלה ולעלות לאותו דבר עלידי FSB... יכול להיות שהתוצאה תעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך צוואר בקבוק כמו שאתה כבר יודע... השיפורי ביצועים שהדרייברים מציגים לא יעזרו לך, כי מה שמגביל זה המעבד...

כן כן אני יודע, גם הזיכרון DDR1 מגביל מאוד, לאיזה מעבד היתה ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...