מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 141 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

עזוב אני אפילו לא אתחיל להסביר את זה שוב.

אל תטרח.

הבנתי כבר את הראש שלך.

מבחינתך אם אי אפשר להריץ CRYSIS אז זאת לא פלטפורמה נאותה למשחקים.

אבל מבחינתי זה אחלה של דבר אם אני יכול להריץ בצורה סבירה את:

CoD Modern Warfare 2

F.E.A.R. 2

Left 4 Dead

Far Cry 2

Crysis

וכיוצא באלו

עם ה-4500HD המאעפן של אינטל אפשר רק להריץ משחקים מתחילת המאה,וגם זה בקושי :

http://www.notebookcheck.net/Intel-Graphics-Media-Accelerator-4500MHD-GMA-X4500MHD.9883.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה כמובן מגזים, יש משחקים סבירים לחלוטין , ולא מתחילת המאה, שרצים על כרטיסים חלשים בהרבה מה4500MHD.

ואין עוררין, ש210M או משהו דומה, עדיין הרבה יותר חזק.

ובכל זאת, יש נישה לכולם. יש קבוצה מספיק גדולה של אנשים בעולם, שמשחקים על מחשב (או ספציפית על נטבוק) לא מעניינים אותם בכלל. אבל חיי וחום דווקא כן. עבורם ה4500MHD ודומיו הם בחירות אידאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטרח.

הבנתי כבר את הראש שלך.

CoD Modern Warfare 2

F.E.A.R. 2

Left 4 Dead

Far Cry 2

Crysis

וכיוצא באלו

http://www.notebookcheck.net/Intel-Graphics-Media-Accelerator-4500MHD-GMA-X4500MHD.9883.0.html

אז זהו מר, דן, אסי, לא באמת משנה איך יקראו לך, אתה לא יודע כלום.

קרייסיס מעניין לי את הביצה ואני יכול ללמד אותך דבר או שניים בלי קשר אבל אף אחד שבאמת נהנה ממשחקי מחשב לא ישב לשחק על 10-11-12-13-14 אינטש כי זה פשוט מעצבן, אני מאד נהנה לשחק, אבל אני נהנה לשחק כמו שצריך. אתה מסוג האנשים שאוהבים להגיד יש לי, או אני יכול, אפילו שזאת יכולת תיאורטית בלבד. אז תעשה טובה, תפסיק להספים ת'רדים, אתה באמת מעוניין לרכוש משהו או לדון במשהו ברצינות, מגניב לחלוטין אבל למה סתם לחפש ויכוחים חסרי טעם? חסר לך תשומת לב בעולם האמיתי? רגשי נחיתות? אח/אחות גדולים מוצלחים ממך? אני יכול להמליץ לך על 2-3 מטפלים מצויינים, תפסיק לחפש תשומת לב על דפי הפורום. זה פטתי.

חזרה לנושא, מחשב נייד מעצם הגדרתו כפלטפורמת מיחשוב אשר צריכה להתנייד ולפעול ללא מקור מתח חיצוני לא מתאימה לרכיבים בזבזניים כמו לדוגמא כרטיסי מסך חזקים, לא יודע מה איתך, אני מכיר רק בן אדם אחד מעל גיל 18 שמוכן להסתובב עם מחשב של יותר מ2 ק"ג וגם זה כי הוא מעולם לא היה בעלים של מחשב נייד ולא נאלץ להסחב עם המשקל הזה, הרוב מוכנים להסתובב עם מחשבים חלשים ביותר, רק בשם הניידות, מי מהם שמשחק (כולל עבדך הנאמן) מחזיק בבית מערכת גיימינג פרופר. אני בטוח שאתה חושב שזה מאד מגניב לשחק FARCRY ברכבת, או בעזריאלי, רוב העולם לא.

ביינתים עפ"י החפירות הבלתי פוסקות שלך, זה, הנייד בשבילך. בדיוק כמו שאתה אוהב, לגיימינג רציני כדי שכולם יראו איזה רציני ומגניב אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטרח.

הבנתי כבר את הראש שלך.

CoD Modern Warfare 2

F.E.A.R. 2

Left 4 Dead

Far Cry 2

Crysis

וכיוצא באלו

לידיעתך, יש מספר דגמים ל-4500.

4500M

4500X

4500HD

הרושם שלי שאתה לא מודע לזה, בכתבה עצמה רשמו ש-4500M עלוב (וזה נכון), אבל מדובר בכרטיס החלש מביניהם.

כל הכרטיסים האלה הם Low-end, והם מיועדים לאופיס. מה שקרה לאחרונה שכל החברות התחילו לשפר את היכולות שלהם בפענוח בחומרה

וגם 4500HD וגם 210G מסוגלים עליהם (שים לב, 4500M ו-4500X לא יכולים לפענח H264 ובמשחקים הרבה יותר איטיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כמובן מגזים, יש משחקים סבירים לחלוטין , ולא מתחילת המאה, שרצים על כרטיסים חלשים בהרבה מה4500MHD.

ואין עוררין, ש210M או משהו דומה, עדיין הרבה יותר חזק.

ובכל זאת, יש נישה לכולם. יש קבוצה מספיק גדולה של אנשים בעולם, שמשחקים על מחשב (או ספציפית על נטבוק) לא מעניינים אותם בכלל. אבל חיי וחום דווקא כן. עבורם ה4500MHD ודומיו הם בחירות אידאליות.

אני מציע שתראה בעצמך:

בשורה התחתונה,לא טעיתי בהרבה....

אם כרטיס מסך לא מסוגל להריץ משחקים משנת 2004 ,אז זה כבר אומר הכול ...

