מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 87 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא. שמתי אותו במצב חיסכון (נורה צהובה אם עקבת אחרי התגובה שלי על FN+F10).

השארתי את ה-WIFI דלוק, אבל כיביתי את הבלוטוט... (שזה באסה, העכבר שלי בלוטוט), גם יש לי גירסת חדשה שהוסיפה לי כ-10-15 דקות לזמן עבודה.

תאכלס אם אין עבודה ממושכת על המחשב, לא צריך יותר מזה :smile1:

אני מנסה לפרוק את הסוללה עכשיו קצת כדי לשים אותה בצד ולנצל את ה-3 תאים בינתיים...

(אני לא מבין למה אתה מופתע, סוללת 3 תאים חדשה מחזיקה 2:40 שעות כשמכבים את כל השטויות, זו 6 תאים חדשה... אז זמן העבודה כפול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא ניסיתי את המחשב בלי המתח להרבה זמן (יותר משעה)..

רק שמעתי שהסוללה לא מחזיקה 5 שעות מכל מיני אנשים, בגלל זה הייתי מופתע.

אני צריך את המחשב לזמן עבודה ארוך עם WI FI סגור.. אני משרת באילת. הלוך זה טיסה, חזור זאת נסיעה דיי מיגעת..

עכשיו סגרתי את ה WIFI וניתקתי את המתח מהמחשב, העברתי למצב חסכון וכתוב לי 4:56..

אמרת שיש לך ביוס שמוסיף עוד 15 דקות עבודה, אז 5:10.. הגיוני. אבל אתה גם אמרת שה WIFI שלך פתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי על חיסכון (זה עושה נורה ירוקה בשבילי, לא צהובה, אולי בגלל שלא עדכנתי BIOS), השארתי WIFI וכתוב לי 5:10, בחיים לא כתב לי כל כך הרבה.

עכשיו אני אדליק איטונס... (קודם שום דבר לא היה דלוק).

הפעלתי שיר, נתתי לו להתנגן קצת וירד ל4:36. גם לא רע.

אבל זה כאשר הוא מחובר לרמקולים שיש להם חיבור לחמשל בעצמם, אולי זה אחרת.

כל הנתונים האלה זה עם הסוללת 6 תאים שקיבלתי איתו, לפי מה שהבנתי יש בשוק בעלות קיבולת גבוהה יותר, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לסגור בלוטוט, , כרטיס רשת (LAN), תנמיך את הבהירות מסך למינימום, תדליק את המצב החסכוני.

במצב בו אתה בטעינה מלאה זה אמור להראות לך את ה-5 השעות המיוחלות... אבל אתה כבר נכנס לקטנות כי מה זה 10 דקות מתוך 5? גם לא כל הסוללות זהות, לחלק יש טיפה יותר כוח ולאחרות פחות...

במצב הזה דיווח לי 5:10 (קצת יותר - 5:12, אבל זה כבר זניח), בכל אופן, אתמול שיחקתי איתו (תרתי משמע, ב-UNREAL, עובד יופי איתו... ועד עכשיו יש לי חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער סרטונים מהאתר של מירוסופט הם ממש לא 1080P מלא או רגיל, נסה MKV למינהם.

MKV הוא מנגן בסדר גמור גם במצב . אבל אין לי 1080 לבדוק, רק 720.

ל-Z Mint, אין לי מושג אם יש הבדל... תבדוק מה כתוב עליה, על שלי רשום 4400mAh שזה מה שאמור לקבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער סרטונים מהאתר של מירוסופט הם ממש לא 1080P מלא או רגיל, נסה MKV למינהם.

מי מנסה TINYXP על ?

בתקנתי כרגע בVM(עדיין בתהליך) TINYXP CHRISTMAS EDITION וראיתי שבתהליך ההתקנה יש אפשרות להתקין חבילת לתמיכה במעבדים שונים, אני מאמין שיש גם לATOM.

אם אבא שלי לא היה משתמש בEEE אז הייתי "משתף אותו בניסוי"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבינה את הרעיון של לנגן 1080P עם מסך 1024X600. שזה אפילו לא מספיק ל720P..

וזה עוד בלי להזכיר את הHDD הזעום של 80 גיגה ובמקרה הטוב 160 גיגה...

ברורף הכל בתיאוריה, וזה לא שבעייה לקנות איזה הארדיסק גדול או אחד חיצוני כמו ה-PASSPORT.

בלי קשר אין מצב שהוא ינגן סרט 1080P MKV, 720P נחשב קליל יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...