נראה לי שדפקתי את הלוח אם או הכונן קשיח בעזרת פן... - עמוד 5 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה לי שדפקתי את הלוח אם או הכונן קשיח בעזרת פן...

Vaz

Recommended Posts

אוקיי הולי יכול להיות שאתה צודק..הורדתי סרביס פאק 3 וזה מסרב להתקין זה דורש לפחות את סרביס פאק 1 . אז כרגע מסתר שאני אני עם שאין לו אף סרביס פאק בכלל. ולמה לא היית מחבר מחשב ככה לרשת ? בלי התוכנות מהרשת אני לא יכול לעשות כלום. התקנתי avira anti virus בנתיים וגם אני מחובר עם החומת אש של הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחובר דרך חייגן בלי ראוטר. אני לא חושב שהמחשב שלי יכול להתמלא בספיי וורים. בעקרון אני רק גולש באתרים מוכרים והורדתי כמה דברים באמיול. חוץ מזה שעד עכשיו גלשתי שנה וחצי בלי פרמוט רק עם החומת אש של הסרביס פאק 2 ואנטי וירוס קספרסקי ו AD aware. זה עד כדי כך קריטי שאולי אפילו כדאי לי להשיג גרסה של ווינדוס עם סרביס פאק 2 מובנה ולפרמט ולהתקין מחדש הכל ? [br]פורסם בתאריך: 8.08.2008 בשעה 17:21:50

מוזר שאתה אומר את זה

אפשר להתקין SP3 עם XP ללא שום SP

בכל מקרה בשביל לבדוק איזה גירסה יש לך עכשיו כנס ל-Control Panel -> System ותראה מה כתוב שם

בדקתי במחשב שלי - מאפייני מערכת. pro לבד בלי שום . ושניסיתי להתקין סרביס פאק 3 זה נתן הודעה שצריך סרביס פאק 1 at least

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שאתה מקבל היא

Service Pack 1 Setup could not verify the integrity of the file. Make sure the Cryptographic service is running on this computer

?[br]פורסם בתאריך: 8.08.2008 בשעה 17:51:08

SP3 is cumulative, so users can install SP3 on top of Windows XP SP1 or SP2.
http://download.microsoft.com/download/6/8/7/687484ed-8174-496d-8db9-f02b40c12982/Overview%20of%20Windows%20XP%20Service%20Pack%203.pdf
System Requirements

Supported Operating Systems: Windows XP; Windows XP Home Edition ; Windows XP Home Edition N; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional Edition ; Windows XP Professional N; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Starter Edition; Windows XP Tablet PC Edition

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=68c48dad-bc34-40be-8d85-6bb4f56f5110&displaylang=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה, כנראה שאפשר לעשות slipstream להתקנה המקורית של שלך את SP3 בלי שיש עליה אף SP.

מה הכוונה ? אם אני עכשיו נכנס להתקנה של עם סרביס פאק 2 אני צריך להתקין את הכל מחדש או שאפשר לעדכן משם רק את הסרביס פאק?

תראה את התמונה הולי זאת ההודעת שגיאה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...