נראה לי שדפקתי את הלוח אם או הכונן קשיח בעזרת פן... - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה לי שדפקתי את הלוח אם או הכונן קשיח בעזרת פן...

Vaz

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו פותח ה-POST גם לי יש פן ללא מצב של אוויר קר ובכל זאת אני משתמש בו קבוע לאורך שנים בלי בעייה .

רק מה , מלבד כיוון הפן על הטמפרטורה הנמוכה ביותר , חייבים לא להשתהות עם הפן על נקודה מסויימת אחרת החום עלול בהחלט לגרום לנזק ובעיקר להמיס בידוד פלסטי.

דקה זה המון זמן על נקודה מסויימת ,במיוחד אם הפן היה ממש קרוב לחלק רגיש ובהחלט סיבה אפשרית לנזק לא הפיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי......

אני מדי פעם מנקה עם שואב אבק ולאחר מכן הולך למוסך כן כן למוסך ומנקה עם לחץ אוויר " בזהירות בזהירות" כי האוויר יוצא חזק,

ותמיד שאני חוזר הבייתה שום דבר לא עולה, הפתרון שלי : מוציא את כרטיסי הזכרון ומחזיר, מוציא את כרטיס המסך ומחזיר,

נותן למחשב לנוח (באופן כללי עובד קשה אצלי) ויש להזהר מחשמל סטטי ותמיד הכל חוזר לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יכול לעזור גם ....?

אתמול בלילה בסביבות איזה 4 הייתי במחשב הכל פעל וזה ואז כיביתי אותו ורציתי לראות מה השם של הכרטיס כי אני רוצה להוסיף עוד גיגה..אז הוצאתי והכנסתי חזרה ואז אמרתי אם כבר פתחתי אולי אני יעשה עליו איזה ניקוי עם פאן אז ניקיתי עם הפאן איזה שתי דקות במצב של קור

ועכשיו אחרי אני מפעיל את המחשב הוא לא עולה על המסך ו המערכת הפעלה בכלל לא עולה....

מישהוו יכול לעזור אולי מה קרה איך אני יכול לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחחחחחח

מצטער אבל אחד התראדים ההזויים

כמעט כמו ההוא שמילא את המחשב במים בשביל לקרר אותו

אם זה אמיתי אז אתה ...

עריכה - התגובה היא לפותח התראד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופשי אתה לא מבין איזה מעצבן זהה אני לא מביןן בקושי נגעתי בכלום.....כאילו בכוווונה נהייתה בעיה ועכשיו אני בבבעיה עוד פעם לקחת אותו לתיקון בגלל איזה שטותת שאני לא מבין איך זה קרה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופשי אתה לא מבין איזה מעצבן זהה אני לא מביןן בקושי נגעתי בכלום.....כאילו בכוווונה נהייתה בעיה ועכשיו אני בבבעיה עוד פעם לקחת אותו לתיקון בגלל איזה שטותת שאני לא מבין איך זה קרה בכלל

תפרק לבד את כל החלקים ותחזיר, אם אתה לא יודע איך תבקש מחבר שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתנו יותר מידי קרדיט לפן חבר'ה. בסוף מה שקרה זה שאיכשהו הביוס נדפק או התאפס בגלל החום של הפן. והייתי צריך לשנות את האופציה כדי שהוא יזהה SATA

ואז המחשב עבד והדיסקים הקשיחים בסדר ושום דבר לא נמחק, והכל נשאר בדיוק אותו הדבר. אבל המחשב עלה לי לאט לאללה המסך של הווינדוס השחור בהתחלה של המחשב היה לוקח לו איזה 3 דקות לעלות עד ששיניתי משהו ב power mangement שלא יהיה על slow..אבל בכל מקרה ההגדרות של הביוס כנראה השתנו לי והתאפסו. והיתה לי בעיה שהמחשב עולה הוא לא היה מזהה את הכרטיס רשת והיה מזהה אותו עם שגיאה כזו שאומרת שאין לדרייב משאבים פנויים כדי לעבור וצריך להסיר משהו אחר כדי שהוא יעבוד. ניסיתי גם עם הדרייבר שלו להתקין ושום דבר לא הלך. אז נכנסתי שוב לביוס וניסיתי לשנות כל מיני דברים..כי חשבתי שאולי משהו בביוס לא מוגדר טוב ובגלל זה הוא לא מזהה כרטיס רשת. בכל מקרה שיחקתי שם יותר מידי ונגעתי בטעות באיזה הגדרה של pnp/pci והפכתי שם את כל ההגדרות..ועכשיו גמרתי את המחשב סופית כשהמחשב עולה הוא לא נותו חשמל למקלדת ויש מסך שחור וגם אי אפשר להקיש del כדי להכנס לביוס...כנראה שדפקתי אותו סופית עכשיו..רק העכבר מקבל חשמל כי הוא מחובר ב ואני רואה שהוא מקבל חשמל כי זה עכבר שמפיץ אור כשהוא דולק..וגם ניסיתי לחבר מקלדת עם יציאת וכשהמחשב עולה הוא לא מדליק אותה ועברתי על כל יציאת שיש במחשב. אז נראה לי שגמרתי על המחשב סופית..שיניתי משהו שאומר שהוא לא יזהה מקלדת או משהו ואי אפשר להכנס גם לביוס..אז נראה לי שאפשר לקנות מחשב אחר סופית :kopfpatsch: כנראה הרסתי אותו שוב כי זה סמל שהגיע הזמן לקנות מחשב חדש וזהו. מה אפשר לעושת במצב כזה ? מה אפשר להגדיר בביוס שלא תהיה מקלדת ואין מה לעשות יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים את זה בן אדם ? איפה הביוס נמצא בדיוק ? על הלוח אם או על המעבד? איפה הגאמפר שלו נמצא ? זה לוח אם של עם ציפסט של אינטל שכחתי מה הדגם.

אני לא יכול להכנס לביוס בכלל. המחשב מבקש ממני להקיש del להכנס לביוס ואני לא יכול כי הוא לא מדליק את המקלדת בכלל היא נשארת כבויה..אפילו שניסיתי גם מקלדת של ps2 וגם ..ה עוד נותנת אור כשאני לוחץ על הקאספ לוק והנאם לוק אבל זה נכבה..משהו מוזר. בכל מקרה אני לא יכול ללחוץ דיליט בכלל כדי להכנס לביוס. מאז שהפכתי שם את האופציה של pci/pnp. איפה הביוס בדיוק נמצא כשאני פותח את המחשב ? תוכל להסביר לי בדיוק? איך עושים איפוס ביוס ? אני מקווה שאפשר לפתור את הבעיה הזו. כי אני ממש כבר חושב לקנות מחשב אחר. אם אני אצליח לתקן יהיה לי ככה עוד חודש לחכות ולחסוך עוד כסף. וככה אני בטוח אקח מרובע ליבות בחודש הבא. אגב הביוס שלי היה amibios 2003 משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב ג'אמפר, יקח לך הרבה זמן למצוא אותו אם אתה לא יודע מה אתה מחפש..

תעשה איפוס ארוך - תוציא את הבטריה הקטנה שעל הלוח , תחכה 20 דקות , תכניס אותה חזרה ותדליק את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...