2007FPוDell או 2007WFPוDell מה עדיף? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2007FPוDell או 2007WFPוDell מה עדיף?

growler

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי הצעה נחמדה על 2007WFPוDell אבל אני חושש לרכוש מסך רחב עקב הרזולוציה הגבוהה שהוא דורש ושטח עבודה קטן כמו כן חוסר תמיכה בשידורי .

איני רואה את היתרונות ברכישת מסך רחב ולמרות זאת, זאת האופציה המועדפת על רוב האנשים ולכן אני פונה אליכם שתאירו את עיניי...

מה היתרונות בעצם של המסך הנ"ל על פני מקבילו הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השימושים?רחב עדיף לסרטים.או אם אתה רוצה לפתוח 2 חלונות זה ליד זה.יש המון שרשורים בנושא.לרגיל יש שטח גדול יותר.אני בחרתי ברגיל בהתלבטות דומה ולא הצטערתי לרגע.תבדוק טוב את הרחב כי לדעתי יצורם הופסק מזמן וזה עלול להיות אחד פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני החלטתי ללכת בסוף על הרגיל גם שההזמנה שלו קצת יותר בעייתית מבחינתי. וכל זה לאחר שראיתי סרט 4:3 על רחב והוא נראה לא משהו.

אם מישהו מחפש את הרחב יש בפנדה מחשבים מספר מצומצם של הדגם הנ"ל במחיר טוב ובאחריות יבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי בטוח שאני הולך על הרחב, ובסוף התחרטתי... הרגיל הרבה יותר גדול (למרות שאחרי חודש המסך נראה לך מזה קטן.. כמו עכשיו שאני מסתכל עליו ולא מבין על מה התלהבתי בהתחלה) ונוח לעבודה יומיומית.

ממה שהבנתי אבל לרחב יש הילה סגולה יותר עדינה ופחות נראית לעין, אבל גם הופסק יצורו, אז אני לא חושב שתצליח למצוא אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...