(הערה: הכוונה למשחקי 3d , לא פלטפורמות .... :lol:)

לגבי עניין החום וזמן הסוללה, גם אתה וגם מר IGROSH "היקר ",מתעלמים מהעובדה הפשוטה

שכרטיסי המסך הייעודיים מבית בסדרה הזאת של ,מגיעים בנוסף ל-4500HD ולא במקום,

כך שאפשר ליהנות מכול העולמות ,קרי זמן עבודה ארוך בשימוש עם 4500HD

לצרכים משרדיים \תכני מולטימדיה קלים

וגם בלחיצת כפתור לעבור לעבודה עם כרטיס מסך חזק משמעותית--210 \310

(כמובן זה יקצר משמעותית את זמן הסוללה ויש טעם לעשות זאת כאשר נימצאים בקירבת שקע חשמלי

\ יש רזרבית \ 4-5 שעות עבודה עם ה-210 יספיקו למשתמש )

(מזכיר לי דגם אחר של , ה-N1OJ

http://www.squidoo.com/ASUS-N1OJ-A1

שכמעט קניתי אותו בזמנו אם הוא לא היה כול כך יקר ודי מאכזב עקב

ההתבססות שלו על מעבד אטום חלשלוש שפגע בביצועיו

ובמיוחד סירס את כרטיס המסך היעודי שלו מדגם 9400).

בחיפוש קצר מצאתי שרשור שמתייחס לסדרה החדשה הזאת של אסוס:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=446501.30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקשני, שכחת את מערכת הקירור הרצינית יותר שיש לה משקל, והמעבה את המחשב וברור שאתה תריץ משחקי 3D חדישים עם מעבד ULV... ברור... אבל רגע זאת המטרה שלשמה קנית את המחשב לא? (והנה מגיע הקטע שבו אתה מודיע שיש לך מחשב בנזונה שמריץ משחקים)

בקיצור זה כמו הכלאה של מטוס עם מכונית, אתה מקבל את הגרוע מכל העולמות במקום ניידות ממש טובה ומערכת גיימינג איכותית

DoubleFacePalm.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, יש מספר דגמים ל-4500.

4500M

4500X

4500HD

הרושם שלי שאתה לא מודע לזה, בכתבה עצמה רשמו ש-4500M עלוב (וזה נכון), אבל מדובר בכרטיס החלש מביניהם.

כל הכרטיסים האלה הם Low-end, והם מיועדים לאופיס. מה שקרה לאחרונה שכל החברות התחילו לשפר את היכולות שלהם בפענוח סרטים בחומרה

וגם 4500HD וגם 210G מסוגלים עליהם (שים לב, 4500M ו-4500X לא יכולים לפענח H264 ובמשחקים הרבה יותר איטיים).

אכן יש הבדלים בין הגרסאות השונות של ה-4500 בעיקר בניגון של תוכן בהפרדה גבוהה,

,אולם בכול הנוגע להרצת משחקים ההבדלים בנהיים אינם דרמטיים בצורה שמשנה את התמונה הכוללת.

אולם אני אישית ,אחרי הניסיון המאכזב שהיה לי עם נטבוק שכזה,

שום נטבוק עם מעבד אטום ו\או עם כרטיס מסך מבית ,לא בא מבחינתי בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב נייד מעצם הגדרתו כפלטפורמת מיחשוב אשר צריכה להתנייד ולפעול ללא מקור מתח חיצוני לא מתאימה לרכיבים בזבזניים כמו לדוגמא כרטיסי מסך חזקים, לא יודע מה איתך, אני מכיר רק בן אדם אחד מעל גיל 18 שמוכן להסתובב עם מחשב של יותר מ2 ק"ג וגם זה כי הוא מעולם לא היה בעלים של מחשב נייד ולא נאלץ להסחב עם המשקל הזה, הרוב מוכנים להסתובב עם מחשבים חלשים ביותר, רק בשם הניידות.

אני מציע שתקרא את תגובתי הקודמת ל-QTTP .

הנטבוקים האלו מסדרת ה-ULV הזאת של משלבים את כול היתרונות ועם מינימום החסרונות

ואני מאוד מקווה שיצרנים נוספים ילכו בדרך הזאת ,כך שהמחיר ירד.

עם משקל של 1.6 קילו וזמן עבודה של 12 שעות (לפי נתוני יצרן ,כמובן בהרצת יישומים משרדיים

עם כרטיס המסך של אינטל) ויכולות להריץ יישומים כבדים בזכות המעבד הכפול והחזק יחסית ,

וגם משחקים מהשנים האחרונות בזכות המעבד הגרפי הייעודי ,אין לו שום תחרות נכון לעכשיו בנישה הספציפית שלו,והדבר מתבטא היטב במחירו הגבוהה ( 700-800 דולר בחו"ל ).

כמובן שעבור אלו שאין להם צורך בפלטפורמה ניידת למשחקים,מדובר במוצר יקר ומיותר

לחלוטין ודעתם לגיטימית לא פחות משלי ,כאשר ב-1200 שקל ניתן לרכוש בארץ נטבוק

כמו זה מתוצרת HASEE שמספיק בהחלט לצרכים משרדיים ובידוריים קלים.

הערה:

יש לזכור שנטבוק ממוצע מבוסס מעבד אטום ומצויד עם סוללת 6 תאים שוקל

כ-1.35 קילו ומאפשר בסביבות 4-5 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר סביבת המחירים של ה X200. והוא רחוק מאחד מלהיות לא מסוגל להריץ יישומים כבדים (האסוס שלך, להזכירך, חלש בהרבה בכל שימוש מה X200, אבל זאת לא הנקודה, הוא גדול יותר, כבד יותר, עמיד פחות ויזדקן הרבה הרבה הרבה פחות טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...